מורה פרטי יוסי אריש

מורה פרטי יוסי אריש

מאמן מנטלי NLP מתמחה בטיפול בשריטות ילדות,בחיזוק יכולת הביטוי והביטחון העצמי,בפרט לעצמאים,מנהלים ואנשי הייטק,גם באנגלית.

בן 51. מנס ציונה. בוגר אחר - מוסד אקדמי אחר בארץ.
 
₪150 לשעה בבית התלמיד
₪120 לשעה בבית המורה
₪120-150
 

קצת עליי

מלמד ומאמן בפרטי ילדים,מבוגרים וקבוצות מבוגרים באנגלית-בת"א,ראשל"צ ונס ציונה.עוזר לגשת ולהצליח במבחנים/לשדרג תפקיד בעבודה. מניסיוני,רוב המאומנים שלי שולטים באנגלית,למשל,טוב יותר ממה שהם נוטים לחשוב או להאמין, אבל בגלל שהם לא מרגישים כך,בפועל הם לא משתמשים באנגלית שלהם מספיק,ולכן מרגישים תקועים ולא משתפרים.בזכות העובדה שאני,מצד אחד,מאד מנוסה בהוראת האנגלית,ומצד שני,אני מאמן אישי שעוסק ב-NLP,העצמת הביטחון העצמי לשחרור פוביות ואמונות מגבילות כמו:"אני פוחדת ממתמטיקה","אני לא יודעת אנגלית",או "אני לא מספיק טוב..",בעצם מאפשר לי לתת לך את הפתרון המדויק לך,כך שתשפר את המוטיבציה שלך,את האמונה ביכולות שלך ואת השליטה שלך בחומר הלימוד,וכדי שתחווה יותר הצלחות. התקשר/י וביחד נבדוק איך אני יכול לעזור לך .

הוספת תגובה

ביקורות

ח
חנה

האם קיבלת פעם דבר ניפלא ?? אחת ההמלצות הטובות שלי זה על מאמן אישי ב-NLP ודמיון מודרך בשם יוסי_אריש אחד הטובים!! הוא הפליא לעזור ואני לא שוכחת ומנסיוני זה היה נס שייחלתי לו ועבד כמו קסם. האימון האישי, הפגישות ותהליכי ה- NLP עמוקים, מחזקים ומאד משפרים את החיים,חוויה פשוט מעולה! תודה ליוסי אריש על המתנה לחיים. אני משתפת פה כי גם לך מגיע לקבל מתנה כזו גדולה ומאד מיוחדת לחיים שלך !!! מאת חנה דני

15/08/2019
שתף:
ב
בן

יוסי הוא מורה נהדר, קשוב, ומשפר תלמידים ומכין אותם למבחנים בצורה מעולה. לדוגמה אני, כשנתיים שהתקשיתי במקצוע ערבית, ולא ידעתי כמעט שום אות, יוסי לימד אותי את כל האותיות בצורה מהירה מאוד ורק בזכותו העלתי את ציוני מ28 ל97 במבחן האחרון ועכשיו הנני בקיא בחומר הלימוד, בעקבות הצלחתנו בערבית החלטנו שנעבור לשיפור הציון שלי במתמטיקה וכבר אחרי כמה שיעורים הנני מרגיש שיפור עצום.

08/03/2018
שתף:
א
אבנר

מעבר להיותו של יוסי מורה מקצועי, מיומן ומאד מנוסה , הוא אדם מאד מיוחד ומעניין, השיחה באנגלית קולחת ונעימה,הוא סבלני ויודע גם להצחיק,יש לו אוצר מילים מדהים. מאז שהתחלתי ללמוד אצל יוסי קפצתי בכמה רמות! אנו עובדים יחד מעל חצי שנה על כללי הדקדוק באנגלית, מתרגלים אנסינים, עוברים על הזמנים השונים, אני מאד מרוצה מיוסי וממליץ לכל אחד שצריך עזרה באנגלית לפנות ליוסי והוא בוודאי יעזור לכם מכל הלב.

03/09/2017
שתף:
ס
סיגל

כשהתחלתי ללמוד עם יוסי עשיתי השלמה לבגרות באנגלית 5 יח"ל. יוסי עבד איתי בצורה יסודית מאוד על כל הנושאים שצריך כולל דיקדוק , אוצר מילים , אנסינים ועוד. לאחר מספר שיעורים עם יוסי שיפרתי בצורה משמעותית את האנגלית שלי, הוכחתי לעצמי שאני מסוגלת להצליח באנגלית ואכן כיום אני עם תעודת בגרות מלאה כפי שרציתי תודה לך יוסי על האמון והסבלנות הרבה לאורך כל הדרך!

23/06/2017
שתף: