דלג על הניווט
מורה פרטי יוסי אריש
מורה פרטי - פרטים אישיים
שנת לידה: 
1968
אזור מגורים: 
נס ציונה
הצג טלפון
מורה פרטי - תאור כללי
מוסד לימודים: 
אחר - מוסד אקדמי אחר בארץ
משפט מפתח: 
מתחבר בקלות,מניע לפעולה,לדיבור,קריאה וכתיבה,מלמד בקבוצות ובארגונים אנגלית,ערבית ועברית ובאופן פרטי למנהלים ואנשי הייטק.
תיאור המורה הפרטי: 
מה היחוד שלי-->כמורה לשפות ומאמן NLP ליחידים ובקבוצות, אעזור לך להתגבר על קשיים,כך שתדבר ותקרא אנגלית,עברית וערבית באופן חופשי וללא חשש. מאמן ומלמד בקבוצות בביתי,מגיע לבית\משרדי הלקוח,עובד בשיתוף עם הקליניקה "הכוח לשנות" בראשל"צ בתחום האימון המנטלי,התמודדות עם חרדת מבחנים,איזון לחץ נפשי ובניית תחושת מסוגלות דרך חוויה של הצלחות קטנות. מאמן בקבוצות בצורה חוויתית להעלאת השימחה והמוטיבציה להצליח. מלמד NLP,דמיון מודרך,אנגלית לכל הרמות בביתך\משרדי הלקוח.מפגש שבועי על כוס קפה,באווירה לא פורמאלית,שיחה באנגלית בנושאי אקטואליה,חיזוק הביטחון ויכולת הביטוי העצמי,כתיבה וקריאה באנגלית ועוד עלייה ביצירתיות מאפשרת לאדם להתחזק היום ולהשיג תוצאות שעד אתמול האמין שלא שאפשריות עבורו. בהצלחה!:)
פרטי השיעור הפרטי
תחומי לימוד: 
מורה פרטי לתנ"ך - יסודי, חטיבת ביניים, תיכון
מורה פרטי לאנגלית - חטיבת ביניים, העשרה, יסודי, 3 יח"ל, 4 יח"ל, 5 יח"ל, מבחן אמיר, אנגלית מדוברת, אנגלית למבוגרים, אנגלית לילדים
מורה פרטי ללשון - יסודי
מורה פרטי למתמטיקה - יסודי, חטיבת ביניים
מורה פרטי לעברית - יסודי, חטיבת ביניים, העשרה, עברית לעולים
מורה פרטי לחשבונאות - חטיבת ביניים
מורה פרטי לערבית - יסודי, חטיבת ביניים, 3 יח"ל, 5 יח"ל
מורה פרטי לקריאה וכתיבה - יסודי
מורה פרטי לשיעורי בית - חשבון, אנגלית, עברית, אחר
מורה פרטי להכנה למיצ"ב - אנגלית, עברית, מתמטיקה, ערבית
אזור לימוד: 
חולון - בת ים, ראשל"צ והסביבה, רמת גן - גבעתיים, גדרה יבנה והסביבה, נס ציונה - רחובות, רמלה - לוד
ערי לימוד: 
באר יעקב, בת ים, גבעתיים, גדרה, חולון, יבנה, לוד, נס ציונה, ראשון לציון, רחובות, רמלה, רמת גן
מקום השיעור: 
בית המורה או בית התלמיד
משך השיעור הפרטי: 
60 דקות
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
הכל כולל קבוצות גדולות
תיאור הדרכת קבוצות: 
אימון אישי או קבוצתי,אפשרי באנגלית/עברית. מלמד טכניקות אימון NLP ודמיון מודרך מוזמנים להקים קבוצת לימוד ולהנות ממחיר מועדף.
מחירון מורה פרטי
120 - מחיר בבית המורה
150 - מחיר בבית התלמיד
תגובות: 
5
15/08/2019, חנה, 72
מעל 10
האם קיבלת פעם דבר ניפלא ?? אחת ההמלצות הטובות שלי זה על מאמן אישי ב-NLP ודמיון מודרך בשם יוסי_אריש אחד הטובים!! הוא הפליא לעזור ואני לא שוכחת ומנסיוני זה היה נס שייחלתי לו ועבד כמו קסם. האימון האישי, הפגישות ותהליכי ה- NLP עמוקים, מחזקים ומאד משפרים את החיים,חוויה פשוט מעולה! תודה ליוסי אריש על המתנה לחיים. אני משתפת פה כי גם לך מגיע לקבל מתנה כזו גדולה ומאד מיוחדת לחיים שלך !!! מאת חנה דני
5
08/03/2018, בן, 19
7
יוסי הוא מורה נהדר, קשוב, ומשפר תלמידים ומכין אותם למבחנים בצורה מעולה. לדוגמה אני, כשנתיים שהתקשיתי במקצוע ערבית, ולא ידעתי כמעט שום אות, יוסי לימד אותי את כל האותיות בצורה מהירה מאוד ורק בזכותו העלתי את ציוני מ28 ל97 במבחן האחרון ועכשיו הנני בקיא בחומר הלימוד, בעקבות הצלחתנו בערבית החלטנו שנעבור לשיפור הציון שלי במתמטיקה וכבר אחרי כמה שיעורים הנני מרגיש שיפור עצום.
5
03/09/2017, אבנר, 49
מעל 10
מעבר להיותו של יוסי מורה מקצועי, מיומן ומאד מנוסה , הוא אדם מאד מיוחד ומעניין, השיחה באנגלית קולחת ונעימה,הוא סבלני ויודע גם להצחיק,יש לו אוצר מילים מדהים. מאז שהתחלתי ללמוד אצל יוסי קפצתי בכמה רמות! אנו עובדים יחד מעל חצי שנה על כללי הדקדוק באנגלית, מתרגלים אנסינים, עוברים על הזמנים השונים, אני מאד מרוצה מיוסי וממליץ לכל אחד שצריך עזרה באנגלית לפנות ליוסי והוא בוודאי יעזור לכם מכל הלב.
5
23/06/2017, סיגל, 33
מעל 10
כשהתחלתי ללמוד עם יוסי עשיתי השלמה לבגרות באנגלית 5 יח"ל. יוסי עבד איתי בצורה יסודית מאוד על כל הנושאים שצריך כולל דיקדוק , אוצר מילים , אנסינים ועוד. לאחר מספר שיעורים עם יוסי שיפרתי בצורה משמעותית את האנגלית שלי, הוכחתי לעצמי שאני מסוגלת להצליח באנגלית ואכן כיום אני עם תעודת בגרות מלאה כפי שרציתי תודה לך יוסי על האמון והסבלנות הרבה לאורך כל הדרך!