מורה פרטי נמרוד שוורץ

מורה פרטי נמרוד שוורץ

פסנתרן מקצועי ומורה מנוסה לנגינה בפסנתר, בעל שיטה ייחודית להוראת ילדים וידע רחב בהוראת מבוגרים. הגיעו לשיעור נסיון!

בן 24. מתל אביב-יפו. בוגר אוניברסיטה - תל אביב.
 
₪150 לשעה בבית התלמיד
₪150

קצת עליי

שמי נמרוד שוורץ. אני פסנתרן קלאסי, בוגר התיכון הישראלי למדעים ואומנויות במגמה להצטיינות במוסיקה קלאסית וקונסרבטוריון הסדנה במחלקה לפסנתר. זכיתי במלגת לימודים מטעם קרן התרבות אמריקה-ישראל, ואת שירותי הצבאי ביצעתי במעמד של מוסיקאי מצטיין כקלידן בלהקה צבאית. כיום, אני סטודנט לתואר ראשון בנגינת מוסיקה קלאסית בפסנתר בביה״ס למוזיקה ע״ש בוכמן-מהטה (אונ׳ ת"א). בשיעורים ננגן מהצעד הראשון, נתנסה בהפקת צליל, נפתח את השמיעה, נשפר את הטכניקה ואת יכולת ההבעה המוסיקלית, נלמד לקרוא תווים ונתעמק בתיאוריה ובהרמוניה. השיעורים מתאימים לכל הגילאים והרמות תוך שימת דגש על כישוריהם ומטרותיהם של כל תלמיד ותלמידה. השיעורים מועברים במקצועיות, במסירות ובאווירה מעודדת. אשמח ללמדכם, נמרוד.

תחומי לימוד

הוספת תגובה

ביקורות

מ
מאי

אני לומדת עם נמרוד כבר שנה. הגעתי אליו אחרי כמה מורים שהיו לי והם היו מאוד מבולגנים. נמרוד מאוד מסודר, יודע בדיוק מה הוא עושה ויודע לעודד אותי ולהגביר אצלי את המוטיבציה להתאמן בנגינה. במגמת המוסיקה שבה אני לומדת כולם מחמיאים לי ואני מקבלת מלא פידבקים חיוביים על כך שהשתפרתי מאוד. אני ממליצה לכם עליו מאוד!

16/03/2017
שתף:
ג
גיא

כמורה לתיאטרון וכבימאי, נמרוד יצר וניגן עבור מספר הפקות שהעליתי מוזיקה נהדרת. מלבד הכשרון המבורך, נמרוד ניחן ביכולת הקשבה ודיוק מופלאים.

07/03/2017
שתף:
נ
נופר

נמרוד הוא המורה החדש שלי לפסנתר, ומאז שעברתי אליו אני מרגישה איך שאני מתקדמת הוא המורה הכי הכי, ותמיד גורם לי להרגיש בסוף כל שיעור שאני מתקדמת והוא ממש נחמד וגורם לי לאהוב עוד יותר את הפסנתר

06/03/2017
שתף:
מ
מאיר

למורה ולחונך לפסנתר הצעיר והמוכשר תודה על הסובלנות והסבלנות במהלך הלימוד והשיעור. מורה למופת מקצוען מהוקצע פשוט כיף מאיר כהן

06/03/2017
שתף:
ריבי

הנכד הבכור שלי לומד אצל נמרוד חוזר מהשיעורים קורן מאושר ברצוני להודות לך נמרוד על הדרך הסבלנות והמקצועיות שלך ע ל ה ו ה צ ל ח

06/03/2017
שתף:
י
יובל

הבן שלי לומד אצל נמרוד כבר מספר שיעורים, חוזר מרוצה, מסופק ובכל שיעור מרגיש שהוא מתקדם במהירות. מאז שפגש את נמרוד הוא לא עוזב את הפסנתר.

06/03/2017
שתף:
ר
רוני

חייב לציין שהנכד שלי, אור, החל ללמוד לנגן פסנתר באי חשק ברור , לאחר כעשר דקות "נשבר הקרח" תודות לסבלנות וברור שגם המקצועיות של נמרוד. בדרך הביתה מהשעור השני כבר דאל אור - מתי השעור הבא ? כל הכבוד נמרוד , תודה

06/03/2017
שתף:
י
יהודית

נמרוד הוא קסם של בחור הגשים לי חלום ישן ללמוד לנגן בפסנתר בנעוריי לא הייתה לי האפשרות להגשים את חלומי ובזכותו אני מנגנת ומתקדמת ואפילו הופעתי בפני המשפחה שלי תודה נמרודי!!!! כדאי לכם מאוד ללמוד אצלו!!

05/03/2017
שתף:
מ
מורן

הגעתי לנמרוד לנגן בפסנתר אחרי שכבר לא ניגנתי כמעט שלוש שנים. זה היה נורא מוזר קצת לחזור לזה, ופחדתי שלא אתחבר שוב בגלל ההפסקה הארוכה. אבל נמרוד גרם לחוויה להיות כל כך מוצלחת, וממש הזכיר לי למה למדתי לנגן בפסנתר מלכתחילה. זהו, היה לי באמת כיף והרגיש לי מקצועי, הוא החזיר לי את הביטחון ומשם המשכתי לנגן בעצמי ולהאמין. ממליצה בחום!

02/03/2017
שתף:
ה
הילה

אני לומדת פסנתר אצל נמרוד כבר מעל לשנתיים, בכל שיעור מתקדמת יותר ויותר. המורה הכי מקצועי ומסור שתוכלו לבקש. ממליצה בחום!

01/03/2017
שתף: