דלג על הניווט
מורה פרטי מורן הייט
מורה פרטי - פרטים אישיים
אזור מגורים: 
חיפה וחוף הכרמל
מורה פרטי - תאור כללי
מוסד לימודים: 
אוניברסיטה - הטכניון
משפט מפתח: 
סטודנט מצטיין למדעי המחשב בטכניון, ניסיון של יותר מ-6 שנות הוראה.
פרטי השיעור הפרטי
תחומי לימוד: 
מורה פרטי למדעי המחשב תכנות - C, אלגוריתמים, מבני נתונים, תכנות מערכות
אזור לימוד: 
נתניה והסביבה, חיפה וחוף הכרמל
ערי לימוד: 
חיפה, צורן-קדימה, תל מונד
מקום השיעור: 
בית המורה או בית התלמיד
משך השיעור הפרטי: 
60 דקות
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
הכל כולל קבוצות גדולות
מחירון מורה פרטי
100 - מחיר בבית המורה
150 - מחיר בבית התלמיד
מבצעים למועדון החברים של לימוד נעיםרוצה לקבל הנחה? לחץ כאן!
תגובות: 
5
28/12/2017, נועם
1
מורן עזר לי מאוד ותרם לי בלמידת טכניכות חדשות בהבחנת נוסחואת והבנת החומר רק לאחר שיעור אחד
5
16/12/2017, עדן
6
מורן יודע להגיע לשורש הבעיה במהירות ובדייקנות. שום שיעור לא היה בזבוז. גרם לי לשלוט בפרק המילולי באופן מפליא שאף אחד אחר לא הצליח לעזור לי כך. העיר לי היכן שצריך בחיבור והשתפרתי בזכותו. כמו כן, עזר לי כשהצטרכתי בפרק הכמותי ועידד אותי כשלא היה לי ביטחון בנוגע לבחינה עצמה. בנוסף, מורן מאוד סבלני ונחמד :) ממליצה לכל מי שצריך עזרה. אני כבר יודעת למי לפנות בפעם הבאה כשאצטרך עזרה.
5
12/07/2017, נטע
1
מורה מצויין. הבין בדיוק איפה שורש הבעיה של ההבנה. עבר איתי על כמות גדולה של נושאים ושאלות. סבלני ונחמד! :) אני בהחלט ממליצה. תודה רבה מורן!
5
05/04/2017, דניאל
2
אני חבר בקבוצת הלימודים של פסיכו ומורן אשר אחד המדריכים שם, עזר לי בצורה בצורה הכי טובה ומפורטת ונתן הסברים מושקעים לכל שאלה. בחיפושיי אחר מורה פרטי באינטרנט מצאתי אותו דרך האתר מה גם שזה נוח וזול בשבילי ועד כה עשיתי איתו 2 שיעורים . אני מאוד מרוצה מההסברים שלו, האינטונציה שלו מעבירה ביטחון ובסך הכל הוא מבין במה אני לא טוב ואנחנו והצלחנו לנצל את השיעור בצורה נפלאה !
5
02/02/2017, ברי, 25
מעל 10
אני מנסה להתקבל לרפואה וצריך פסיכומטרי גבוה ככל האפשר. עבדתי עם מורן על דרכי החשיבה שלי בפרק המילולי ובחיבור ועל דרכי הפיתרון של שאלות בכמותי, הוא הראה לי דרכים שונות להסתכל על תרגילים מסויימים וחיזק אצלי נקודות חלשות. מורה תותח! יש לו חלק גדול בציון שקיבלתי
5
01/02/2017, לינדה, 45
5
הבן שלי הפסיד חומר לימוד בכיתה אחרי מחלה ממושכת ויצרתי קשר עם מורן כדי שישלים לו את הפערים מול הכיתה. לא לקחנו הרבה שיעורים, אבל מצאתי לנכון לכתוב כאן המלצה כיוון שעוד לא נתקלתי באיכפתיות כזו: הוא יצר קשר עם המורה למתמטיקה כדי לברר אילו פערים יש בחומר, ואפילו השלים פערים במתמטיקה בנושאים קודמים במהירות. הבן שלי אמר שהוא מסביר אפילו יותר טוב מהמורה.
5
29/01/2017, מורן, 24
מעל 10
מורה מעולה!! עזר לי לעלות מ4 יחידות ל5 יחידות באנגלית בשביל האוניברסיטה ועשיתי את זה בציונים מעולים
5
28/01/2017, אורנה, 26
מעל 10
זאת הפעם השלישית שאני ניגשת לפסיכומטרי ולא הצלחתי להגיע לציון שאני צריכה והחלטתי לעבוד עם מורה פרטי. מורן הצליח לסגור לי נושאים שעד עכשיו לא הצלחתי להבין עד הסוף ועזר לי לשפר את יכולות הכתיבה שלי ובזכותו השתפרתי פלאים בציון בחלק הכמותי והמילולי. הוא לימד אותי בצורה יסודית וידע להעביר את החומר בצורה ברורה. אמליץ עליו לכל תלמיד שצריך חיזוק
5
25/01/2017, שלומית, 48
מעל 10
חיפשתי לבני מורה פרטי שיעזור לו לצמצם את הפערים שהוא צבר במתמטיקה ובפיזיקה והגעתי למורן. מעבר לכך שהוא הצליח להביא את הבן שלי מרמה נמוכה מאוד להצלחה בכל המבחנים שהוא ניגש אליהם עד כה, הוא בחור מדהים שרואים שהוראה היא דרך חיים בשבילו. מומלץ בחום!
5
05/12/2016, דנה , 27
מעל 10
בשנתיים האחרונות ניגשתי פעמיים למבחן הפסיכומטרי, הכרתי את מורן בתור מתרגל בתגבורים ,התקשיתי במהלך הקורס בתחום המילולי והכמותי ,ניגשתי לשיעורים פרטיים אצל מורן ,פשוט מומלץ בחום !! היחס האישי,ההשקעה ,המקצועיות והתמיכה לאורך כל הדרך הם חלק בלתי נפרד מהצלחה:) מורן מורה בחסד עליון שיודע להעביר את הידע הרחב שלו במגוון דרכים שונות בהתאם לכל אחד ואחת.
Haya Levi
נעזרתי במורן כדי להתכונן למבחן הפסיכומטרי ... מורן ליווה אותי לאורך כל הדרך עזר בכל התחומים וליווה אותי בצורה אישית עם השקעה רבה תמיכה ועם ידע רב שהעניק מורן בחור גאון וחרוץ עם לב עצום ונותן את כל כולו על מנת לעזור והתוצאות דיברו בעד עצמן ולטעמי חלק ענק מזה נזקף לזכותו אני ממליצה עליו בחום ... נדיר להכיר מורים או בכלל אנשים ברמתו... פשוט זכיתי
06/12/2016