מורה פרטי

מורה פרטי יוני עמיר

מורה מומחה לפסיכומטרי במכונים מובילים, הוראת פסיכומטרי זה המקצוע שלי. לא חבל לבזבז כסף על מורים חובבנים?

בן 29. מתל אביב -יפו. בוגר אוניברסיטה - האוניברסיטה העברית.
 
₪180 לשעה בבית התלמיד
₪150 לשעה בבית המורה
₪150-180
 

קצת עליי

מורה מקצועי לפסיכומטרי אחרי הכנה מוצלחת של מאות תלמידים לקראת הבחינה. מלמד באופן פרטי כבר כמה שנים, תלמידים שליוויתי באופן צמוד הגיעו לציון הרצוי- אחרי עבודה פרטנית ומדויקת. הדרך העיקרית שלי להצלחה היא היכרות מעמיקה מאד של כל נושאי הבחינה, והיכולת להתאים את שיטת הלימוד על פי היתרונות והחסרונות של כל אחד מתלמידי. מתאים גם לתלמידים שרוצים חיזוקים תוך כדי קורס הפסיכומטרי, וליווי אישי ומקצועי. או לחילופין למי שמרגישים שאין להם צורך בקורס, ורוצים לקבל לקבל הדרכה על הנושאים הספציפים שהם צריכים בלי לבזבז הרבה זמן וכסף. +*+מקומות אחרונים לקראת מועד סתיו 2019+*+ נתראה:)

הוספת תגובה

ביקורות

ל
לאון

בעקבות ציון לא מספק בפסיכומטרי והרגשה של מחסום בבחינה החלטתי להגיע ליוני. יוני מורה מדהים בעל ידע רחב וניסיון רב בבחינה ומרגישים זאת מהשיעור הראשון. הוא יודע להעביר את החומר בצורה יסודית וקלה להבנה. אחרי שיעור איתו פתאום נופל האסימון על כל נושא שהוא מלמד. בזכותו עליתי ברמה בחלקים בבחינה שכבר מאסו עליי ולא הצלחתי להשתפר בהם לבדי. בזכות העזרה שלו אני מאמין שאגיע לציון שאני צריך. מומלץ ביותר!!

14/03/2019
שתף:
נ
נעמי

יוני מורה מעולה, הוא יודע להבין את צרכי התלמיד ולפשט את הדברים בצורה הכי מובנת שאפשר. הוא יחזור על החומר עד שהוא בטוח שהתלמיד מבין אותו לגמרי. ממש נהנתי מהשיעורים איתו :)

06/11/2018
שתף:
ר
רותם

ניגשתי בפעם השנייה לפסיכומטרי עם ליווי של יוני עד ליום של המבחן. הלימוד היה יסודי, מעמיק ומאד מדויק. רואים כי הוא כבר מלמד פסיכומטרי הרבה זמן וידע לתת לי טיפים שלא קיבלתי בקורס הראשון שעשיתי. אני כותבת את התגובה אחרי שכבר קיבלתי את הציון... ואני מאד מרוצה :)

12/09/2018
שתף:
נ
נטע

למדתי עם יוני לקראת הפסיכומטרי השני במקום לקחת קורס נוסף, הכנו ביחד תכנית עבודה לפני הנושאים שאני צריכה לעבוד עליהם, ויוני הנחה אותי איך לעבוד בצורה נכונה עד המבחן. ככה למדתי רק מה שאני צריכה ולא ישבתי בכיתה להקשיב לדברים שאני כבר יודעת. בקיצור התקבלתי למשפטים יוני תותח!

02/09/2018
שתף:
נ
נועם

אחרי שעשיתי שני קורסי פסיכומטרי במכונים נחשבים בארץ ולא הגעתי לציון הרצוי, הלכתי אל יוני לשישה שיעורים כמה שבועות לפני המבחן. במהלך ששת השיעורים האלה יוני לא בזבז זמן, והתמקד איתי בדיוק בדברים שהייתי צריך כדי להצליח, וכך הגעתי ל-20 נקודות מעל הציון הרצוי. מורה מקצועי מאד שמסביר את החומר מצוין. ממליץ מאד.

08/04/2018
שתף:
ר
רותם

למדתי עם יוני לכל הבגרות במתמטיקה, מורה מבריק (!) מסביר את החומר בצורה ברורה ומובנת, סבלני ועוזר גם מעבר לשיעורים הפרטים. ממליצה לכל מי שרוצה שיעורים באווירה נעימה ומקצועית. הכי טוב באזור ירושלים!!!

06/05/2017
שתף: