מורה פרטית מיכל מנחם

מורה פרטית מיכל מנחם

מורה פרטית לאנגלית, מתמטיקה ומדעי המחשב לתלמידי יסודי, חטיבת ביניים ותיכון. בעלת תואר במדעי המחשב מאוני' בן גוריון.

בת 23. מקריית גת. בוגרת אוניברסיטה - בן גוריון.
 
₪90 לשעה בבית המורה
₪90

קצת עליי

בוגרת תואר ראשון במדעי המחשב מאוניברסיטת בן גוריון. בוגרת תיכון מצטיינת: - 5 יח"ל באנגלית בציון 100 - 5 יח"ל במתמטיקה בציון 92 - 10 יח"ל במדעי המחשב בציון 98 - ממוצע בגרויות כללי 115.26 בעלת ניסיון של 6 שנים בהעברת שיעורים פרטיים, מדריכה לשעבר בקייטנת אנגלית וחונכת לשעבר בפר"ח הכנה לבגרויות. קצינה ביחידה טכנולוגית בצה"ל. בעלת יחסי אנוש מעולים, יכולת הסברת חומר בצורה ברורה ובגובה העיניים, רצינית וחברותית. אשמח להעביר לכם שיעורים אונליין ולעזור לכם לעבור בהצלחה את התקופה המאתגרת שעוברת על כולנו כרגע בצל הקורונה :)

ערי לימוד

הוספת תגובה

ביקורות

א
אלי

מורה מעולה, דוברת אנגלית ברמת שפת אם ומלמדת בגובה העיניים. בעלת סבלנות רבה, אחראית מאוד, לוקחת את תלמידיה ואת הצלחתם ברצינות רבה וזה ניכר. ממליץ בחום!

31/05/2019
שתף:
ש
שילת

מורה מאוד טובה, מקצועית, היא עזרה לי מאוד ובזכותה אני מקבלת ציונים יותר טובים עכשיו, אני מאוד שמחה שפגשתי אותה, היחס שלה כלפיי מאוד טוב, היא תמיד מחייכת אליי, אני מאוד מרוצה ממנה

15/03/2019
שתף:
ג
גליה

מורה מצויינת , יודעת להעביר את החומר מעולה . אישה חמה, מביאה יחס אישי ובעלת סבלנות רבה. עונה במהירות רבה .

11/10/2018
שתף:
א
אמתי

מורה מקצועית ואחראית ביותר - שולטת היטב בחומר, מעניקה יחס אישי ומכינה מערך שיעור אישי בהתאם לצרכי התלמיד. מאורגנת מאוד ומעבירה את החומר בהתאם, באופן שעזר לי מאוד להבין אותו. מעטים המורים שמשקיעים בתלמידים שלהם כמו מיכל, הרגשתי את זה בכל שלב בדרך והתוצאות מיהרו להגיע - מומלצת מאוד!

27/08/2018
שתף: