מורה פרטי יוסי יושע

מורה פרטי יוסי יושע

מורה פרטי לחשבונאות. מלמד את כל הקורסים בחשבונאות פיננסית וחשבונאות ניהולית לתואר ראשון ושני, מכל מוסדות הלימוד.

מאזור המרכז. בוגר מכללה - המכללה למנהל.
 
מלמד בבית המורה או בית התלמיד
 

קצת עליי

מורה פרטי לחשבונאות, בוגר לימודי ראיית חשבון, בעל ניסיון רב, מלמד: חשבונאות פיננסית, חשבונאות ניהולית וניתוח דוחות כספיים סטודנטים לתואר ראשון ושני, מכל מוסדות הלימוד. מסביר בפשטות, יעילות וסובלנות. יודע לזהות את הקושי של הסטודנט וללוות אותו בדרך לפתרון בהסברים פשוטים. קורסים עיקריים: יסודות המערכת החשבונאית, פיננסית א, פיננסית ב, חשבונאות א, חשבונאות ב, חשבונאות ניהולית, תמחיר ובקרה, ניתוח דוחות כספיים הצטרף עכשיו לשיעורים ממוקדים ותכליתיים!

הוספת תגובה

ביקורות

א
אסף

מורה מצויין! ממליץ בחום!! יוסי מסביר בפשטות בבהירות ובקצרה, ומתמקד בפתרון מבחנים.

17/12/2017
שתף:
י
יעקב

יוסי מורה נהדר שמאוד עזר לי בחומר. משקיע,מקצועי ואדיב. מגיע תמיד מוכן לשיעורים. (עם סיכומים ודוגמאות שמביא מהבית). מסביר עם המון סבלנות. אני מאוד מרוצה וכמובן ממליץ בחום!

02/10/2017
שתף:
ג
גל

מורה מאוד מקצועי נחמד וסבלני. מגיע מוכן לשיעור, ומתמקד בעיקר. למדתי אצל יוסי חשבונאות ב לחשבונאים. הייתי מאוד מרוצה, מומלץ בחום.

17/08/2017
שתף:
ד
דני

מורה תותח! הייתי אבוד בחומר, ובשני שיעורים של שעתיים יוסי הצליח לצמצם איתי חומר של ארבעה נושאים לקראת הבחינה. קיבלתי 87 בחשבונאות ב. מורה מעולה!

01/08/2017
שתף:
ר
רמי

למדתי קורס בניתוח דוחות כספיים, במסגרת תואר שני בקריה האקדמית אונו. בשל אילוצים לא הייתי נוכח בכל השיעורים הסמסטר. לשמחתי תיאמתי עם יוסי. בשתי שיעורים הסביר לי את החומר באופן יעיל ומובן החל מהבסיס ועד לפתרון מבחן. מורה מאוד מקצועי, סבלני, ותמיד מצא את הדרך הקלה להסביר את החומר.

02/07/2017
שתף:
ד
דני

בתור אחד של הבין כלום במשך סמסטר שלם, בתוך שני שיעורים יוסי עשה לי סדר בראש, הסביר כל נושא ומיד עברנו לפתרון של שאלות ממבחנים, ממליץ בחום!!

20/05/2017
שתף:
ע
עמרי

הכנה מושלמת למבחן! יוסי מורה מקצועי בטירוף, מתאים עצמו למוסד הלימודים ולמבחנים שלו, מעביר את החומר בצורה ברורה ובסבלנות. אלוף, תודה רבה !!!!

15/02/2017
שתף:
ל
לירן

מורה מעולה!!מלמד ממבחנים ושם דגש על הדברים הרלוונטיים. בתוך מספר מצומצם של פגישות סיימנו לעבור על כל החומר. גובה מחיר הוגן. ממליץ בחום!!! אני באופן אישי קיבלתי בזכותו 90 ב"חשבונאות ניהולית".

11/02/2016
שתף: