מורה פרטית יפית אליאב

מורה פרטית יפית אליאב

סטודנטית מצטיינת במקצועות הראליים - כימיה, פיזיקה וביולוגיה וcoucher-ית במיומנותי ההופכת את הקשה והבלתי אפשרי לאפשרי (:

בת 29. מראשון לציון. בוגרת אוניברסיטה - תל אביב.
 
₪110 לשעה בבית התלמיד
₪110 לשעה בבית המורה
₪110

קצת עליי

בעלת תואר ראשון בהצטיינות דיקאן במדעי הרפואה באוניברסיטת תל אביב ובקיעות במקצועות-פיזיקה, כימיה, מתמטיקה וביולוגיה תוך הצטיינות בתחומים אלו. לכן היום מלמדת סטודנטים, תלמידים ומגישה לבגרות. אוהבת מאוד ללמד ולהעביר לאחרים מהידע שצברתי תוך הוספת קלילות וכיף למה שהיה נראה לפני זה כקשה ומכשיל (: מתוך היותי עוסקת בתחום הcouchering אני מובילה את התלמיד להיות בטוח במי שהוא ונוכח ליכולתו וכשרונו בנוסף לצבירת הידע במקצוע הנלמד. שהרי לכוח המנטלי והרגשי שלנו יש עצמה אדירה שיכולה לחצות הרים וגבעות. כמו כן,אני מלווה את תלמידי גם מעבר ללימודים עם חשיבות להעניק יחס מאוד אישי וחברי. עבורי זאת זכות ושליחות להעביר הלאה את מה שהשגתי עם הניסיון בשנות הלימוד וההצטיינות,גם בפן הידע וגם בפן הרגשי האישי.

הוספת תגובה

ביקורות

מ
מיכל

יפית היא מורה מקסימה, סבלנית ומוכשרת ,שני ילדיי לומדים אצלה מתמטיקה בכיתות ו' וז' ומצליחים בזכותה.

16/03/2020
שתף:
מ
מורן

יפית היא מורה מצוינת עם גישה נהדרת לילדים ולמתבגרים. היא שיפרה את השיגי הילד שלנו ואף חיבבה עליו את המקצוע. ממולצת מאוד בחום רב.

16/03/2020
שתף:
ד
דיאנה

שנה שעברה התחלתי תואר בביולוגיה שיש בו המון קורסי כימיה ולא היה לי רקע בסיסי אפילו בכימיה. יפית עזרה לי הרבה מאד, הייתי שולחת לה חומרים והיא הייתה מתכוננת הכי טוב ועושה מאמץ מירבי שאצליח. גם לפני מבחנים הייתה מפנה את הלוז שלה ומשתדלת לתת לי כמה שיותר תשומת לב. ממליצה עליה בחום ומאמינה שכל מי שיבחר בה לא יצטער

16/03/2020
שתף:
ל
ליהי

יפית מורה ממש טובה, בכיתה יא הייתי על הפנים בכימיה הקצב היה מהיר ולא הבנתי מה שהסבירו בכיתה, החלטתי להתחיל לקחת שיעורים פרטיים והייתי בגישה של להוציא עובר ולסיים עם המקצוע הזה, אבל אז נתקלתי ביפית שממש עזרה לי ותמכה בי והייתה יותר מרק מורה לכימיה, וסיימתי בסוף עם ציונים טובים. ממליצה לכולם, מורה כזאת זה דבר מיוחד.. אז תודה רבה לך:)

10/10/2018
שתף:
ר
רותי

יפית מורה מדהימה עזרה לנו לגשת למבחן בכימיה בלי לחץ. מעבירה את החומר בצורה מעניינת וחוייתית באה לקראתנו מבחינת הזמנים. יצאנו מהשיעורים מאוד מרוצות בזכותה הבנו את הכימיה.

06/09/2018
שתף:
ע
עדן

יפית מלווה אותי עוד מכיתה י׳ ועוזרת לי מאוד בכל התכנים הלימודיים. קיבלתי 100 בבגרות במצמטיקה בזכות עזרתה. כל בעיה הכי קטנה גם שלא בשיעור אני יודעת שאפשר לשלוח לה ולסמוך עליה. ממליצה בחום. :)

05/09/2018
שתף:
ד
דליה

יפית לימדה את בתי כמה פעמים לקראת מבחנים. ההסברים שלה היו טובים מאוד, השיעורים עברו בנעימות, והיו מועילים מאוד.

01/09/2018
שתף:
ק
קרן

השיעור עבר בצורה מאוד נעימה ובאווירה מצויינת . ההסברים של יפית ממש מובנים !! מומלץ!!!!!!!!!

29/08/2018
שתף:
מ
מאור

יפית מורה מדהימה! הגעתי אליה למספר שיעורים פרטיים בפיזיקה, והיא עזרה לי כל כךך, הסבירה לי בקלילות והתעכבה על כל פרט כדי שאבין את החומר על הצד הטוב ביותר... ואכן - הציונים שלי הוכפלו ממש בזכותה, אין ספק שאחזור אליה עוד הרבה ואמליץ לחברים. תודה רבה!!!

29/08/2018
שתף:
א
אלמוג

תודה רבה את עזרת לי כל כך הרבה בזכותך אני נשארתי במגמה עוזרת לי גם נפשית להתמודד ברגעים של לחץ אין לי דרך יותר טובה להודות לך

27/08/2018
שתף: