מורה פרטית מאיה גלסמן

מורה פרטית מאיה גלסמן

נמקסם את הציון הפוטנציאלי שלך באמצעות טכניקות והתנהלות נכונה בכל פרק. ניסיון של עשרות תלמידים, התמקצעות ב"מועדון ה-700".

בת 24. מהוד השרון. בוגרת בית ספר - בית ספר בארץ.
 
₪110 לשעה בבית התלמיד
₪110

קצת עליי

בואו לסיים עם זה במועד הקרוב. ביחד אתכם ותוך מספר שיעורים מועט, אעזור לכם למקסם את הציון שלכם באמצעות האסטרטגיה הפסיכומטרית הנכונה עבורכם. הצלחה בפסיכומטרי תלויה ביותר מרק ידע ותרגול - יש בזה פן פסיכולוגי, ובעיקר הרבה מאוד התנהלות נכונה בכל אחד מהפרקים. אלו רק כמה מהשאלות בהן נגע כדי להקפיץ אותך את ה-50 נקודות שחסרות לך לתואר: - איך ניגשים לשאלה? - איך לסדר את הזמנים בפרק המילולי ובפרק הכמותי? - איך יוצרים שיפור מסימולציה לסימולציה? (רמז - תרגול זה לא מספיק) - כיצד נכון להשתמש בטיימר במהלך הבחינה? - הרכבת פסקת טיעון משכנעת במבנה קבוע, לא משנה מה הטיעון בו בחרתי ועוד ועוד... יחד נבנה אסטרטגיה פסיכומטרית שתביא אתכם לציון הרצוי. בעלת נסיון של מאות שיעורים פרטיים, אופציה לאונליין.

הוספת תגובה

ביקורות

m
mika

מורה מצוינת ומקצועית במיוחד. לצד טיפים ושיטות פתרון מגוונים שמציעה, מאיה נותנת דגשים אישיים ומפתחת את החשיבה תוך התבוננות וניתוח גישות הפתרון של התלמיד.

21/04/2020
שתף:
A
Alen

שיעורים פרטיים היו מצויינים , מאיה ידעה לתת את העצות הנכונות ואלו עזרו לי להשתפר , בנוסף היא ידעה לתת דגש נכון ולכוון בנושאים חלשים וחזקים שלי . מאוד ממליץ לכל רמות !

21/04/2020
שתף:
מ
מור

מורה מקצועית, קשובה ואכפתית! ממליץ ללמוד עם מאיה אך ורק אם אתם מוכנים להסתכל על הציון ולחייך :)

21/04/2020
שתף:
S
Shay

מורה תותחית ומקצועית ברמות! בעלת סבלנות אדירה. מסבירה הכל לפרטי פרטים ונותנת טיפים מעולים. מומלצת מאוד ללימוד פסיכומטרי!(בכל התחומים)

20/04/2020
שתף: