דלג על הניווט
מורה פרטי יוסי .נ.
מורה פרטי - פרטים אישיים
אזור מגורים: 
אזור השרון והסביבה
הצג טלפון
מורה פרטי - תאור כללי
מוסד לימודים: 
בית ספר - בית ספר בארץ
משפט מפתח: 
סטודנט מצטיין מעביר שיעורים פרטיים במתמטיקה- 4 ו-5 יח״ל,פסיכומטרי ומכינה באופן מקצועי ומעמיק מהבסיס ועד למבחנים הסופיים
תיאור המורה הפרטי: 
סטודנט מצטיין לקראת מחקר עם ציונים של: 100 ב-5 יח"ל מתמטיקה ו- 770 בפסיכומטרי! בעל ניסיון רב (הצלחות והמלצות למכביר יוצגו לפי דרישה ) בהכנה לבחינות בגרות במתמטיקה ברמת 4 ו-5 יח״ל ומכינה. סיוע בהכנה יסודית, מעמיקה וממוקדת בהגשה לבחינות הבגרות בכל השאלונים (תוצאות מוכחות!), עזרה ממוקדת בנושאים ספציפיים לרבות עזרה בפתרון תרגילים והכנת שיעורי בית. זמין לשאלות גם לאחר זמני השיעור. הלימוד הינו יסודי, מקצועי, חוויתי ואיכותי המבוסס על הבנה ולא שינון אינסופי. זמן הכרות - חצי שעה ראשונה עבור השיעור הראשון בלבד היא ללא עלות! (אלברט אינשטיין) ״If you can't explain it simply, you don't understand it well enough”
פרטי השיעור הפרטי
תחומי לימוד: 
מורה פרטי למתמטיקה - מכינה, 4 יח"ל, 5 יח"ל
מורה פרטי לפסיכומטרי - מילולי, כמותי, פרק אנגלית, חיבור
אזור לימוד: 
הוד השרון והסביבה, זכרון - בנימינה, חדרה וישובי עמק חפר, מושבים בשרון, נתניה והסביבה, קיסריה והסביבה, רעננה - כפר סבא
ערי לימוד: 
אבן יהודה, בצרה, הוד השרון, זכרון יעקב, חדרה, כוכב יאיר, כפר יונה, כפר סבא, נתניה, ראש העין, רעננה, צור משה, גבעת חיים, להבות חביבה, בחן
מקום השיעור: 
בית המורה או בית התלמיד
משך השיעור הפרטי: 
60 דקות
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
2 עד 3 תלמידים
תיאור הדרכת קבוצות: 
120 ש״ח לתלמיד בתיאום מראש.
מחירון מורה פרטי
140 - מחיר בבית המורה
150 - מחיר בבית התלמיד
תגובות: 
5
26/07/2019, עומר, 22
מעל 10
למדתי עם יוסי במשך תקופה למתמטיקה ובנוסף לפסיכומטרי קיבלתי במתמטיקה 5 י"חל סופי 92 ובכמותי בפסיכומטרי 144. יוסי הוא מסוג המורים שחסר כיום, הוא מלמד אותך מעבר לתרגיל פשוט הוא מלמד אותך גם איך לחשוב עליו ואיך לגשת לדברים שלא למדתה עדיין שזה מסוג הדברים שממשיכים איתך בחיים ההסתכלות שלי על מתמטיקה השתנתה בעזרתו רק לטובה. לא היה לי מורה שקידם אותי ככה בחיים ממליץ בחום רב.
5
14/07/2019, אוהד, 21
מעל 10
למדתי עם יוסי במשך כמה שנים, הפך אותי מתלמיד נכשל שרצו להוריד אותו ל4 יח"ל לתלמיד שסיים על ממוצע 90+ ב5 יח"ל ובהצטיינות יתרה. לאחר מכן לימד אותי פסיכומטרי שבו קיבלתי מעל ל700. יוסי מורה אכפתי, מקצועי, ושקדן עם ניסיון רב בתחום הלימוד. מעל הכל הוא מורה לחיים! אם אתה מתבלטים, עצרו כאן והרימו שיחה אליו, לא תתחרטו!!
5
26/05/2019, ענת, 48
מעל 10
יוסי לימד לבגרות את שני בניי אחד ל4 יח והשני ל 5 יח , שניהם הגיעו בזכותו להשגים טובים מאוד. יוסי משקיע ומלמד כל אחד כאילו זה הבן שלו ואכפת לו מאוד מההצלחה שלהם. אני ממליצה בחום עליו כמורה , כאחת שמבינה לא מעט במתמטיקה לא נתקלתי במורה יותר טוב מקצועי ואכפתי ממנו!!!!
5
21/05/2019, דניאל , 22
מעל 10
בתקופת לימודיי לבחינה הפסיכומטרית נעזרתי ביוסי בלבד, הוא לימד אותי את היסודות באופן ממצה וליווה אותי לאורך תקופת הלימוד. העזרה והתמיכה תמיד הייתה הרבה מעבר ללמידה גרידא. יוסי עזר לי לבנות תשתית טובה ללימוד עצמאי גם מעבר לבחינה לבדה. הייתה הקפדה מתמשכת על סביבת למידה מקצועית החותרת להבנה. המקצועיות והיכולות הפדגוגיות של יוסי יהוו כלי עזר לכל תלמיד.
5
21/05/2019, דבינה, 20
מעל 10
יוסי מורה מצויין ויוצא דופן. את התיכון התחלתי בהקבצת 3 יחידות מתמטיקה. בזכות האמונה והמוטיבציה שהחדיר בי יוסי, יחד עם שיעורים קבועים של לימוד מקצועי וברור, הבנת המתמטיקה לעומקה, מעקב ומגמת השתפרות רציפה, סיימתי את שנת הי״ב עם בגרות ב5 יחידות מתמטיקה עם ציון 99 במבחן. ליוסי היכולת להניע את התלמיד, לחזק את דבקותו במטרה ולפתח יציבות של תהליך למידה. מומלץ מאוד!