דלג על הניווט
מורה פרטי יוסי יושע
מורה פרטי - פרטים אישיים
אזור מגורים: 
אזור המרכז
הצג טלפון
מורה פרטי - תאור כללי
מוסד לימודים: 
מכללה - המכללה למנהל
משפט מפתח: 
מורה פרטי לחשבונאות. מלמד את כל הקורסים בחשבונאות פיננסית וחשבונאות ניהולית לתואר ראשון ושני, מכל מוסדות הלימוד.
תיאור המורה הפרטי: 
מורה פרטי לחשבונאות, בוגר לימודי ראיית חשבון, בעל ניסיון רב, מלמד: חשבונאות פיננסית, חשבונאות ניהולית וניתוח דוחות כספיים סטודנטים לתואר ראשון ושני, מכל מוסדות הלימוד. מסביר בפשטות, יעילות וסובלנות. יודע לזהות את הקושי של הסטודנט וללוות אותו בדרך לפתרון בהסברים פשוטים. קורסים עיקריים: יסודות המערכת החשבונאית, פיננסית א, פיננסית ב, חשבונאות א, חשבונאות ב, חשבונאות ניהולית, תמחיר ובקרה, ניתוח דוחות כספיים הצטרף עכשיו לשיעורים ממוקדים ותכליתיים!
פרטי השיעור הפרטי
תחומי לימוד: 
מורה פרטי להנדסת תעשיה וניהול - חשבונאות תעשייתית ותמחיר
מורה פרטי לחשבונאות - אקדמיה, בעיות מדידה א, בעיות מדידה ב, דוחות כספיים, חשבונאות ניהולית, חשבונאות פיננסית, יסודות החשבונאות, יסודות החשבונאות א, יסודות החשבונאות ב
אזור לימוד: 
חולון - בת ים, ראשל"צ והסביבה, רמת גן - גבעתיים, תל אביב-יפו, נס ציונה - רחובות, באר שבע והסביבה
ערי לימוד: 
הרצליה, הוד השרון, רמת השרון, רעננה, נתניה, תל אביב -יפו, גבעתיים, קריית אונו, רמת גן, ראשון לציון, בת ים, חולון, רחובות, אשקלון, באר שבע
מקום השיעור: 
בית המורה או בית התלמיד
משך השיעור הפרטי: 
60 דקות
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
2 עד 3 תלמידים
תיאור הדרכת קבוצות: 
הנחה ללימוד בזוגות.
מחירון מורה פרטי
65
120
מבצעים למועדון החברים של לימוד נעיםרוצה לקבל הנחה? לחץ כאן!
תגובות: 
5
18/12/2017, אסף, 27
6
מורה מצויין! ממליץ בחום!! יוסי מסביר בפשטות בבהירות ובקצרה, ומתמקד בפתרון מבחנים.
5
02/10/2017, יעקב, 26
מעל 10
יוסי מורה נהדר שמאוד עזר לי בחומר. משקיע,מקצועי ואדיב. מגיע תמיד מוכן לשיעורים. (עם סיכומים ודוגמאות שמביא מהבית). מסביר עם המון סבלנות. אני מאוד מרוצה וכמובן ממליץ בחום!
5
17/08/2017, גל, 32
2
מורה מאוד מקצועי נחמד וסבלני. מגיע מוכן לשיעור, ומתמקד בעיקר. למדתי אצל יוסי חשבונאות ב לחשבונאים. הייתי מאוד מרוצה, מומלץ בחום.
5
01/08/2017, דני, 29
2
מורה תותח! הייתי אבוד בחומר, ובשני שיעורים של שעתיים יוסי הצליח לצמצם איתי חומר של ארבעה נושאים לקראת הבחינה. קיבלתי 87 בחשבונאות ב. מורה מעולה!
5
02/07/2017, רמי, 27
2
למדתי קורס בניתוח דוחות כספיים, במסגרת תואר שני בקריה האקדמית אונו. בשל אילוצים לא הייתי נוכח בכל השיעורים הסמסטר. לשמחתי תיאמתי עם יוסי. בשתי שיעורים הסביר לי את החומר באופן יעיל ומובן החל מהבסיס ועד לפתרון מבחן. מורה מאוד מקצועי, סבלני, ותמיד מצא את הדרך הקלה להסביר את החומר.
5
20/05/2017, דני, 27
2
בתור אחד של הבין כלום במשך סמסטר שלם, בתוך שני שיעורים יוסי עשה לי סדר בראש, הסביר כל נושא ומיד עברנו לפתרון של שאלות ממבחנים, ממליץ בחום!!
5
15/02/2017, עמרי, 26
7
הכנה מושלמת למבחן! יוסי מורה מקצועי בטירוף, מתאים עצמו למוסד הלימודים ולמבחנים שלו, מעביר את החומר בצורה ברורה ובסבלנות. אלוף, תודה רבה !!!!
5
11/02/2016, לירן, 28
5
מורה מעולה!!מלמד ממבחנים ושם דגש על הדברים הרלוונטיים. בתוך מספר מצומצם של פגישות סיימנו לעבור על כל החומר. גובה מחיר הוגן. ממליץ בחום!!! אני באופן אישי קיבלתי בזכותו 90 ב"חשבונאות ניהולית".
יוסי דיין
מורה מעולה,מסביר בסבלנות,עברתי את המבחן בקלות,ממליץ בחום,מסביר באופן מקיף ומקצועי
29/11/2014