מורה פרטי נועם ארנון

מורה פרטי נועם ארנון

בעל 12 שנות ניסיון. מתמחה במתמטיקה עד 5 יח"ל ובמחשבים: Java, C-Sharp, Visual Studio, HTML. מצליח לשפר את ציוני התלמיד!

בן 38. מעמק יזרעאל. בוגר אוניברסיטה - חיפה.
 
מלמד בבית המורה או בית התלמיד

קצת עליי

בעל נסיון של 12 שנים בהוראה פרטית. תומך בתלמידים גם במהלך שנת לימודים מלאה וגם בהכנה לבגרויות. מלמד מתמטיקה 3, 4, 5 יחידות לימוד. מלמד מחשבים - C-Sharp, Java, HTML,Visual Studio, מבני נתונים, עצים בינאריים, בניית אתרים ומודלים חישוביים. אווירת הלימודים נעימה ותומכת, התלמידים אוהבים להגיע לשיעורים הפרטיים ולהתקדם בחומר. התלמידים משיגים תוצאות טובות בעזרת השיעורים הפרטיים, זה מקנה להם יתרון גדול על פני אלו שאינם נעזרים במורה פרטי.

הוספת תגובה

ביקורות

ע
עודד

המורה הפרטי הכי טוב שהיה לי! נועם השקיע בי שעות רבות, בלי להתייאש, גם כשהיה נראה שאין לי חשק או יכולת להתקדם. קשה לי להתרכז בשיעורים ונועם מצא דרכים מיוחדות לגרום לי להקשיב לו ולהבין את כל מה שהוא מלמד. היום אני נמצא במקום אחר - אני כבר משתתף בשיעורים, עוקב אחרי החומר הנלמד ואפילו די נהנה :) תודה רבה נועם על ההשקעה הרבה והאמון בי!!

06/10/2018
שתף:
נ
ניסן

מורה מצוין - אין מילים!! מלמד את הבן שלי כבר 3 שנים וימשיך איתנו כמובן גם לשנה הבאה. בני התקשה מאוד במתמטיקה ובבניית אתרים, וכעת הוא בין התלמידים המובילים בכיתה! נועם הוא מורה מסור ואחראי, לא מפחד גם ליצור קשר עם המורים כדי לקבל מהם פידבקים על בני ובכך לטפל בבעיות הספציפיות שלו, עד להשגת המטרה שלו - שיפור משמעותי בציון שלו. תודה נועם על עזרתך ותרומתך, אשמח להמליץ עליך לכל מי שיפנה!

06/10/2018
שתף:
מ
מאיה

מורה מדהים!!! עזר לי מאוד לעבור את הבגרויות, כולן בציון מעל 90! גם במחשבים וגם במתמטיקה. יודע להסביר בשיטה מיוחדת כך שגם מי שמתקשה בשיעור, מצליח להבין אח"כ הכל כולל הכל! באמת שלא ציפיתי מעצמי להגיע לציונים כאלה אבל נועם עזר לי להגיע לזה עם הרבה נחישות והתמדה... תודה רבה רבה רבה!!!

06/10/2018
שתף: