מורה פרטי מורן הייט

מורה פרטי מורן הייט

בוגר תואר ראשון במדעי המחשב בהצטיינות, ניסיון של יותר מ-7 שנות הוראה.

בן 29. מצורן-קדימה. בוגר אוניברסיטה - הטכניון.
 
₪150 לשעה בבית התלמיד
₪120 לשעה בבית המורה
₪120-150
הוספת תגובה

ביקורות

ע
עילי

מורה מעולה ומצוין, יודע לעביר את החומר בצורה מושלמת והבנתי מלא דברים שמלפני שעשינו את השיעור לא הבנתי

04/01/2020
שתף:
א
אמיר

מעולה

14/12/2019
שתף:
נ
נועם

מורן עזר לי מאוד ותרם לי בלמידת טכניכות חדשות בהבחנת נוסחואת והבנת החומר רק לאחר שיעור אחד

27/12/2017
שתף:
ע
עדן

מורן יודע להגיע לשורש הבעיה במהירות ובדייקנות. שום שיעור לא היה בזבוז. גרם לי לשלוט בפרק המילולי באופן מפליא שאף אחד אחר לא הצליח לעזור לי כך. העיר לי היכן שצריך בחיבור והשתפרתי בזכותו. כמו כן, עזר לי כשהצטרכתי בפרק הכמותי ועידד אותי כשלא היה לי ביטחון בנוגע לבחינה עצמה. בנוסף, מורן מאוד סבלני ונחמד :) ממליצה לכל מי שצריך עזרה. אני כבר יודעת למי לפנות בפעם הבאה כשאצטרך עזרה.

16/12/2017
שתף:
נ
נטע

מורה מצויין. הבין בדיוק איפה שורש הבעיה של ההבנה. עבר איתי על כמות גדולה של נושאים ושאלות. סבלני ונחמד! :) אני בהחלט ממליצה. תודה רבה מורן!

12/07/2017
שתף:
ד
דניאל

אני חבר בקבוצת הלימודים של פסיכו ומורן אשר אחד המדריכים שם, עזר לי בצורה בצורה הכי טובה ומפורטת ונתן הסברים מושקעים לכל שאלה. בחיפושיי אחר מורה פרטי באינטרנט מצאתי אותו דרך האתר מה גם שזה נוח וזול בשבילי ועד כה עשיתי איתו 2 שיעורים . אני מאוד מרוצה מההסברים שלו, האינטונציה שלו מעבירה ביטחון ובסך הכל הוא מבין במה אני לא טוב ואנחנו והצלחנו לנצל את השיעור בצורה נפלאה !

05/04/2017
שתף:
ב
ברי

אני מנסה להתקבל לרפואה וצריך פסיכומטרי גבוה ככל האפשר. עבדתי עם מורן על דרכי החשיבה שלי בפרק המילולי ובחיבור ועל דרכי הפיתרון של שאלות בכמותי, הוא הראה לי דרכים שונות להסתכל על תרגילים מסויימים וחיזק אצלי נקודות חלשות. מורה תותח! יש לו חלק גדול בציון שקיבלתי

02/02/2017
שתף:
ל
לינדה

הבן שלי הפסיד חומר לימוד בכיתה אחרי מחלה ממושכת ויצרתי קשר עם מורן כדי שישלים לו את הפערים מול הכיתה. לא לקחנו הרבה שיעורים, אבל מצאתי לנכון לכתוב כאן המלצה כיוון שעוד לא נתקלתי באיכפתיות כזו: הוא יצר קשר עם המורה למתמטיקה כדי לברר אילו פערים יש בחומר, ואפילו השלים פערים במתמטיקה בנושאים קודמים במהירות. הבן שלי אמר שהוא מסביר אפילו יותר טוב מהמורה.

01/02/2017
שתף:
מ
מורן

מורה מעולה!! עזר לי לעלות מ4 יחידות ל5 יחידות באנגלית בשביל האוניברסיטה ועשיתי את זה בציונים מעולים

29/01/2017
שתף:
א
אורנה

זאת הפעם השלישית שאני ניגשת לפסיכומטרי ולא הצלחתי להגיע לציון שאני צריכה והחלטתי לעבוד עם מורה פרטי. מורן הצליח לסגור לי נושאים שעד עכשיו לא הצלחתי להבין עד הסוף ועזר לי לשפר את יכולות הכתיבה שלי ובזכותו השתפרתי פלאים בציון בחלק הכמותי והמילולי. הוא לימד אותי בצורה יסודית וידע להעביר את החומר בצורה ברורה. אמליץ עליו לכל תלמיד שצריך חיזוק

28/01/2017
שתף: