מורה פרטי עדי  לבנקו

מורה פרטי עדי לבנקו

שיטה בדוקה וקלה להבנת החומר ולהצלחה בבחינת הבגרות בלשון עברית.

בן 43. מראשל"צ והסביבה. בוגר אוניברסיטה - תל אביב.
 
₪120 לשעה בבית המורה
₪120

קצת עליי

כל תלמיד יכול להצליח! אני עוסק בהוראת לשון לקראת בחינת הבגרות משנת 2005. מומחה בתחום אסטרטגיות הלמידה ומנחה מורים וסטודנטים בנושא זה. בעל שיטות פשוטות, קלות ומותאמות לכל תלמיד להבנת החומר ולהצלחה בבחינה. התמחות מיוחדת בעבודה עם תלמידים בעלי לקויות למידה והפרעת קשב וניסיון רב בהוראה אונליין.

הוספת תגובה

ביקורות

ע
עמית

הבן שלי, נכשל במהלך השנה בלשון בכיתה י' ואיבד כל רצון להמשיך ולנסות ללמוד. עדי הצליח להחזיר את את העניין ועומל להחזיר לו את הידע שחסר לו. עדי הוא לא "עוד מורה ללשון". הידע שלו והתשוקה שלו להביא לתלמיד (ולהוריו) עוד ערך מוסף של אסטרטגיות למידה וגישה עושים פלאות. בתקופת הקורונה דאג לעדכן אותנו בגישות שונות לצליחת התקופה המאתגרת הזו. תודה עדי

04/05/2020
שתף:
Y
Yeeli

עדי מורה מעולה! לשון תמיד היה מקצוע קשה במיוחד עבורי אך עדי הסביר באופן מעולה וסבלני ובעזרתו צלחתי את הבגרות בקלות! עדי הוא אחד המורים הטובים ביותר שהיו לי לאורך השנים ואני ממליץ עליו בחום!

21/04/2020
שתף:
ס
סהר

עדי מורה מלא סבלנות, מסביר את החומר לעומק ובאופן ברור. השיעורים עם עדי היו מהנים, והוא ידע למקד את החומר לקראת הבגרות בצורה שקל להתחבר אליה.

17/04/2020
שתף:
T
Tom

למדתי אצל עדי אסטרטגיות למידה, איך מתכוננים למבחן, איך מתכננים את הזמן ואיך כותבים תשובה, בזכות עדי הפכתי לבן אדם מאורגן יותר ומסודר יותר. עדי אחלה בן אדם וממש נהניתי ללמוד ממנו ויצאתי עם דברים לחיים ועל זה אני אסיר תודה.

17/04/2020
שתף: