מורה פרטי נדב טרגן

מורה פרטי נדב טרגן

סטודנט למדעי המחשב, בעל ניסון בהוראה פרטית ובקבצות קטנות. מלמד java בשיטה ייחודית שקולעת לאינטואציה של התלמיד.

בן 27. מרמת גן - גבעתיים. בוגר אוניברסיטה - האוניברסיטה הפתוחה.
 
₪120 לשעה בבית התלמיד
₪110 לשעה בבית המורה
₪110-120
 

קצת עליי

לפני מבחן והחומר לא מסתדר בראש? לא מצליח להבין מהי ריקורסיה? רוצה לחזק ידע קיים או מחפש מורה שיסביר מההתחלה? אני כאן בשבילך. סטודנט למדעי המחשב באונ' הפתוחה, בעל נסיון בהוראת מבוא למדמ"ח וג'אווה עבור סטודנטים אקדמאים ועבור תלמידי תיכון הניגשים לבגרות. עבור כל תלמיד תהליך הלמידה נעשה בצורה שונה וקצב אחר וביחד איתי נמצא את שביל הזהב להצלחה תוך כדי מתן דגש על ההתקדמות האישית של התלמיד והקניית הכלים בהם התלמיד יעזר עבור לימוד עצמי בהמשך דרכו. ניתן גם כן לבצע שיעורים מקוונים.

הוספת תגובה

ביקורות

נ
נטע

נהנתי מאוד ללמוד עם נדב, הוא היה סבלני, לימד בצורה ממש ברורה ונעימה חומר שממש הפחיד אותי. הוא עזר לי גם שלא בשעות השיעור עם שאלות בוואטסאפ, והגיע מוכן מאוד לכל שיעור. ממליצה בחום.

21/01/2019
שתף:
ד
דני

הגעתי לנדב במצב שאני לא מסוגל לפתור תרגיל של מבחן ברקורסיה ויעילות ולאחר כישלון במועד א. הרבה בזכותו הצלחתי להתחיל לפתור תרגילי מבחן וקיבלתי במועד ב 81. נדב מוכשר מאוד, בעל ידע רב, מאוד סבלני ועם אנרגיה חיובית. מאוד ממליץ!

09/04/2018
שתף:
א
אלון

לנדב יש יכולות לימוד מעולות שבעזרתן הוא עוזר לך להבין חומר קשה לתפיסה, הוא מלמד רעיונות מורכבים בצורה שמתחברת עם האינטואיציה, תודות ליחסו האישי ועקשנותו שתבין את החומר, אני עכשיו מסוגל לעשות את עליית המדרגה מהרעיון הכללי ללענות על שאלות ממבחנים ממליץ בחום!

28/03/2018
שתף:
ע
עמית

לפני שלמדתי עם נדב, הייתי אבוד במקצוע, היו לי שני נכשלים. ותוך שלושה שיעורים אינטנסיביים עימו קיבלתי מאה במבחן ובתעודה! למדתי עם מורים רבים אך עם המורה כמו נדב לא נתקלתי. הוא מסור, מלומד ובעל הקשבה ומקצועיות! ממליץ בחום לכל אחד ששוקל!

27/03/2018
שתף:
ג
גלית

נדב לימד את בני בתיכון שעורים פרטיים במדעי המחשב ובתכנות java, עם המון סבלנות, מקצועיות, סדר וארגון מציון נכשל קיבל 95 במבחנים האחרונים. כל הכבוד ותודה רבה!

27/03/2018
שתף:
ב
בועז

החומר לפני הבחינה היה ממש מבולגן בראש ונדב ידע לסדר אותו, יש לו ידע רחב במה שהוא עושה והא מקצוען אמיתי! ממליץ בחום רב!

27/03/2018
שתף: