מורה פרטי ליעד אלבכר

מורה פרטי ליעד אלבכר

בוגר הנדסת חשמל ומחשבים באונ' בן גוריון. בעל ניסיון של 5-6 שנים בהגשה לבגרויות לכלל היחידות.

בן 31. מתל אביב-יפו. בוגר אוניברסיטה - בן גוריון.
 
₪150 לשעה בבית התלמיד
₪135 לשעה בבית המורה
₪135-150
 

קצת עליי

בעל ניסיון של 3 שנים בתכנית נחשון, מעביר בגרויות של כלל יח"ל לתלמידי תיכון המעוניינים להצליח במקצוע המתמטיקה. סיימתי עם ממוצע 100, 5 יח"ל מתמטיקה. מקצועי ואכפתי!, מתאים עצמי לאופי התלמיד. בשל התואר, נותן גם ידע מעבר על מנת שהתלמיד יבין היטב את המתמטיקה.

הוספת תגובה

ביקורות

ש
שירה

ליעד היה חונך שלי בתכנית נחשון ועזר לי לעבור את הבגרות במתמטיקה עם ציון מעולה. הוא העלה את הבטחון שלי בתחום ועזר לי לאהוב את המקצוע. ליעד מורה נהדר שמסביר הכל בפירוט ובבהירות. הוא אכפתי ותמיד היה קשוב למה שאני הייתי צריכה כתלמידה והיה לי ממש כיף ללמוד איתו.

15/12/2016
שתף:
א
ארז

ליאד מורה מדהים הוא תמיד תומך ועוזר. בעזרתו כיתה יב עברה לי בצורה מעולה. מעבר לכך הוא מורה לחיים ונותן מוטיבציוה. ליאד מראה דרכי חשיבה חדשות וטובות.

07/12/2016
שתף:
ש
שחר

ליעד לימד אותי מתמטיקה בתכנית נחשון בכיתה יב לקראת הבגרות של חמש יחידות, הוא לימד בצורה מעולה ובזכותו הצלחתי להפנים את החומר. הוא שלט בכל הנושאים שלמדנו ונתן לי מוטיבציה להמשיך לתרגל, לא לוותר ולשאול על כל נושא שלא היה לי הכי ברור. לבסוף בזכות עזרתו הרבה הצלחתי לקבל ציון 94 במבחן הבגרות ואני ממליצה לכל אחד שרוצה להצליח במתמטיקה להעזר וללמוד עם ליעד.

06/12/2016
שתף: