מורה פרטי מתן פרידמן

מורה פרטי מתן פרידמן

מורה פרטי בגובה העיניים שמתאים את אופן הלמידה לצרכי התלמיד/ה

בן 29. מכפר סבא. בוגר אוניברסיטה - תל אביב.
 
₪120 לשעה בבית המורה
₪120

קצת עליי

שלום לך! אני מתן, מורה פרטי מנוסה ובעל המלצות. במהלך השיעורים נבין יחד את תחומי החוזק ומוקדי הקושי, נכיר שיטות פעולה חדשות ונלמד איך להביא את היכולות שלך לידי ביטוי, וכל זאת באווירה תומכת וסבלנית. אני זמין לכלל תלמידיי גם מחוץ לשעות השיעור. שיעור היכרות יתקיים בחצי מחיר. נתראה :) (למתעניינים בדיפלומות - אני בעל תואר במדעי-המחשב ומתמטיקה באוניברסיטת ת"א ובוגר קורס הוראה מותאמת באוניברסיטת בר-אילן)

הוספת תגובה

ביקורות

ע
עמית

מתן אני חייב לך ובענק! עזוב את זה שסיימתי 4 יח' בציון 100 (כן כן - 100!), ממש נהנתי מהדרך איתך ומצורת הלימוד הנוחה שלך. מתלמיד בינוני מינוס שלא כלכך מעניין אותו, למדתי לאהוב מתמטיקה בזכותך.. רציתי להגיד לך ממש תודה על הסבלנות, על זה שהיית זמין אלי בכל שעה גם כשאני נתקעתי על תרגילים באמצע הלילה. ממליץ בחום!

03/04/2020
שתף:
י
יעל

מתן מורה מצויין הרואה את תלמידו מעבר לקשיים הספציפיים שלו. בזכות הסתכלות כוללת זאת הוא מצליח לעורר מחדש את האמון העצמי ביכולת התלמיד ולהביאו להשגים. לאחר ניסיון עם מורים פרטיים רבים אצל מתן מצאנו את מה שהיה חסר כדי לעשות התקדמות פורצת דרך ולא רק במתמטיקה. ממליצים בחום.

22/02/2020
שתף:
‪Sharon

מתן מורה סבלני, ענייני, ומעביר את החומר בצורה מקצועית ומתאימה לצרכים של התלמיד. בתור אחד שהתקשה ב-3 יחידות בתיכון, הייתי סקפטי לגבי היכולת שלי להשלים בדרות ברמת 5 יחידות, אבל בזכות העזרה הקמצועית של מתן עברתי בהצטיינות! ממליץ בחום.

02/02/2020
שתף:
E
Eldar

מורה מצוין! רק בזכותו עברתי חדו״א א,ליניארית,סטטיסטיקה והסתברות

02/02/2020
שתף: