מורה פרטי ישי גרואר

מורה פרטי ישי גרואר

שמי ישי, ב3 השנים האחרונות צברתי ניסיון רב בהוראה פרטית למגוון גילאים ורמות. מנסה לתת שירות יעיל ומותאם אישית לתלמיד.

בן 27. מאזור המרכז. בוגר אוניברסיטה - האוניברסיטה העברית.
 
₪130 לשעה בבית התלמיד
₪110 לשעה בבית המורה
₪110-130

קצת עליי

שמי ישי, אני בן 27 ומלמד מתמטיקה, פיזיקה ומקצועות נוספים. לימדתי מתמטיקה במסגרת שיעורים פרטיים, כמתרגל בבי"ס תיכון וכמדריך בקורס קיץ. מלמד בנוסף פסיכומטרי ומקצועות נוספים. תלמידים פונים למורה פרטי מסיבות שונות ואני משתדל להעניק את תשומת הלב ולתת מענה במיוחד לקושי והאתגר הרלוונטיים עבור התלמיד. החל מצורך בהשלמת ידע או קושי בהבנה של החומר, רצון מעבר הקבצה, שיפור ציון פסיכומטרי או הכנה עצמאית לבחינה, חוסר בטחון בלימודים קשיי למידה וחרדת בחינות. תלמידים והורים גם מתייעצים איתי בנוגע ללימודים, אפשר לדבר איתי פתוח על הכל. זמין ללמד בשוהם, ירושלים ובת"א. ניסיון מקצועי 2017- מדריך בקורס קיץ של חברת החינוך מועצת שוהם לבוגרי י'-י"א 2 מתרגל מתמטיקה כיתות ט'-י"ב בישיבה תיכונית אמי"ת בלבב שלם ירוחם.

הוספת תגובה

ביקורות

מ
מיכל

ישי לימד את בני לקראת מבחן. נתן את כל כולו במסירות ומקצועיות רבה והצליח ליצור הבנה, ידע ויכולת באוירה ותחושה נעימה. מודה לו מקרב לב שהצליח לחולל שינוי משמעותי בזמן כה קצר.

02/12/2018
שתף:
צ
צבי

Yishai was great. He knows the material very well and was able to explain clearly. He is very patient. My session helped me prepare for a physics test and Yishai helped me understand the materials (electromagnetism) and do well on the test.

30/11/2018
שתף:
י
ירדן

ישי מורה נהדר! אני פניתי אליו על מנת שיעזור לי בלמידה למבחן הפסיכומטרי. ישי מאוד סבלני, נעים לפנות אליו, נותן יחס אישי, מכיר את הנקודות החלשות והחזקות של התלמיד. הלמידה היא תמיד באווירה נעימה וכיפית!

06/11/2018
שתף:
א
אודיה

ישי מורה מעולה! הוא מכיר היטב את הבחינה הפסיכומטרית ויחד עם זאת הרגשתי שהוא מאוד פתוח לשמוע מה אני צריכה ובמה אני רוצה שנתמקד בשיעורים. הוא גמיש ומוכן לבוא לקראת התלמיד ובנוסף הוא מסודר ותוך כדי השיעור הוא כתב את הדגשים שדיברנו עליהם ושלח לי אותם. אני ממש ממליצה עליו :)

16/09/2018
שתף:
מ
מירי

מורה בעל ידע מקצועי בתחום ההוראה שלו ,רחב אופקים נותן דוגמא אישית בההתנהגותו רגוע נינוח איכפתי קשוב חייכן . ישי מלמד את הבן שלי כבר מתחילת כיתה ח ובזכותו כעת בכיתה ט (חטיבת ביניים ) הבן שלי הגיעה להיות בהקבצה א . מצליח לפתח מצויינות מאוד יצירתי דוחף ומעלה את הילד מבחינת דימוי עצמי .המשפט מורה טוב מורה לחיים משקף את ישי לא רק בתחום המתמטיקה. ממליצה מאוד .

13/09/2018
שתף:
ע
עדי

ישי מורה נעים ונחמד. הגעתי אליו לצרכי לימוד לקראת מכינה בלימודים והתקדמתי רבות בזכותו. השיעורים עברו ברגוע וגם לקראת המבחן ישי דאג לאחל ולהביע אכפתיות, דבר שאינו מובן מאליו. תודה רבה ! והמון בהצלחה. ממליצה בחום!

04/09/2018
שתף:
י
יובל

ישי מורה מצויין, בתחילת השנה נכשלתי במתמטיקה, ואחרי כמה שיעורים איתו צמצמתי את הפערים עם ההקבצה והגעתי לממוצע 100 בסוף השנה.

29/08/2018
שתף:
ע
עדן

ישי מורה מקסים! הוא ממש התאים את שיטת הלימוד שלו אליי והכי חשוב- הרגיע. בשיעורים התמקדנו בהבנה של החומר ככה שבהמשך באמת ידעתי מה אני עושה ולא רק השתמשתי בנוסחאות. לגמרי בזכותו הצלחתי להבין חומר שבכיתה ולבד לא הצלחתי להבין בכלל.

28/08/2018
שתף:
ט
טל

ישי מורה מעולה , הצלחתי להבין את החומר הרבה יותר טוב אחרי שיעור איתו , מעביר את החומר ואת השיעורים בכיף , ממליצה החום .❤️

28/08/2018
שתף:
ב
בן

מורה מעולה מסביר מאוד טוב סובלני ובזכותו קיבלתי ציון מצוין בבגרות עוזר מאוד ויודע את החומר כמו שצריך.

25/08/2018
שתף: