מורה פרטי יוסף אהרון

מורה פרטי יוסף אהרון

שלום, שמי יוסף אהרון אני איש חינוך, הוראה, יוצר ומבצע מוסיקלי מזה 30 שנה עם ידע רחב, ראו ערך בתיאור. גר בקריית מוצקין.

בן 59. מקריית מוצקין. בוגר מכללה - מכללת אורנים.
 
₪120 לשעה בבית התלמיד
₪100 לשעה בבית המורה
₪100-120

קצת עליי

שלום רב, שמי יוסף אהרון, בעל תואר ראשון ממכללת אורנים(1983-1987) ותואר שני בחינוך מיוחד(2015-2019). אני מורה למוסיקה בביה"ס יסודי מזה 30 שנים, מוסיקאי, מלחין, מנגן ומלווה בהצגות ובשירה בציבור למבוגרים על אקורדיון (SCANDALLI) ובפסנתר (מסוג YAMAHA) ובאורגן מזה 40 שנים, בעברי שיחקתי בתאטרון. אני מעביר שיעורים פרטיים בפסנתר קלאסי, ליווי מודרני, סגנונות מוזיקליים מגוונים , אקורדיון, אורגן ופסנתר חשמלי, חלילית, פיתוח קול ועיבוד. בעל סבלנות , ניסיון וידע רחב, כולל תיאורטי ומתאים את עצמי לתלמיד/ה.

הוספת תגובה

ביקורות

ד
דויד

רציתי להגיד תודה רבה ליוסף, הגעתי אלייך ללא שום ידע, והצלחנו להגיע ביחד להתקדמות משמעותית בחומר בזמן קצר, פירקת את החומר לגורמים ובצורה מסודרת עם הרבה סבלנות ועם לחשיבה מה יעשה בשיעור הבא, אני מרוצה. תודה יוסף.

09/08/2019
שתף:
ר
רבקה

יוסף מורה מקסים, תמיד מעביר את השיעורים בגובה העיניים, גישה נהדרת ונכונה לגיל המתאים ביחד עם סבלנות, יחסי אנוש מעולים, מקצועיות כולל בפן התאורטי ממרום ניסיונו והתקדמות מהירה ומבטיחה, מומלץ בחום רב.

13/05/2017
שתף:
ד
דניאל

תודה רבה ליוסי על העברת חומר הלימוד, העשרה מוסיקלית ונתינה למען הצלחתי בעזרת מציאת השפה המשותפת, הקשבה לצרכי, העלאת הרמה שלי בצורה היסודית והפשוטה ביותר להבנה של החומר אל עבר תלם הלימוד הנכון שבו אני נמצאת עכשיו כאשר הכל מסודר לי בראש מאיפה להתחיל ולאן לשאוף בהתחשב בזמן הנתון שקיים לנו יחדיו.

17/12/2016
שתף: