דלג על הניווט
מורה פרטי סניה קלמה
מורה פרטי - פרטים אישיים
אזור מגורים: 
ראשל"צ והסביבה
מורה פרטי - תאור כללי
מוסד לימודים: 
אוניברסיטה - בן גוריון
משפט מפתח: 
מורה למדעי המחשב בעל תואר ראשון בהצטיינות, בעל ניסיון צבאי ואזרחי נרחב, עם וותק בהוראת שיעורים פרטיים.
תיאור המורה הפרטי: 
בעל תואר ראשון במדעי המחשב בהצטיינות מהמכללה למנהל וכעת לומד לתואר שני באונ' בן גוריון. ידע מעמיק הכולל ניסיון אקדמאי, צבאי ואזרחי בהרבה שפות תכנות- c, cpp ,c#, python ,java ואסמבלי. בנוסף מעביר שיעורים בקורסים לתואר ראשון - מבני נתונים, סיבוכיות, מערכות הפעלה וכו'. ניסיון של מספר שנים בהוראת שיעורים- הכנה לבגרות ומבחנים אקדמאיים, עבודות ופרוייקטי הגשה. למידה ע''י יצירת עניין ושיטות לימוד מגוונות, הובלה צמודה תוך התאמת אופי השיעור לתלמיד. ניתן ליצור קשר בנייד 054-5328101
פרטי השיעור הפרטי
תחומי לימוד: 
מורה פרטי למדעי המחשב תכנות - חטיבת ביניים, הכנה לבגרות 5 יח"ל, Assembler, C, C Sharp, HTML, Java, PHP, Python, SQL, VB, Cpp, אוטומטים, אלגוריתמים, בניית אתרים, בסיסי נתונים, גרפיקה ועיבוד תמונה, חישוביות, מבוא למדעי המחשב, מבנה מחשבים, מודלים חישוביים, מבני נתונים, מערכות הפעלה, קומפילציה, תכנות מונחה עצמים
אזור לימוד: 
חולון - בת ים, ראשל"צ והסביבה, נס ציונה - רחובות, רמלה - לוד, מושבים במרכז, פתח תקוה והסביבה
ערי לימוד: 
ראשון לציון, בת ים, חולון, נס ציונה, רחובות, לוד, רמלה
מקום השיעור: 
בית התלמיד
משך השיעור הפרטי: 
45 דקות
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
לא
מחירון מורה פרטי
140 - שיעור בבית התלמיד/המורה
תגובות: 
5
04/07/2018, שמעון, 27
מעל 10
סניה הוא מורה שהכי חשוב לו שאצליח ואבין את חשיבות החומר. הוא נתן לי את הכלים הטובים ביותר להתמודד עם המקצועות הקשים ביותר בתואר למדעי המחשב, אבל גם להבין את הקשר בין הקורסים השונים בתואר ואת חשיבותם. הוא לימד אותי את הדרך הנכונה לגשת לכל תרגיל, את דרך העבודה עד להגעה לפתרון. בזכות סניה הצלחתי לקבל ציונים גבוהים וידע רב, הרבה מעבר לידע המועבר בקורס, אין ספק שאם אצטרך עזרה נוספת, אפנה אליו. ישר כח!!
5
30/06/2018, אביה, 19
מעל 10
סניה הוא מורה מאוד מקצועי, מעביר את החומר בצורה פשוטה שקל להבין. נותן יחס אישי, וזמין ברוב הפעמים לשיעורים. נעזרתי בו לקראת המבחנים והבגרות, ובזכותו עברתי בהצטיינות! ממליצה בחום!
5
26/06/2018, טל, 20
מעל 10
סניה הוא מורה מאוד מנוסה בנוגע למדעי המחשב. כל שאלה או נושא שהתקשתי בו סניה ידע לה להסביר בצורה מובהרת ומובנת. עם חכמתו ואופיו הסובלני בכל שיעור הייתה אוויר נעימה. סיימתי את הבגרות במדעי המחשב של 2018, וכרגע הוא ממשיך ללמד את אח שלי. מומלץ בחום.