מורה פרטי מוש שי

מורה מוש שי

מורה לגיטרה ברחובות ראשון והסביבה

בן 39. מנס ציונה - רחובות. בוגר אחר - מוסד אקדמי בחו"ל.
(2 ביקורות) 20 שיעורים שהוזמנו דרך האתר
 
₪150 לשעה בבית המורה
₪150

קצת עליי

קוראים לי מוש (משה אם רוצים להיות פורמליים), אני מורה לגיטרה מעל ל-15 שנים, עם תואר שני ויותר מאשמח ללוות אתכם ולהדריך אתכם במסע המדהים הזה של נגינה על גיטרה. אני מלמד מגיל 7 ועד, בעצם בלי עד, השיא בינתיים הוא 72, ואם מישהו רוצה לשבור את השיא, הוא מוזמן, וזה אף פעם לא מאוחר מדי. אז, אתם מוזמנים להתקשר אלי, ונקבע שיעור, או שתקפצו להופעה שלי באחד מהמועדים הקרובים (מנגן ג'אז צועני, וגם מלמד ג'אז למתקדמים), תודה שקראתם, וקדימה, לנגן!

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד

תחומי לימוד

הוספת תגובה

ביקורות

ה
הדר

לומדת אצל מוש כבר כמה שנים. מלבד ללימוד המקצועי ןהעבודה ביחד על יצירות. מוש מורה אחראי נחמד. אתה נכנס אליו הביתה מנגן שותה קפה באוירה הכי חברית כיפית והתוצאות מהאוירה והמקצועיות נראות טוב. תוצאות טובות. שיפור בנגינה וחשיפה לכל מיני סגנונית חדשים. אם אתם רוצים להיפתח בנגינה ללמוד דברים נחוץ לקופסא. גם שירים אהובים שאתם רוצים ותאוריה. מוש המורה הטוב ביותר.

05/09/2018
שתף:
צ
צבי

למדתי אצל מוש לפחות 4 שנים, מוש עזר לי מאוד להתפתח בתחום הנגינה והמוזיקה בכללי. השיעורים היו מאוד מותאמים לרצונות שלי ולאופי שלי. אני אישית מאוד אהבתי את ההתמקדות של מוש בתיאוריה מיזיקלית וההבנה העמוקה שלו בנושא. ממליץ בחום :)

04/09/2018
שתף: