מורה פרטי מתן בן שמחון

מורה פרטי מתן בן שמחון

בוגר תואר הנדסת מכונות באונ' בן גוריון, בעל ניסיון רב במתמטיקה,פיסיקה ובהגשה לבגרות. ותק 5 שנים בפרויקט נחשון של מט"ח.

מקריית גת והסביבה. בוגר אוניברסיטה - בן גוריון.
 
₪80 לשעה בבית המורה
₪80

קצת עליי

בע"ה בוגר תואר ראשון בהנדסת מכונות באוניברסיטת בן גוריון בב"ש, גר בקרית גת. מעביר שיעורים במתמטיקה בכל הרמות 3,4,5 יח"ל כולל תלמידים בבית ספר יסודי, חטיבת ביניים והכנה לבגרות. ובנוסף גם פיסיקה תיכונית ושל הנדסאים. לפרטים :

ערי לימוד

הוספת תגובה

ביקורות

ט
טל

מורה למתמטיקה מעולה.. שבאמת מעניין אותו ההצלחה של התלמיד עזר לי מאוד עוד בתקופת התיכון וכעת שחזרתי לספסל הלימודים (סטודנט) אני מרוצה ממנו מאוד וממליץ עליו בחום כמובן שהשישעור עובר באווירה טובה ובמחיר הוגן

19/12/2018
שתף:
נ
נעמי

למדתי עם מתן במסגרת פרויקט נחשון. חייבת לציין שהוא עזר לי המון בההעלת הציונים שלי, עבד איתי על הדברים הקטנים שמאוד חשובים במתמטיקה בשביל קבלת ציון מושלם. מאוד אכפתי לתלמידים שלו, חשובה לו ההצלחה שלהם מאוד וזה לא מובן מאליו בכלל. בקיצור - ממליצה בחום על מתן!!!

22/07/2018
שתף:
ר
רננה

התחלתי ללמוד אצל מתן בתחילת השנה. הוא עזר ועדין עוזר לי מאוד! מורה שדואג, שאכפת לו מהתלמידים שלו ורוצה מאוד שיצליחו. הציונים השתפרו לאט לאט מאז תחילת שנה כמובן.. ממליצה מאוד!

20/12/2017
שתף:
ק
קורין

היי. שמי הוא קורין דהן ואני תלמידה של מתן מעל לשנתיים. לפני שהכרתי את מתן הייתי מקבלת 25 במבחנים, התחלתי שיעורים אצל מתן ובסופו של דבר הגעתי למגן 97 והכל בזכות מתן! מורה אכפתי, ששם דגש על התלמידים ועל הבנתם לא ב90 אחוזים אלא ב110 האחוזים. נותן את הלב והנשמה בשביל שאצליח. לא יכלתי להמליץ על מורה פרטי אחר חוץ ממתן!

04/01/2017
שתף: