מורה פרטית מיכל מדבד

מורה מיכל מדבד

מורה מנוסה לאנגלית ומתמטיקה לגילאי יסודי, חטיבה ותיכון

בת 28. מתל אביב -יפו. בוגרת אוניברסיטה - חיפה.
 
₪130 לשעה בבית התלמיד
₪120 לשעה בבית המורה
₪120-130

קצת עליי

בת 28, סטודנטית לתואר שני בפסיכולוגיה התפתחותית באוניברסיטת חיפה. בוגרת תואר ראשון בתכנית מצטיינים למדעי המוח ופסיכולוגיה. במהלך 5 שנים האחרונות: מעבירה שיעורים פרטיים באנגלית ומתמטיקה. תגבורים בתי ספר באנגלית וחשבון לגילאי יסודי וחטיבה. מורה לשעבר בבית ספר למחוננים מעוף בבאר שבע שיעורים אחד על אחד ובקבוצות קטנות. -ניסיון עשיר בהוראה ובהדרכה -ליווי אישי לכל תלמיד - ניסיון רב בעבודה עם ילדים - סבלנית ואכפתית

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד
הוספת תגובה

ביקורות

ש
שגית

מיכל הכינה את בני במהלך חופשת הקיץ לקראת שנת הלימודים. היא הקנתה לבני כלים ושיטות לפתירת תרגילים ומשימות בקלות. את התוצאות רואים ממש עכשיו שבמבחן מיפוי בתחילת כיתה ח' הוא הוציא ציון טוב מאוד. מיכל ממש שווה כל שקל שמוציאים על שיעורים פרטיים.

25/09/2019
שתף:
ל
לימור

ממליצה בחום!!!! מעבירה את השיעור בשיטות מגוונות ומותאמות לתלמיד, שיפור משמעותי כבר בשיעורים הראשונים. ללא ספק בחירה מוצלחת

24/09/2019
שתף:
מ
מיכל

מיכל מורה מדהימה! מלמדת את הילדים בצורה כיפית וחוויתית, יש לה חיבור נהדר לילדים הילדים שלי נהנו מאוד, אהבו את השיעורים עם מיכל והתקדמו נפלא בחומר הנלמד. ממליצה בחום על מיכל, מורה מקסימה!

24/09/2019
שתף:
ז
זאהר

מיכל מורה מאוד מקצועית, רצינית וסבלנית , מעבירה את החומר הנלמד בצורה מעניינת וכיפית. משקיעה בשיעורים והעברתם בצורה קולעת וישרה אשר מפשטת את הנושאים, בעלת ידע ושיטות לימוד מיוחדות ומהנות אשר דרכם ניתן להבין וללמוד בצורה קלה ומועילה

24/07/2019
שתף:
ק
קרין

בשנה האחרונה אני לומדת עצל מיכל אנגלית ואחרי השיעור הראשון כבר הרגשתי את השיפור היא מלמדת אנגלית בדרכים שונות אחרי חצי שנה של למידה רואים את השיפור מממוצע 70 ל ממוצע 90 לסיכום ממליצה לכולם ללכת למיכל.

08/04/2019
שתף:
נ
ניתאי

מיכל הי מןרה מאוד טובה מלמדת בצורה טובה ממליץ על מיכל כיתה ה'

08/04/2019
שתף:
י
יפעת

מיכל סייעה לבתי בהכנת שיעורים בחשבון. הדבר ניכר בהישיגה הלימודיים של בתי, במוטיבציה שלה ללימדה וכן בשיפור ביטחון העצמי שלה במקצוע זה. תודה על העזרה הרבה .

04/11/2018
שתף:
ט
טל

למדתי אצל מיכל במשך כמעט שנה כהכנה לבגרות באנגלית. מיכל הייתה נחמדה, נעימה ורגישה לצרכים ולקשיים שלי, ובמקביל לכך הייתה סופר מקצועית עם הבנה של החומר והדרישות שיש לעמוד בהם. בזכות כך מיכל עזרה לי להגיע לבגרות מוכנה ובטוחה בעצמי וביכולות שלי. תמיד היה לי קושי עם אנגלית ונרתעתי מהמקצוע הזה, ובזכות מיכל הצלחתי לחוות חוויה מתקנת!

27/10/2018
שתף:
ש
שגיא

מיכל מורה מעולה, אכפתית וסבלנית. היתה המורה שלי בתקופת התיכון. נעזרתי בה המון בשיעורי הבית ובהכנה למבחנים. היא מרגיעה וברורה ופשוט היה כיף ללמוד איתה. תודה על הכל!

22/10/2018
שתף:
ע
ערן

מיכל מורה מקצועית, סבלנית ומעבירה את השיעורים בצורה מעניינת ומהנה (: מעבר לידע והרמה באנגלית שעלו פלאים, הרגשתי שהשתפרתי בזכותה גם בצורה בה אני ניגש לשפה ובאופן כללי ללמידה. ממליץ בחום!

22/10/2018
שתף: