מורה פרטי יוסי .נ.

מורה פרטי יוסי .נ.

סטודנט מצטיין מעביר שיעורים פרטיים במתמטיקה- 4 ו-5 יח״ל,פסיכומטרי ומכינה במומחיות ומקצועיות מהבסיס ועד למבחנים הסופיים

מאזור השרון והסביבה. בוגר בית ספר - בית ספר בארץ.
 
₪150 לשעה בבית התלמיד
₪150
 

קצת עליי

סטודנט מצטיין לקראת מחקר עם ציונים של: 100 ב-5 יח"ל מתמטיקה ו- 770 בפסיכומטרי! בעל ניסיון רב (הצלחות והמלצות למכביר יוצגו לפי דרישה ) בהכנה לבחינות בגרות במתמטיקה ברמת 4 ו-5 יח״ל ומכינה. סיוע בהכנה יסודית, מעמיקה וממוקדת בהגשה לבחינות הבגרות בכל השאלונים (תוצאות מוכחות!), עזרה ממוקדת בנושאים ספציפיים לרבות עזרה בפתרון תרגילים והכנת שיעורי בית. זמין לשאלות גם לאחר זמני השיעור. הלימוד הינו יסודי, מקצועי, חוויתי ואיכותי המבוסס על הבנה ולא שינון אינסופי. זמן הכרות - חצי שעה ראשונה עבור השיעור הראשון בלבד היא ללא עלות! (אלברט אינשטיין) ״If you can't explain it simply, you don't understand it well enough”

ביקורות

ע
עומר

למדתי עם יוסי במשך תקופה למתמטיקה ובנוסף לפסיכומטרי קיבלתי במתמטיקה 5 י"חל סופי 92 ובכמותי בפסיכומטרי 144. יוסי הוא מסוג המורים שחסר כיום, הוא מלמד אותך מעבר לתרגיל פשוט הוא מלמד אותך גם איך לחשוב עליו ואיך לגשת לדברים שלא למדתה עדיין שזה מסוג הדברים שממשיכים איתך בחיים ההסתכלות שלי על מתמטיקה השתנתה בעזרתו רק לטובה. לא היה לי מורה שקידם אותי ככה בחיים ממליץ בחום רב.

26/07/2019
שתף:
א
אוהד

למדתי עם יוסי במשך כמה שנים, הפך אותי מתלמיד נכשל שרצו להוריד אותו ל4 יח"ל לתלמיד שסיים על ממוצע 90+ ב5 יח"ל ובהצטיינות יתרה. לאחר מכן לימד אותי פסיכומטרי שבו קיבלתי מעל ל700. יוסי מורה אכפתי, מקצועי, ושקדן עם ניסיון רב בתחום הלימוד. מעל הכל הוא מורה לחיים! אם אתה מתבלטים, עצרו כאן והרימו שיחה אליו, לא תתחרטו!!

14/07/2019
שתף:
ע
ענת

יוסי לימד לבגרות את שני בניי אחד ל4 יח והשני ל 5 יח , שניהם הגיעו בזכותו להשגים טובים מאוד. יוסי משקיע ומלמד כל אחד כאילו זה הבן שלו ואכפת לו מאוד מההצלחה שלהם. אני ממליצה בחום עליו כמורה , כאחת שמבינה לא מעט במתמטיקה לא נתקלתי במורה יותר טוב מקצועי ואכפתי ממנו!!!!

26/05/2019
שתף:
ד
דניאל

בתקופת לימודיי לבחינה הפסיכומטרית נעזרתי ביוסי בלבד, הוא לימד אותי את היסודות באופן ממצה וליווה אותי לאורך תקופת הלימוד. העזרה והתמיכה תמיד הייתה הרבה מעבר ללמידה גרידא. יוסי עזר לי לבנות תשתית טובה ללימוד עצמאי גם מעבר לבחינה לבדה. הייתה הקפדה מתמשכת על סביבת למידה מקצועית החותרת להבנה. המקצועיות והיכולות הפדגוגיות של יוסי יהוו כלי עזר לכל תלמיד.

21/05/2019
שתף:
ד
דבינה

יוסי מורה מצויין ויוצא דופן. את התיכון התחלתי בהקבצת 3 יחידות מתמטיקה. בזכות האמונה והמוטיבציה שהחדיר בי יוסי, יחד עם שיעורים קבועים של לימוד מקצועי וברור, הבנת המתמטיקה לעומקה, מעקב ומגמת השתפרות רציפה, סיימתי את שנת הי״ב עם בגרות ב5 יחידות מתמטיקה עם ציון 99 במבחן. ליוסי היכולת להניע את התלמיד, לחזק את דבקותו במטרה ולפתח יציבות של תהליך למידה. מומלץ מאוד!

21/05/2019
שתף: