מורה פרטי עידו קרן

מורה עידו קרן

ראש צעיר וטוב, מקצועי ומסור עם חמש שנות ניסיון ביואל גבע ובוגר תואר שני.

בן 30. מרמת השרון - הרצליה. בוגר אוניברסיטה - תל אביב.
 
מלמד בבית המורה או בית התלמיד
 

קצת עליי

אני מורה פרטי כבר 5 שנים, ועדיין נהנה ללמד. עיקר הניסיון שלי הוא במתמטיקה, אבל היו לי גם תלמידים לאנגלית, להיסטוריה ולספרות. לימדתי 4 שנים ביואל גבע, ואני בעל תואר שני מאוניברסיטת קיימברידג'. יש לי ניסיון עם כל הרמות (3, 4, ו-5 יחידות) ועם כל הגילאים. אשמח לעזור לתלמידים שמתכוננים לבגרות, לכאלו שצריכים עזרה עם השיעורי בית, או לתלמידים שלומדים יותר טוב במסגרת. אני מלמד באזור הרצליה ורמת השרון, ולפעמים מגיע גם לתל-אביב. אני במיוחד מעודד עבודה בקבוצות קטנות של 3-4 תלמידים, ומציע מחירים אטרקטיביים לקבוצות כאלו. יאללה בואו ללמוד :)

ביקורות

ג
גיל

מורה מצוין! מקשיב ומבין את התלמיד בצורה נהדרת. בעל יכולת הסברה מעולה. מומלץ בחום

05/08/2019
שתף:
א
איתי

עידו הוא מורה מצוין! הוא נתן לי את העזרה שהייתי צריך והוא לא ויתר לי והאמין בי. עידו מלמד בצורה מצוינת והוא חכם בטירוף

13/07/2019
שתף:
ס
סהר

מלמד בצורה הכי נכונה שיש , עוזר בכל הנושאים , תורם וגורם לשיפור תוצאות וציונים

13/07/2019
שתף:
ג
גל

מצאתי את המספר של עידו באתר והתחלתי ללמוד איתו לבגרות החורף במתמטיקה..אני יכולה להגיד בביטחון שהוא אחראי לחלק גדול בהצלחה שלי..מסביר בצורה ממש ברורה ומובנת, נותן טיפים טובים וגורם להרגשה גדולה של ביטחון לגבי החומר הנלמד..

13/03/2019
שתף:
א
אנדראה

עידו הוא מורה מעולה! בזכותו הצלחתי לעבור מחוסר ידע מוחלט במתמטיקה ל100 ב3 יחידות. מקשיב לבעיות ויכול לזהות את הקושי, ממליצה מאוד!

29/01/2019
שתף:
ע
עינת

הסיבה שהתקבלתי לאוניברסיטה!! בן אדם אדיר לאללה, מורה סופר סבלני,מפרגן ומעניק מלא מוטיבציה, ויודע איך להרגיע גם כשצריך. סופר-זמין וגמיש ומחירים נוחים!

28/11/2018
שתף:
ע
עומר

עידו בן אדם מדהים, אדיב, ונינוח. הוא מבין את הצרכים האינדיבידואליים שלך כתלמיד, מזהה את קשייך בתהליך הלמידה ועובד איתך בסבלנות אין קץ על מנת לפתור אותם. נתונים יבשים יספרו שבזכות עידו מאיות התחילו להופיע איפה שפעם היו 11, 40 ו50 בציוני המבחנים, ואני אספר שבמקום מקצוע משעמם וסזיפי הפכו לימודי המתמטיקה למן אתגר אישי, כך גם העניק לי עידו כלים לחיים. בקצרה, אין עליו, מורה ששווה כל שקל.

02/10/2018
שתף: