מורה פרטי ניב שגב

מורה פרטי ניב שגב

אני כאן כדי להכווין אתכם ולתת לכם את הכלים להצליח, לרשותי עומדות 6 שנות ניסיון עם עשרות תלמידים. יחד נגלה כמה הכל פשוט

בן 31. מתל אביב -יפו. בוגר אוניברסיטה - האוניברסיטה העברית.
 
₪120 לשעה בבית התלמיד
₪100 לשעה בבית המורה
₪100-120

קצת עליי

אני ניב, בעל תואר ראשון בפילוסופיה, וסטודנט לתואר דו-חוגי מדמ״ח-מתמטיקה (שנה ג׳) באוניברסיטה העברית. בדרך כלל, אעדיף לשמוע אותך, להבין מה החוזקות והיכן הקשיים שלך ביחס לחומר הנלמד ומשם נבנה יחד הבנה מעמיקה של החומר. הכל נעשה באווירה רגועה ובתחושה טובה. מבנה השיעור שלי תלוי בתלמיד/ה ובהעדפותיו/ה, אם לתלמיד/ה נושא ממוקד וחומר ספיציפי נעבור עליו ונבאר אותו יחדיו, אחרת אפשר להתקדם ולכסות את הנושאים הנלמדים בסדר התואם לסדר במסגרת בה לומד/ת התלמיד/ה. יש לי ניסיון עשיר עם תלמידים בעליי לקויות למידה.

הוספת תגובה

ביקורות

ר
רז

מעולה

06/02/2020
שתף:
י
יעל

ניב מלמד את בתי שלומדת 5 יחידות במתמטיקה בכיתה י״א. המתמטיקה לא באה לה באופן טבעי ולפניו היו לה עוד מורים פרטיים (גם מתחילת השנה הנוכחית) אבל עם ניב קורה לה משהו אחר, אנחנו רואים אותה באמת מבינה את החומר - גם בכיתה וגם בשיעורי הבית ומצליחה הרבה יותר. היום חזרה מבוחן במתמטיקה מאושרת... מי היה מאמין... היא היתה כבר מאוד מתוסכלת השנה וחשבה לרדת ל- 4 יחידות ועכשיו אחרי בסך הכל שלושה חודשים עם ניב הגישה שלה השתנתה. במקום הסיוט שהיה בשבילה זה נעשה אתגר שהיא מאמינה בעצמה שהיא תוכל להצליח בו. כאמא זה פשוט מדהים לראות את השינוי הזה. לניב יש גישה סבלנית ולפי מה שאומרת בתנו אז גם יצירתית להעביר את החומר. אני ממליצה עליו לכל מי שמחפש מורה פרטי. יישר כח ניב!

06/02/2020
שתף:
נ
ניר

לאחר מספר מורים שבני עבר ללא הצלחה יתרה במטמתיקה (בן 14), הגיע ניב והצליח להגיע לילד ולגעת בבעיה. היום הבן שלי כבר לא "שונא" מתמטיקה ואפילו ניגש אליה עם חשק מסויים. אנחנו עדיין בתהליך ויש עוד דרך אבל ללא ספק מגיע לניב כל הכבוד על העבודה, היכולת, הנכונות ובסופו של דבר גם ההצלחה (כי זה הכי חשוב)

29/12/2019
שתף:
א
אלון

בדיוק סיימתי שיעור לפני מבחן מרגיש מוכן ובבטחון על החומר ממליץ בחום לכולם

29/10/2019
שתף:
S
Sunny

מורה מדהים, ממליץ בחום!

28/10/2019
שתף:
S
Shachar

ניב עזר לי מאוד בהכנה לפסיכומטרי! הוא ליווה אותי לאורך כל התהליך ועזר לי לצלוח את הפרק הכמותי בהצלחה ענקית! הוא מורה מקסים ויצירתי שמשקיע המון בתלמידים שלו. ממליצה בחום!

27/10/2019
שתף:
ז
זיו

ניב מורה מסור ורציני. הייה לי כיף ללמוד איתו והוא אכפתי נותן שיעורי בית שקידמו אותי. בזכותו הצלחתי לגשת לבגרות 5 יחידות במתמטיקה. ממליץ

27/10/2019
שתף:
ד
דוד

מורה מקצועי, יודע להעביר את החומר בצורה כזו שתגרום לך להבין את השאלה ולא רק לפתור אותה. בנוסף הוא יודע להעמיק במקומות שצריך וגם עזר לי הרבה מחוץ לשיעור. ממליץ בחום!

21/09/2019
שתף:
ד
דניאל

בדיוק יוצאת מהשיעור הכי טוב שהיה לי !! אחרי שנים של תסכול ממורים , שיעורים ומהמתמטיקה עצמה, מצאתי את ניב דרך חברים . להגיע למצב שאני מבינה ואוהבת את מה שאני לומדת זה שיא מבחינתי . הוא מצא את הדרך הנכונה ביותר בשבילי , בהרבה סבלנות , גישה נעימה וקלילות הוא גרם לי להבין שמתמטיקה יכולה להיות גם כיף!

21/09/2019
שתף:
ל
לירז

מה שכתוב ב-Bio של ניב כל כך נכון! בזכותו הצלחתי לשנות את הציון שלי במבחן המכינה של מתמטיקה ובהרבה. ניב, מורה מעולה בעל יכולות הסבר מעולות ומובנות, בקיא בכל הנושאים ומעביר בצורה יסודית את החומר. ממליץ בחום לפנות לניב לשיעורים פרטיים. אל תהססו, אהבתו למקצוע גורמת לתלמידים להצליח ואולי גם להתאהב במקצוע!

20/09/2019
שתף: