דלג על הניווט
מורה פרטי נועם ארנון
מורה פרטי - פרטים אישיים
שנת לידה: 
1982
אזור מגורים: 
עמק יזרעאל
הצג טלפון
מורה פרטי - תאור כללי
מוסד לימודים: 
אוניברסיטה - חיפה
משפט מפתח: 
בעל 12 שנות ניסיון. מתמחה במתמטיקה עד 5 יח"ל ובמחשבים: Java, C-Sharp, Visual Studio, HTML. מצליח לשפר את ציוני התלמיד!
תיאור המורה הפרטי: 
בעל נסיון של 12 שנים בהוראה פרטית. תומך בתלמידים גם במהלך שנת לימודים מלאה וגם בהכנה לבגרויות. מלמד מתמטיקה 3, 4, 5 יחידות לימוד. מלמד מחשבים - C-Sharp, Java, HTML,Visual Studio, מבני נתונים, עצים בינאריים, בניית אתרים ומודלים חישוביים. אווירת הלימודים נעימה ותומכת, התלמידים אוהבים להגיע לשיעורים הפרטיים ולהתקדם בחומר. התלמידים משיגים תוצאות טובות בעזרת השיעורים הפרטיים, זה מקנה להם יתרון גדול על פני אלו שאינם נעזרים במורה פרטי.
פרטי השיעור הפרטי
תחומי לימוד: 
מורה פרטי למדעי המחשב תכנות - הכנה לבגרות 5 יח"ל, C Sharp, Css, HTML, Java, Java Script, PHP, SQL, אוטומטים, אלגוריתמים, בניית אתרים, מבוא למדעי המחשב, מבני נתונים
מורה פרטי למחשבים - אינטרנט, הכרת המחשב
מורה פרטי ל+ מדעי המחשב ותכנות - ASP
מורה פרטי למתמטיקה - חטיבת ביניים, 3 יח"ל, 4 יח"ל, 5 יח"ל
מורה פרטי לתוכנות Office - Excel, Outlook, Power Point, Word
אזור לימוד: 
גליל ועמקים, חיפה וחוף הכרמל, מושבים בצפון, עמק יזרעאל, קריות
ערי לימוד: 
חיפה, קריית אתא, קריית ביאליק, קריית ים, קריית מוצקין, יגור, נופית, קריית טבעון, רמת יוחנן, שער העמקים, אלונים, בית שערים, גבת, יפעת, יקנעם (מושבה), יקנעם עילית, כפר יהושע, מגדל העמק, מזרע, נהלל, רמת דוד, רמת ישי, תמרת
מקום השיעור: 
בית המורה או בית התלמיד
משך השיעור הפרטי: 
60 דקות
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
2 עד 3 תלמידים
תיאור הדרכת קבוצות: 
לימודי הקבוצות מתבצעים בספריה של קיבוץ שער העמקים, באווירת לימודים תומכת ונעימה. כיתת הלימוד קטנה וחמימה. היחס האישי הוא זה שדוחף את התלמידים קדימה ונותן להם את מה שחסר להם בבית הספר.
מחירון מורה פרטי
100 - לשיעור פרטי
70 - לשיעור בקבוצה
תגובות: 
5
06/10/2018, עודד, 19
מעל 10
המורה הפרטי הכי טוב שהיה לי! נועם השקיע בי שעות רבות, בלי להתייאש, גם כשהיה נראה שאין לי חשק או יכולת להתקדם. קשה לי להתרכז בשיעורים ונועם מצא דרכים מיוחדות לגרום לי להקשיב לו ולהבין את כל מה שהוא מלמד. היום אני נמצא במקום אחר - אני כבר משתתף בשיעורים, עוקב אחרי החומר הנלמד ואפילו די נהנה :) תודה רבה נועם על ההשקעה הרבה והאמון בי!!
5
06/10/2018, ניסן, 49
מעל 10
מורה מצוין - אין מילים!! מלמד את הבן שלי כבר 3 שנים וימשיך איתנו כמובן גם לשנה הבאה. בני התקשה מאוד במתמטיקה ובבניית אתרים, וכעת הוא בין התלמידים המובילים בכיתה! נועם הוא מורה מסור ואחראי, לא מפחד גם ליצור קשר עם המורים כדי לקבל מהם פידבקים על בני ובכך לטפל בבעיות הספציפיות שלו, עד להשגת המטרה שלו - שיפור משמעותי בציון שלו. תודה נועם על עזרתך ותרומתך, אשמח להמליץ עליך לכל מי שיפנה!
5
06/10/2018, מאיה, 19
מעל 10
מורה מדהים!!! עזר לי מאוד לעבור את הבגרויות, כולן בציון מעל 90! גם במחשבים וגם במתמטיקה. יודע להסביר בשיטה מיוחדת כך שגם מי שמתקשה בשיעור, מצליח להבין אח"כ הכל כולל הכל! באמת שלא ציפיתי מעצמי להגיע לציונים כאלה אבל נועם עזר לי להגיע לזה עם הרבה נחישות והתמדה... תודה רבה רבה רבה!!!