מורה פרטי נאור עמי

מורה נאור עמי

מפתח בכיר בחברת WIX עם ניסיון מוכח בהדרכה, כולל שיעורים באינטרנט. התאמת מסלול לימודים ייחודי לכל תלמיד.

בן 36. מתל אביב-יפו. בוגר אוניברסיטה - בן גוריון.
 
מלמד בבית המורה

קצת עליי

מעוניינים להכנס אל עולם הפיתוח ולא יודעים היכן להתחיל? מעוניינים ללמוד את הטכנולוגיות הכי מבוקשות היום בתחום הווב AngularJS, React, TypeScript, TDD, PHP, NodeJS ? את דרכי התחלתי לפני 11 שנים בבית ספר למקצועות המחשב, כמדריך ל VBScript, Javascript ו ASP. סיימתי תואר באוניברסיטת בן גוריון להנדסת מע' מידע, ובמהלך השנים הדרכתי במכללת ג'ון ברייס פיתוח Web, החל ב HTML, PHP, Javascript, jQuery, Angular, HTML5, CSS ועוד.. כיום אני עובד בחברת WIX ( Senior Web Developer) ומסייע לאנשים כמוכם להכנס לתחום הכי חם בתעשייה. אני מאמין בעבודה קשה, המון תרגול וכוח רצון :)

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד
הוספת תגובה

ביקורות

ק
קרן

נאור הוא מורה פרטי מעולה, בעל סבלנות על! עזר לנו בהגשת עבודה ענקית לתואר במדעי המחשב בקורס SPL.. העבודה היתה בשפות C++ וJava. קיבלנו 100 בעבודה... לימד אותנו את החומר הנדרש בשביל העבודה ועזר לנו בבעיות שנתקלנו במהלך כתיבת העבודה. מומלץ ביותר!

13/04/2017
שתף:
D
David

נאור היה המדריך שלי ל PHP. רמת הידע שלו בעולם התיכנות היא של גורו. מה שנדיר אצל נאור הוא שיש לו את היכולת והרגישות לזהות את החולשות ואת החלקים החסרים שהיו לי בשפת ה PHP ולהשלים אותם ממש כמו פזל. אני חייב לציין שבעזרתו בסוף מצאתי עבודה בתחום. ממליץ על נאור בחום לכל שפת תיכנות (לא רק PHP...) - מורה תותח !

03/04/2016
שתף: