מורה פרטית לילך אלקוני

מורה לילך אלקוני

מורה מוסמכת לאנגלית, עם ניסיון של 20 שנה בתחום, בדגש על אנגלית עסקית. מראשית קריאה ועד בגרות ופסיכומטרי (אמי"ר)

בת 42. מפרדס חנה-כרכור. בוגרת מכללה - סמינר הקיבוצים.
(11 ביקורות) 24 שיעורים שהוזמנו דרך האתר
 
₪150 לשעה בבית המורה
₪150

קצת עליי

מורה ומאמנת באנגלית עסקית, בדגש על פרזנטציות, תכתובת מיילים, ניהול שיחות פגישות עסקים ועוד. עבדתי במשך ארבע שנים כמורה לאנגלית בפירמה בינ"ל גדולה. בעלת ניסיון של מעל 20 שנה בהוראה והדרכה. דוברת אנגלית, מיומנת בהכנה למבחנים ובגרויות וכן העשרה וקידום תלמידים מצטיינים. שימשתי רכזת אנגלית בתיכון במשך ארבע שנים. ספרו לי לאן אתם רוצים לקחת את האנגלית שלכם ויחד נגיע לשם!

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד
הוספת תגובה

ביקורות

ש
שי

לילך מיקצועית, מצליחה להעביר את החומר בצורה פשוטה וקלילה. נעימה מאוד ! גרמה לי להאמין בעצמי וביכולת שלי ללמוד את השפה. גורמת לשיעור לעבור בצורה כיפית ולא מעיקה . לימוד חוויתי עם הרגשה של התאמה אישית . ממליצה בחום רב!!!

21/01/2020
שתף:
א
אור

קוראים אור, אני בן 27 ומשפר את הבגרות באנגלית על מנת להתקבל ללימודים אקדמאים. את לילך פגשתי לקראת הבגרות באנגלית 5 יחידות - שאלון G, באופן שבועי. היא ליוותי אותי לאורך כל הדרך בצורה סבלנית וסופר מקצועית. השיעורים, אשר בחקלתם לילך באה לקראתי, התנהלו באווירה נעימה אשר הכילה גם את האדם שבי ולא רק את המטרה שלשמה התכנסנו. ממליץ בחום לכולם ללמוד איתה !!

14/01/2020
שתף:
י
יאיר

מעולה

06/06/2019
שתף:
ג
גיא

מעולה

24/03/2019
שתף:
l
liad

קוראים לי ליעד בן 30 מתעסק בנדל"ן בחו"ל. הגעתי ללילך עקב צורך שפגשתי בעבודה היומיומית שלי. לילך לפני הכל יודעת להנגיש את השיעור בצורה קלילה ואפילו מהנה. מקבלת ומבינה את הצרכים ויודעת לבנות תכנית אינדיבידואלית ומתאימה תוך תיעוד ושליטה על תהליך הלמידה. רמת האנגלית מעולה ובמיוחד בתחום העסקי. שיטות הוראה מגוונות. שורה תחתונה - ממליץ בחום. שיפרה לי את האנגלית וחיזקה לי את הבטחון.

18/03/2019
שתף:
ע
ענבל

הגעתי ללילך בשל אתגרים בעבודתי בחברה גלובאלית והקושי שלי להתבטא מול הממשקים הרבים בחו"ל. לאורך כל התהליך באה לידי ביטוי המקצועיות של לילך, החיבור לעולם העסקי שלי. לילך הייתה קשובה לצרכים שלי באנגלית. השיעורים היו מגוונים וניכר כי נעשתה חשיבה מעמיקה והכנה לפני כל שיעור. בנוסף האווירה בשיעורים הייתה מאד נינוחה, נעימה, מאפשרת ומקדמת למידה. ממליצה בחום.

07/03/2019
שתף:
ע
ענבל

התרשמות חיובית מאד מהמורה וממבנה השיעור.

07/02/2019
שתף:
א
אמיר

את לילך הכרתי כחלק מהכנה לנסיעה לארה״ב לתערוכה לצורכי עסקים. ב-4 פגישות ממוקדות מטרה היא מאד עזרה לי והעלתה לי את הבטחון בדיבור משמעותית(וכמובן גם את רמת האנגלית שלי). לילך מקצועית, נעימה ומאד נגישה. בנוסף, לילך עזרה לי בתרגום קורות החיים שלי לאנגלית, תוך כדי הגדלת ראש ושדרוג הקורות חיים במקומות שהיה צריך .

26/10/2018
שתף:
א
איריס

קיימתי שיעור ראשון דרך שירות האונליין באתר לימוד נעים , חשוב לי לציין שהשיעור היה מצוין עם לילך ובאופן כללי פלטפורמה מעולה ללימוד, אמליץ בשמחה. תודה, איריס

04/10/2018
שתף:
ח
חאלד

לילך מורה האדיבה מאוד נחמדה . אשת מקצוע מעולה . יודעת להעביר חומר בשליטתה המיוחדת . דוברת אנגלית שפת אם. אם אצטרך מורה לאנגלית אחפש אותה. כל הכבוד לה . ממליץ עליה בחום רב.

23/08/2018
שתף: