מורה פרטית נועה אורן

סטודנטית לרפואה. מנוסה במתן שיעורים פרטיים בתחומי המדעים והשפה, בעיקר לתלמידי תיכון, מכינה קדם-אקדמית ואקדמיה.

בת 27. מירושלים והסביבה. בוגרת אוניברסיטה - האוניברסיטה העברית.
 
₪100 לשעה בבית המורה
₪100

קצת עליי

היי! אני סטודנטית שנה שלישית לרפואה באוניברסיטה העברית בירושלים. הייתי תלמידה מצטיינת בתיכון במגמות כימיה ופיזיקה, סיימתי 5 יח״ל מתמטיקה ו7 יח״ל אנגלית. בנוסף התנדבתי במחנות קיץ בארה״ב, הדרכתי בשפה האנגלית ולימדתי עברית תלמידי תיכון בארה״ב. בשנתיים האחרונות אני נותנת שיעורים פרטיים לתלמידי תיכון, מכינה ואקדמיה. מסייעת המון למתמודדים לרפואה בלימודים שלפני הקבלה (פסיכומטרי, שיפורי בגרויות ולימודי כימיה קדם אקדמיים). השנה התחלתי לעבוד גם עם סטודנטים שנה ראשונה בתחומי המדעים והרפואה בקורסי הבסיס שלהם בכימיה.

ערי לימוד

הוספת תגובה

ביקורות

ט
טל

הגעתי לנועה 3 שבועות לפני המבחן עם פער גדול בחומר. תוך מספר שיעורים נועה הצליחה להעביר לי את כל החומר התיאורטי במקביל לתרגול ויישום החומר כפי שיבוא לידי ביטוי במבחן בצורה ברורה ומובנת. בזכותה הצלחתי להגיע למבחן מוכנה ולהוציא ציון גבוה בקורס. ממליצה בחום! מורה נעימה מקצועית ומשקיעה מעבר לשעות הפורנטליות עם התלמיד על מנת שיצליח

26/11/2018
שתף:
ע
ענת

שמי ענת, במשך שנה למדתי כימיה עם נועה .התחלתי ממש ברמה בסיסית וקודמתי על ידי התיגבורים איתה בצורה מאוד משמעותית. נועה הצליחה להעביר לי את החומר בצורה טובה וברורה וזה בא לידי ביטוי גם בציונים. היא הקדישה מזמנה בהמון אהבה. ואני ממש ממליצה בחום עליה לשיעורים פרטיים.

25/11/2018
שתף: