מורה פרטי מיה שטריך

מורה פרטית מיה שטריך

מתמחה בפסיכולוגיה רפואית, מורה מנוסה, סבלנית ומקצועית בעלת ניסיון בהוראה משנת 2005.

בת 32. מתל אביב-יפו. בוגרת אוניברסיטה - תל אביב.
 
מלמד בבית המורה או בית התלמיד

קצת עליי

אני מאמינה שמורה טובה צריכה להיות קשובה לצרכים של כל תלמיד, שתכיר דרכי הוראה מגוונות כדי להתחבר לתלמידים שונים ושתאהב ללמד :) השיעורים מתקיימים באווירה רגועה, תוך התאמה אישית של מבנה השיעור וההסבר לכל תלמיד. נעשית עבודה על הפגת חרדה, הגברת הביטחון וחיזוק הידע הבסיסי החשוב להצלחה בכל מקצוע. בעלת ניסיון רב בעבודה עם לקויות למידה והפרעות קשב וריכוז.

ערי לימוד

הוספת תגובה

ביקורות

א
אלה

הגעתי למיה בעקבות המלצה מחברה שלמדה אצלה. עשיתי אצל מיה שיעורים קבועים לכל אורך הסמסטר ובנוסף הכנה יותר אינטנסיבית לקראת המבחן. בזכות השיעורים הרגשתי הרבה יותר בטוחה בידע וביכולות שלי ובסופו של דבר זה בא לידי ביטוי בציון. ממליצה בחום!

27/09/2018
שתף:
ע
ענת

מורה מעולה! מקצועית ומעבירה את החומר בצורה ברורה מאוד. הגעתי למיה בשביל מרתון של שיעורים שבועיים לפני המבחן. ממקום שהרגשתי שסטטיסטיקה זה כמו סינית קיבלתי 94 במבחן!

31/05/2018
שתף:
ל
ליאת

ניגשתי למבחן אמיר במועד פברואר 17. לא היה לי הרבה זמן ללמוד אז עלכן החלטנו ביחד על מרתון אינטנסטיבי יחסית. מיה בנתה לי תוכנית לימוד מסודרת כך שידעתי בדיוק מה היעדים שלי לכל יום (ואפילו נשאר לי זמן לנשום :)). היא עזרה לי להתמודד עם הפחד שלי מאנגלית וממבחנים וכיוונה אותי לעבודה ממוקדת ויעילה. בסופו של דבר הצלחתי להגיע לפטור המיוחל ואני לא חושבת שהייתי מצליחה להגיע לזה לבד!

09/05/2017
שתף:
א
אורי

הגעתי למיה די מיואש לפני המבחן בסטטיסטיקה (החוג לפסיכולוגיה) בסמסטר א' ונשארתי איתה גם לסמסטר ב'. בתור סטודנט עם הפרעות קשב וריכוז וסלידה עמוקה ממתמטיקה וכל מה שקשור למספרים, חשוב לי לציין את הסבלנות והמקצועיות לאורך כל התקופה. עם הרבה רוגע וסבלנות מיה דאגה שלא תשאר לי אף שאלה פתוחה ושבאמת אבין את החומר, גם אם זה אומר לצלם ולשלוח שאלות בוואטסאפ או במייל ב20 בערב. ממליץ בחום!

27/03/2017
שתף: