מורה פרטי יפית אליאב

מורה פרטית יפית אליאב

סטודנטית מצטיינת במקצועות הראליים - כימיה, פיזיקה וביולוגיה וcoucher-ית במיומנותי ההופכת את הקשה והבלתי אפשרי לאפשרי (:

בת 29. מראשל"צ והסביבה. בוגרת אוניברסיטה - תל אביב.
 
₪125 לשעה בבית התלמיד
₪110 לשעה בבית המורה
₪110-125
 

קצת עליי

בעלת תואר ראשון בהצטיינות דיקאן במדעי הרפואה באוניברסיטת תל אביב ובקיעות במקצועות-פיזיקה, כימיה, מתמטיקה וביולוגיה תוך הצטיינות בתחומים אלו. לכן היום מלמדת סטודנטים, תלמידים ומגישה לבגרות. אוהבת מאוד ללמד ולהעביר לאחרים מהידע שצברתי תוך הוספת קלילות וכיף למה שהיה נראה לפני זה כקשה ומכשיל (: מתוך היותי עוסקת בתחום הcouchering אני מובילה את התלמיד להיות בטוח במי שהוא ונוכח ליכולתו וכשרונו בנוסף לצבירת הידע במקצוע הנלמד. שהרי לכוח המנטלי והרגשי שלנו יש עצמה אדירה שיכולה לחצות הרים וגבעות. כמו כן,אני מלווה את תלמידי גם מעבר ללימודים עם חשיבות להעניק יחס מאוד אישי וחברי. עבורי זאת זכות ושליחות להעביר הלאה את מה שהשגתי עם הניסיון בשנות הלימוד וההצטיינות,גם בפן הידע וגם בפן הרגשי האישי.

הוספת תגובה

ביקורות

ל
ליהי

יפית מורה ממש טובה, בכיתה יא הייתי על הפנים בכימיה הקצב היה מהיר ולא הבנתי מה שהסבירו בכיתה, החלטתי להתחיל לקחת שיעורים פרטיים והייתי בגישה של להוציא עובר ולסיים עם המקצוע הזה, אבל אז נתקלתי ביפית שממש עזרה לי ותמכה בי והייתה יותר מרק מורה לכימיה, וסיימתי בסוף עם ציונים טובים. ממליצה לכולם, מורה כזאת זה דבר מיוחד.. אז תודה רבה לך:)

10/10/2018
שתף:
ר
רותי

יפית מורה מדהימה עזרה לנו לגשת למבחן בכימיה בלי לחץ. מעבירה את החומר בצורה מעניינת וחוייתית באה לקראתנו מבחינת הזמנים. יצאנו מהשיעורים מאוד מרוצות בזכותה הבנו את הכימיה.

06/09/2018
שתף:
ע
עדן

יפית מלווה אותי עוד מכיתה י׳ ועוזרת לי מאוד בכל התכנים הלימודיים. קיבלתי 100 בבגרות במצמטיקה בזכות עזרתה. כל בעיה הכי קטנה גם שלא בשיעור אני יודעת שאפשר לשלוח לה ולסמוך עליה. ממליצה בחום. :)

05/09/2018
שתף:
ד
דליה

יפית לימדה את בתי כמה פעמים לקראת מבחנים. ההסברים שלה היו טובים מאוד, השיעורים עברו בנעימות, והיו מועילים מאוד.

01/09/2018
שתף:
ק
קרן

השיעור עבר בצורה מאוד נעימה ובאווירה מצויינת . ההסברים של יפית ממש מובנים !! מומלץ!!!!!!!!!

29/08/2018
שתף:
מ
מאור

יפית מורה מדהימה! הגעתי אליה למספר שיעורים פרטיים בפיזיקה, והיא עזרה לי כל כךך, הסבירה לי בקלילות והתעכבה על כל פרט כדי שאבין את החומר על הצד הטוב ביותר... ואכן - הציונים שלי הוכפלו ממש בזכותה, אין ספק שאחזור אליה עוד הרבה ואמליץ לחברים. תודה רבה!!!

29/08/2018
שתף:
א
אלמוג

תודה רבה את עזרת לי כל כך הרבה בזכותך אני נשארתי במגמה עוזרת לי גם נפשית להתמודד ברגעים של לחץ אין לי דרך יותר טובה להודות לך

27/08/2018
שתף:
מ
מוריה

מורה מצויינת! גם בפן האישי וגם לימודי חברה לכל דבר מהממת. היא עזרה לי ברמות עם זה בלימודים שלא ידעתי כלום והשלמתי תוך שנה חומר של 2. היא מאוד מיקצועית וטובה...

19/07/2018
שתף:
רויטל

יפית קודם כול מורה מקצוענית עם התאמה לתלמידים עם לקויות למידה לפי דעתי יפית המציאה שיטת לימוד ללקוי למידה הבת שלי העלתה ממוצע 30 ל100 בבגרות בפן האישי יפית היא כמו אחות גדולה לבת שלי הבת שלי מתייעצת איתה בכול נושא יפית היא בת בת אצלנו

19/07/2018
שתף:
י
יהודית

יפית מורה מדהימה. כשיש לי קושי היא עובדת איתי לאט ומוודאת שאני יודעת את הבסיס. היא עוזרת לי המון ונותנת יחס אישי, דבר שנדיר למצוא אצל מורים כיום.

18/07/2018
שתף: