דלג על הניווט
מורה פרטי ינון קפון
מורה פרטי - פרטים אישיים
שנת לידה: 
1993
אזור מגורים: 
תל אביב-יפו
מורה פרטי - תאור כללי
מוסד לימודים: 
אוניברסיטה - תל אביב
משפט מפתח: 
אם נהנים, מבינים.
תיאור המורה הפרטי: 
אני ינון, בן 25 מתל אביב וגדלתי ביישוב מתן. אני סטודנט לפסיכולוגיה וכלכלה מאוניברסיטת ת"א ואני מלמד מתמטיקה ברמה של 3,4 יחידות לימוד וסטטיסטיקה א'. אני אוהב להשתמש בשפה פשוטה ובאוירה צעירה וקלילה תוך כדי השיעור, אחת המטרות שלי היא לגרום לכם להבין למה מתמטיקה זה לא כזה נורא (טוב, אולי קצת נורא). בשיעורים אשים דגש על פיתוח חשיבה מתמטית, אני לא מאמין בשינון נוסחאות אלא בהבנה של החומר שתשמר את הידע לטווח ארוך. שיהיה בהצלחה :)
פרטי השיעור הפרטי
תחומי לימוד: 
מורה פרטי לסטטיסטיקה - מבוא לסטטיסטיקה, סטטיסטיקה א
מורה פרטי למתמטיקה - יסודי, חטיבת ביניים, 3 יח"ל, 4 יח"ל, הסתברות
אזור לימוד: 
רמת השרון - הרצליה, רמת גן - גבעתיים, תל אביב-יפו
ערי לימוד: 
הרצליה, רמת השרון, תל אביב -יפו, רמת גן
מקום השיעור: 
בית המורה או בית התלמיד
משך השיעור הפרטי: 
60 דקות
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
2 עד 3 תלמידים
מחירון מורה פרטי
90 - המחיר משתנה בהתאם למיקום השיעור ומספר יחידות הלימוד.
120
מבצעים למועדון החברים של לימוד נעיםרוצה לקבל הנחה? לחץ כאן!
תגובות: 
5
22/11/2018, גל, 19
מעל 10
בתור תלמיד שמתקשה מאוד במתמטיקה, ינון ליווה אותי לאורך כל הדרך ובעיקר בזכותו עברתי את הבגרות בהצלחה רבה, מומלץ בחום רב לא תתאכזבו!
5
22/11/2018, רון, 33
3
ינון הוא סוג של פלא, לבן הצעיר שלי הלומד ל4 יחידות מתמתיקה יש בעיית קשב וריכוז לא קלה, מה שגרם לנו לדלג בין מורים פרטיים בשנה האחרונה. לפני חודש פגשנו את ינון וההתמודדות שלו עם הילד היא חד משמעית מדהימה. שיפור בציונים, הקשבה, הוא רואה בו סוג של מודל לחיקוי. ה ינון אמנם בחור צעיר, אבל הייתי מחליף אותי עם 90% מסגל המורים של הילד. סיפור הצלחה.
5
22/11/2018, עמית, 24
מעל 10
מורה מצוין! ינון בעל יכולת הדרכה והסברה יוצאת מן הכלל. הציל לי את הסמסטר,תמיד זמין,סבלני ומאוד מקצועי נותן כלים מעשיים ללמידה ולהתמודדות עם הלימודים גם מעבר לתחום הלימוד שלו. בקיצור יש על מי לסמוך!ממליץ בחום
5
22/11/2018, Omri, 26
5
אהלן, פגשתי את ינון בסמסטר א. הרגשתי שאני צריך חיזוק במתמטיקה וסטטיסטיקה. התקשרתי לינון והוא היה זמין לי. עבדנו על כל מה שביקשתי במסגרת הזמן של השיעורים, ההסברים ברורים ומקצועיים. בתור אחד שקשה לו עם המקצועות הללו, ינון עזר לי מאוד מבחינה מקצועית.
5
22/11/2018, רועי, 26
מעל 10
מורה מצויין! למדתי עם ינון מתמט' 5 יח"ל כשהשלמתי לפני לימודי התואר והמשכתי איתו לשיעורים בסטטיסטיקה מאז שהתחילה שנת הלימודים. בהשלמת הבגרות עזר לי מאוד מקצועית ומנטלית והיה זמין לשאלות והתייעצויות בכל שעה. בלימודי הסטטיסטיקה בתואר שלט ברמה המקצועית בצורה מרשימה.לא נתקלנו בבעיה או תרגיל שלא פתרנו והסביר לי בצורה שהבנתי את החומר. ממליץ בחום לכולם, גם למימי שמבין במתמטיקה וצריך רקלתחזק ולהעמיק
5
05/03/2017, תום, 19
מעל 10
מורה מעולה!!!! סבלני ומקצועי, עזר לי מאוד! מומלץ בחום(: