מורה פרטי משה  חדד

מורה משה חדד

מורה מגיש לבגרות ללשון ותנ''ך בתיכון בכל הרמות כולל הוראה פרטית.

בן 30. מבקעת אונו. אוניברסיטה - תל אביב.
(7 ביקורות) 123 שיעורים שהוזמנו דרך האתר
 
₪120 לשעה בבית התלמיד
₪120

קצת עליי

מורה בתיכון למקצועות לשון ותנך, הגשה לבגרות. מורה לכל הגילאים ובמיוחד להכנה לבגרות בלשון ותנ״ך-ניסיון מוכח. מגוון שיטות לימוד על פי צורכי התלמיד-למידה לטווח רחוק,כהכנה למבחן,עזרה בפתרון שיעורי בית ועוד. אופציה בסיוע כתיבת עבודות לתלמידים ולסטודנטים. מלמד פרטי סטודנטים למקרא לתואר ראשון.

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד
הוספת תגובה

ביקורות

נ
נעמי

משה הוא מורה אדיר ונדיר! כל מה שאפשר לצפות ממורה: מקצועי, שולט בחומר, בעל ניסיון ויכולת הוראה גבוהה. בנוסף הוא גם אכפתי, קשוב לצרכים מיוחדים, ומשקיע את הנשמה. לא יכולנו לבקש מורה טוב ממנו. אני ממליצה עליו בחום!

02/09/2018
שתף:
א
איתי

ברגע זה קיבלתי את הציון על הבגרות בלשון, ואחרי שעיכלתי שקיבלתי 80 מיד החלטתי לכתוב כאן המלצה חמה על משה!!! התחלנו את התהליך כשהייתי מיואש מהמקצוע, עם ציונים מחרידים שלא מתקרבים לעובר, אפילו המורה כבר התייאשה... משה בנה תכנית מסודרת ואך ורק בזכותו סיימתי את הבגרות בציון ראוי לדעתי מורים צריכים ללמד בתיכונים בדיוק בשיטות שמשה מלמד בשיעורים הפרטיים

22/08/2017
שתף:
ג
גל

משה העלה לי את הציון בלשון מציון שמביש לרשום אותו ל82! שיטות לימוד מובנות ביותר וטיפים בלתי נשכחים... ממליץ בחום.

27/03/2017
שתף:
ש
שקד

פניתי למשה לקבלת עזרה לקראת הבגרות הקרובה, לקחתי מספר שיעורים בנושא והתרשמתי לטובה, משה העביר את החומר בצורה קלילה ומובנת ואשמח להמליץ עליו לכל הקוראים, מורה מצויין :)

01/05/2016
שתף:
ס
סתיו

ב7 שיעורים פרטיים בלשון הבנתי כל מה שלא הצלחתי להבין במשך שנה וחצי! יודע למקד, הסברים פשוטים ונקלטים במהרה, המון תרגילים לתרגול ברמות שונות. חבל שבמתמטיקה אין מורה כזה...ממליצה בחום!

28/04/2016
שתף:
מ
מאיה

היי,שמי מאיה ואני נעזרתי במשה לקראת הבגרות בלשון ותנ״ך,הוא התגלה כמורה סובלני,סימפטי והעביר את החומר בצורה הטובה ביותר כך שהרגשתי שיש לי שליטה מלאה בחומר לקראת הבגרות!! המלצתי בחום לכל חבריי התלמידים וממליצה גם לכם :-)

27/04/2016
שתף:
ש
שיר

המורה המושלם! בתור תלמידה ״אובדת עצות״ בלשון פניתי למשה בסיוע לבגרות - פתאום החומר נראה ככ פשוט ( לא קל, פשוט - כך משה תמיד נוהג להעיר ). הרגשתי שהשיעורים ממש עוזרים לי אז נעזרתי במשה גם בתנך היסטוריה ואזרחות והציונים בהתאם! ממליצה בחום.

26/04/2016
שתף: