מורה פרטית מיכל קושרובסקי

מורה פרטית מיכל קושרובסקי

בעלת ניסיון של מאות תלמידים כמדריכה בקורס הרשמי של המדינה, וכן שפע של המלצות תלמידים.

מגבעתיים. בוגרת אוניברסיטה - תל אביב.
 
₪150 לשעה בבית המורה
₪150

קצת עליי

מלמדת בביתי שבגבעתיים, בקרבת האוניברסיטה בצפון תל אביב או במערכת אונליין. הדרכתי מאות תלמידים בקורס הרשמי של המדינה. כיום עושה הכשרות למדריכי פסיכומטרי צעירים וכותבת שאלות ותשובות לתרגול פסיכומטרי. בעלת ניסיון רב בשיעורים פרטיים והמלצות בשפע. אני דוגלת באסטרטגיה של הקניית דרכים ושיטות מותאמות לנקודות החולשה והחוזק של התלמיד, כך שיוכל לחזור הביתה ולהצליח לפתור את התרגילים גם בלעדיי. השיעורים באווירה מקצועית ונעימה, ואני מקפידה לעקוב אחר מצב התלמידים גם בין השיעורים.

הוספת תגובה

ביקורות

א
אמיר

הופתעתי עד כמה שיעורי האונליין עם מיכל היו מעולים, היא לימדה אותי את החומר ופתרנו תרגילים והכול בצורה ברורה ונוחה מאוד. אחרי ניסיון של הרבה מורים (פסיכומטרי רביעי שלי) ללא ספק אני יכול לומר שלמיכל יש שיטות מעולות שקידמו אותי יותר מכל מורה אחר שלימד אותי, וקיבלתי את הציון שהייתי צריך סוף סוף!

31/03/2020
שתף:
י
יובל

למיכל יש שיטות מעולות ויצירתיות לשיפור הציון, מומלצת בחום. תודה רבה 3>

23/02/2020
שתף:
י
יונתן

מיכל מורה מדהימה! יש לה המון סבלנות ורואים שבאמת אכפת לה והיא רוצה שאצליח. היא נותנת טיפים מצוינים. ממליץ בחום!

15/02/2020
שתף:
ק
קאי

הייתי צריכה לשפר את הציון והחלטתי ללמוד עם מורה פרטית. מיכל עזרה לי להגיע לציון הנדרש (732!!). היא דאגה להכין לי תכנית אישית ומפורטת והצליחה לעזור בכל מה שהסתכבתי איתו לאורך הלמידה. אני מאוד ממליצה למי שמעדיף הנחיה יותר אישית ועזרה ממוקדת בנושאים שהוא מתקשה בהם.

15/02/2020
שתף:
ל
ליאת

מיכל היא מורה פשוט מדהימה! במהלך הלמידה שלי לפסיכומטרי הבנתי שאני חייבת חיזוק בעיקר בפרק של הכמותי. במזל הגעתי ללמוד עם מיכל, שדאגה להסביר לי בצורה הכי ברורה ופשוטה שיש. מעבר למקצועיות של מיכל, לאורך כל הדרך הרגשתי שאכפת לה באופן אישי מההצלחה שלי במבחן ואני בטוחה שזה גם תרם המון להצלחה שלי בפרק הכמותי בסופו של דבר :) ממליצה בחום!

14/12/2019
שתף:
ד
דנה

מורה מצוינת! נתנה לי טיפים מעולים שעזרו לי בנקודות החולשה שלי והסבירה בצורה ברורה מאוד נושאים שהייתי חלשה בהם. עזרה לי לפתור את השאלות הכי קשות בפרק בפחות מדקה. מומלצת בחום!!!

18/11/2019
שתף: