מורה פרטי סניה קלמה

מורה פרטי סניה קלמה

מורה למדעי המחשב ומתמטיקה בעל תואר ראשון ושני בהצטיינות, נסיון נרחב בתרגול סטודנטים באוניברסיטה ובשיעורים פרטיים.

מראשון לציון. בוגר אוניברסיטה - בן גוריון.
 
₪140 לשעה בבית התלמיד
₪130 לשעה בבית המורה
₪130-140

קצת עליי

בעל תואר ראשון במדעי המחשב בהצטיינות מהמכללה למנהל וכעת מסיים תואר שני באונ' בן גוריון. ידע מעמיק הכולל ניסיון אקדמאי, צבאי ואזרחי בהרבה שפות תכנות- c, cpp ,c#, python ,java ואסמבלי. מעביר שיעורים פרטיים לתלמידי תיכון בכל מקצועות מדעי המחשב התכנות והמתמטיקה ולסטודנטים בתואר ראשון בקורסי מבני נתונים, מבוא, מערכות הפעלה, אבטחת מידע ועוד. ניסיון של מספר שנים בהוראת שיעורים- הכנה לבגרויות ומבחנים אקדמאיים, עבודות ופרוייקטי הגשה. למידה ע''י יצירת עניין ושיטות לימוד אינטראקטיביות, הובלה צמודה תוך התאמת אופי השיעור לתלמיד. ניתן ליצור קשר בנייד 054 חמש, שלוש, שתיים שמונה אחת אפס אחת.

הוספת תגובה

ביקורות

ש
שמעון

סניה הוא מורה שהכי חשוב לו שאצליח ואבין את חשיבות החומר. הוא נתן לי את הכלים הטובים ביותר להתמודד עם המקצועות הקשים ביותר בתואר למדעי המחשב, אבל גם להבין את הקשר בין הקורסים השונים בתואר ואת חשיבותם. הוא לימד אותי את הדרך הנכונה לגשת לכל תרגיל, את דרך העבודה עד להגעה לפתרון. בזכות סניה הצלחתי לקבל ציונים גבוהים וידע רב, הרבה מעבר לידע המועבר בקורס, אין ספק שאם אצטרך עזרה נוספת, אפנה אליו. ישר כח!!

04/07/2018
שתף:
א
אביה

סניה הוא מורה מאוד מקצועי, מעביר את החומר בצורה פשוטה שקל להבין. נותן יחס אישי, וזמין ברוב הפעמים לשיעורים. נעזרתי בו לקראת המבחנים והבגרות, ובזכותו עברתי בהצטיינות! ממליצה בחום!

30/06/2018
שתף:
ט
טל

סניה הוא מורה מאוד מנוסה בנוגע למדעי המחשב. כל שאלה או נושא שהתקשתי בו סניה ידע לה להסביר בצורה מובהרת ומובנת. עם חכמתו ואופיו הסובלני בכל שיעור הייתה אוויר נעימה. סיימתי את הבגרות במדעי המחשב של 2018, וכרגע הוא ממשיך ללמד את אח שלי. מומלץ בחום.

26/06/2018
שתף: