מורה פרטי יוסי אריש

מורה פרטי יוסי אריש

מאמן NLP,מלמד אנגלית/ערבית מדוברת בקבוצות,בדגש ביטחון בשיחה חופשית,חיזוק מוטיבציה,שיפור השפה והתקשורת,ובמחיר לכל כיס :)

בן 52. מנס ציונה. בוגר אחר - מוסד אקדמי אחר בארץ.
 
₪70 לשעה בבית התלמיד
₪70 לשעה בבית המורה
₪70

קצת עליי

שעה וחצי של שיעור בקבוצה NLP/אנגלית/ערבית מדוברת לפי רמות,המחיר למשתתף 70 ₪,הצטרפו לקבוצה ברמה שלכם בשעות הבקר/הערב, בערי המרכז,ארגנו קבוצה ואגיע אליכם. מניסיוני,רוב המאומנים שלי שולטים באנגלית טוב יותר ממה שהם נוטים לחשוב,אבל בגלל שחלקם מתבייש/לא מרגיש כך/אין מספיק הזדמנויות לדבר אנגלית,בפועל אינם משתמשים באנגלית שלהם מספיק,ולכן נוצר פער בין מה שהם יודעים לאיך שהם מרגישים כלפי מה שהם יודעים.זה בדיוק המקום בו אני נכנס לתמונה,בזכות העובדה שמצד אחד אני מאד מנוסה בהוראת האנגלית,ומצד שני אני מאמן אישי שעוסק בהעלאת הביטחון העצמי,שיפור התקשורת והשפה,אני יוצר מרחב בטוח ותחושת שייכות,כך שכל אחד נפתח,משתף,לומד ומקבל ערך רב לחייו,החל מחיזוק המוטיבציה,העשייה והתוצאות,במערכות היחסים ובכל מקום וזמן :)

הוספת תגובה

ביקורות

ח
חנה

האם קיבלת פעם דבר ניפלא ?? אחת ההמלצות הטובות שלי זה על מאמן אישי ב-NLP ודמיון מודרך בשם יוסי_אריש אחד הטובים!! הוא הפליא לעזור ואני לא שוכחת ומנסיוני זה היה נס שייחלתי לו ועבד כמו קסם. האימון האישי, הפגישות ותהליכי ה- NLP עמוקים, מחזקים ומאד משפרים את החיים,חוויה פשוט מעולה! תודה ליוסי אריש על המתנה לחיים. אני משתפת פה כי גם לך מגיע לקבל מתנה כזו גדולה ומאד מיוחדת לחיים שלך !!! מאת חנה דני

15/08/2019
שתף:
ב
בן

יוסי הוא מורה נהדר, קשוב, ומשפר תלמידים ומכין אותם למבחנים בצורה מעולה. לדוגמה אני, כשנתיים שהתקשיתי במקצוע ערבית, ולא ידעתי כמעט שום אות, יוסי לימד אותי את כל האותיות בצורה מהירה מאוד ורק בזכותו העלתי את ציוני מ28 ל97 במבחן האחרון ועכשיו הנני בקיא בחומר הלימוד, בעקבות הצלחתנו בערבית החלטנו שנעבור לשיפור הציון שלי במתמטיקה וכבר אחרי כמה שיעורים הנני מרגיש שיפור עצום.

08/03/2018
שתף:
א
אבנר

מעבר להיותו של יוסי מורה מקצועי, מיומן ומאד מנוסה , הוא אדם מאד מיוחד ומעניין, השיחה באנגלית קולחת ונעימה,הוא סבלני ויודע גם להצחיק,יש לו אוצר מילים מדהים. מאז שהתחלתי ללמוד אצל יוסי קפצתי בכמה רמות! אנו עובדים יחד מעל חצי שנה על כללי הדקדוק באנגלית, מתרגלים אנסינים, עוברים על הזמנים השונים, אני מאד מרוצה מיוסי וממליץ לכל אחד שצריך עזרה באנגלית לפנות ליוסי והוא בוודאי יעזור לכם מכל הלב.

03/09/2017
שתף:
ס
סיגל

כשהתחלתי ללמוד עם יוסי עשיתי השלמה לבגרות באנגלית 5 יח"ל. יוסי עבד איתי בצורה יסודית מאוד על כל הנושאים שצריך כולל דיקדוק , אוצר מילים , אנסינים ועוד. לאחר מספר שיעורים עם יוסי שיפרתי בצורה משמעותית את האנגלית שלי, הוכחתי לעצמי שאני מסוגלת להצליח באנגלית ואכן כיום אני עם תעודת בגרות מלאה כפי שרציתי תודה לך יוסי על האמון והסבלנות הרבה לאורך כל הדרך!

23/06/2017
שתף: