דלג על הניווט

מורה פרטי נוריאל פייסחוב

מורה פרטי נוריאל פייסחוב
מורה פרטי - פרטים אישיים
שנת לידה: 
1968
אזור מגורים: 
תל אביב-יפו
הצג טלפון
מורה פרטי - תאור כללי
מוסד לימודים: 
אחר - מוסד אקדמי בחו"ל
משפט מפתח: 
מורה לגיטרה עם 22 שנות ניסיון בעל יכולת ללמד כל אחד בהתחייבות לתוצאה מובטחת וללא קשר לגיל, יכולת אישית והעדפות מוסיקליות
תיאור המורה הפרטי: 
במהלך השנים למדתי איך לאתר את הפוטנציאל של כל תלמיד ולסייע במימושו באופן תכליתי ויעיל. שיטת הלימוד שלי מתבססת על זיהוי של התכונות החזקות אצל התלמיד. כמו כן אני מוותר על הרהורים פיליסופיים, תרגילים מונוטוניים משעממים, מידע תיאורטי מיותר ומתמקד בנגינה נטו. אצלי כל תלמיד מתחיל לנגן תוך 3 חודשים, תלמיד שלא יהיה מרוצה מהתוצאה יקבל את כספו חזרה! לא אגלה סוד אם אגיד שאין אדם שלא חלם לנגן על גיטרה, אך לא כל אחד הגשים את חלומו. אם החלטתם שהגיע הזמן ואתם נחושים להתחיל לנגן -הגעתם למקום הנכון. כי להגשים חלומות מהסוג הזה – בשבילי זה שגרה! אז למה לחכות? פשוט תתחילו לנגן... בסרטון קצר תוכלו להתרשם מ"טעימות" מוסיקליות בכמה סגנונות שאוכל ללמד ולהוביל כל אחד מכם עד רמת הנגינה שאליה אתם שואפים להגיע.
פרטי השיעור הפרטי
תחומי לימוד: 
מורה פרטי למוסיקה - גיטרה
אזור לימוד: 
תל אביב-יפו, חולון - בת ים, רמת גן - גבעתיים, ראשל"צ והסביבה, בקעת אונו
ערי לימוד: 
יהוד, סביון, תל אביב -יפו, גבעתיים, קריית אונו, רמת גן, ראשון לציון, בת ים, חולון, אור יהודה, אלעד
מקום השיעור: 
בית המורה או בית התלמיד
משך השיעור הפרטי: 
50 דקות
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
לא
מחירון מורה פרטי
140 - בבית המורה
160 - בבית התלמיד
תגובות: 
5
20/08/2017, מיכאל, 21
מעל 10
החלום שלי תמיד היה לנגן בגיטרה. בכיתה ז' התחלתי עם מורה מסויימת, אך לא ממש אהבתי איך היא מלמדת והיה לי ממש משעמם ולא מושך. רציתי לוותר אך השתכנעתי לתת עוד צ'אנס לגיטרה והחלפתי מורה. נורי מיד התאים את עצמו אלי, ולא להפך. בין אם זה בשירים, בכתיבה וכל השאר. תוך כמה חודשים בלבד היה לי את הכלים להתפתח ואחרי שנה של לימודים איתו היה לי יכולת נגינה כאילו למדתי 3 שנים. ממליץ בחום, מורה עם ניסיון וחכמה.