מורה פרטית ליהיא טל

מורה פרטית ליהיא טל

++מומחית להוראה מתקנת++ עם תארים ראשון ושני (B.E.D, M.A)++ ++אסטרטגיות למידה++כלים ללמידה עצמאית++אוריינטציה רגשית++

בת 32. מראש פינה. בוגרת אוניברסיטה - חיפה.
 
₪200 לשעה בבית המורה
₪200

קצת עליי

שמי ליהיא, מורה להוראה מתקנת, בוגרת תארים: ראשון בחינוך מיוחד ושני בטיפול ביבליותרפי. ++פיתוח של ביטחון עצמי ++ מתן כלים יצירתיים לעבודה בשטח ++ ניתן לשלוח הודעות ׳וואטסאפ׳. אשמח להיות כאן בשבילכם.

הוספת תגובה

ביקורות

ר
רוזט

מומלצת ביותר ! הגענו לליהיא אחרי שקיבלנו המלצות טובות אחרות. ליהיא לימדה את בתי למעלה משנתיים ועשתה לך מהפך בציונים. מעבר לידע ולהעשרה, היא עזרה לה ונתנה לה כלים לימודיים שמלווים אותה ועזרו לה בהעלאת הציונים ובהעלאת הביטחון העצמי. את כל זה ליהיא עושה בנעם וכיף כך שביתי חיכתה כל שבוע להגיע אליה ולא הסכימה לדלג על שום שיעור. ממליצה בחום!

17/09/2019
שתף:
ה
הילה

ליהיא, זכינו בך על אמת! יהלי הגיע אליך בשמחה ודילוגים, התחברת ליהלי והראית לו את העוצמות שיש בו גם אלה שחבויות. השארת לו מקום גם ללמד אותך משהו ולהראות לו כמה גם הוא משמעותי ויש לו מה לתת. ההעצמה והלימוד החווייתי עם חיוך מכיל וקבלה אין סופית ללא שיפוטיות היו כל מה שצריך. ובסנוסף השיפור ברמה הלימודים הדרך שבה הוא ניגש אל החומר היתה ניכרת. תודה רבה!!

02/07/2019
שתף:
א
אליה

המלצה חמה!! היא עזרה לבתי במקצועות השפה והחשבון בצורה משמעותית ומקצועית. נוצר קשר אישי מדהים בינה לבין בתי וזה יצר מוטיבציה ללמידה. היא עבדה עם חומרים מעניינים ומותאמים, גם הכינה משחקי למידה ובתי חיכתה לשיעורים, והציונים השתפרו באופן משמעותי. בתי רכשה אסטרטגיות ללמידה עצמאית שעוזרות לה בכתה, במבחנים ובשיעורי בית. בתי השלימה פערים והיא קיבלה בחזרה ביטחון בעצמה וביכולות שלה. בשבילנו ליהיא היא נס!!

11/07/2017
שתף:
ל
לין

שמי לין, אני בכיתה ד׳ ואני תלמידה של ליהיא. כייף לי להיות וללמוד איתה. היא מלמדת בדרכים מוצלחות. למדתי איתה גם עברית וגם חשבון. בעצם היא לימדה אותי כל מה שרציתי לדעת.

26/06/2017
שתף:
מ
מאיה

שמי מאיה ואני בכיתה ז׳. ליהיא העניקה לי ידע רב לאורך השנה האחרונה. היא מורה מעולה שמשקיעה מאוד בתלמידים שלה, היא השקיעה בי המון. קיבלתי ממנה סיוע גם במקצועות לשון, הבעה וגם במתמטיקה. היא מלמדת בדרכים מעניינות ויצירתיות שמשאירות טעם טוב.

25/06/2017
שתף:
ש
שיראל

שמי שיראל, אני בכיתה ד׳, תלמידה של ליהיא כבר שנה. אשמח לספר לכם כמה דברים על העבודה איתה. קודם כל אני מרגישה שליהיא מכבדת אותי ותמיד דואגת לי. יש לי קשר טוב איתה. בשיעורים שלנו אני לומדת לגשת למטלות הלימודיות שלי בצורה כייפית ונעימה. מאז שהתחלנו ללמוד ביחד אני מצליחה לעבוד יותר לבדי בבית ומרגישה יותר טוב עם הלימודים גם בבית הספר.

18/06/2017
שתף: