דלג על הניווט
מורה פרטי יוני  עמיר
מורה פרטי - פרטים אישיים
שנת לידה: 
1990
אזור מגורים: 
תל אביב-יפו
הצג טלפון
מורה פרטי - תאור כללי
מוסד לימודים: 
אוניברסיטה - האוניברסיטה העברית
משפט מפתח: 
מורה לפסיכומטרי במכון 800, הכנתי לבחינה למעלה מ-500 תלמידים. מכיר את הבחינה לעומק ויודע להעניק לכל תלמיד את הכלים עבורו.
תיאור המורה הפרטי: 
מורה פסיכומטרי במקצועי כבר 5 שנים, אחרי הכנה מוצלחת של מאות תלמידים לקראת הבחינה. מלמד באופן פרטי כבר כמה שנים, תלמידים שליוויתי באופן צמוד הגיעו לציון הרצוי- אחרי עבודה פרטנית ומדויקת. הדרך העיקרית שלי להצלחה היא היכרות מעמיקה מאד של כל נושאי הבחינה, והיכולת להתאים את שיטת הלימוד על פי היתרונות והחסרונות של כל אחד מתלמידי. מתאים גם לתלמידים שרוצים חיזוקים תוך כדי קורס הפסיכומטרי, וליווי אישי ומקצועי. או לחילופין למי שמרגישים שאין להם צורך בקורס, ורוצים לקבל לקבל הדרכה על הנושאים הספציפים שהם צריכים בלי לבזבז הרבה זמן וכסף. +*+יש לי מקום רק לעוד 2 תלמידים/תלמידות לקראת מועד אביב 2019+*+ נתראה:)
פרטי השיעור הפרטי
תחומי לימוד: 
מורה פרטי למתמטיקה - חטיבת ביניים
מורה פרטי לפסיכומטרי - חיבור, כמותי, מילולי, פרק אנגלית
אזור לימוד: 
תל אביב-יפו, רמת גן - גבעתיים, חולון - בת ים
ערי לימוד: 
תל אביב -יפו, גבעתיים, רמת גן, בת ים, חולון
מקום השיעור: 
בית המורה או בית התלמיד
משך השיעור הפרטי: 
60 דקות
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
לא
מחירון מורה פרטי
140 - בבית המורה בתל אביב
180 - בבית התלמיד - באזורי הלימוד המוגדרים
מבצעים למועדון החברים של לימוד נעיםרוצה לקבל הנחה? לחץ כאן!
תגובות: 
5
06/11/2018, נעמי, 24
מעל 10
יוני מורה מעולה, הוא יודע להבין את צרכי התלמיד ולפשט את הדברים בצורה הכי מובנת שאפשר. הוא יחזור על החומר עד שהוא בטוח שהתלמיד מבין אותו לגמרי. ממש נהנתי מהשיעורים איתו :)
5
12/09/2018, רותם, 29
מעל 10
ניגשתי בפעם השנייה לפסיכומטרי עם ליווי של יוני עד ליום של המבחן. הלימוד היה יסודי, מעמיק ומאד מדויק. רואים כי הוא כבר מלמד פסיכומטרי הרבה זמן וידע לתת לי טיפים שלא קיבלתי בקורס הראשון שעשיתי. אני כותבת את התגובה אחרי שכבר קיבלתי את הציון... ואני מאד מרוצה :)
5
02/09/2018, נטע, 25
מעל 10
למדתי עם יוני לקראת הפסיכומטרי השני במקום לקחת קורס נוסף, הכנו ביחד תכנית עבודה לפני הנושאים שאני צריכה לעבוד עליהם, ויוני הנחה אותי איך לעבוד בצורה נכונה עד המבחן. ככה למדתי רק מה שאני צריכה ולא ישבתי בכיתה להקשיב לדברים שאני כבר יודעת. בקיצור התקבלתי למשפטים יוני תותח!
5
08/04/2018, נועם, 31
6
אחרי שעשיתי שני קורסי פסיכומטרי במכונים נחשבים בארץ ולא הגעתי לציון הרצוי, הלכתי אל יוני לשישה שיעורים כמה שבועות לפני המבחן. במהלך ששת השיעורים האלה יוני לא בזבז זמן, והתמקד איתי בדיוק בדברים שהייתי צריך כדי להצליח, וכך הגעתי ל-20 נקודות מעל הציון הרצוי. מורה מקצועי מאד שמסביר את החומר מצוין. ממליץ מאד.
5
06/05/2017, רותם, 29
מעל 10
למדתי עם יוני לכל הבגרות במתמטיקה, מורה מבריק (!) מסביר את החומר בצורה ברורה ומובנת, סבלני ועוזר גם מעבר לשיעורים הפרטים. ממליצה לכל מי שרוצה שיעורים באווירה נעימה ומקצועית. הכי טוב באזור ירושלים!!!