דלג על הניווט
מורה פרטי יובל פדן
מורה פרטי - פרטים אישיים
שנת לידה: 
1994
אזור מגורים: 
ירושלים והסביבה
מורה פרטי - תאור כללי
מוסד לימודים: 
אוניברסיטה - האוניברסיטה העברית
משפט מפתח: 
סטודנט שנה שנייה למדעי המחשב ומתמטיקה. מורה פרטי מנוסה למתמטיקה לתלמידי חטיבה ותיכון (3/4/5 יח"ל). הכנה ממוקדת לבחינות.
תיאור המורה הפרטי: 
בעל ידע רב בהדרכת תלמידים, שיטת לימוד ברורה וקלה להבנה. הבנה רבה בזיהוי נקודות החולשה של התלמיד וחיזוקן בפשטות וביעילות. תלמידים שלמדו אצלי שיפרו הישגיהם בצורה משמעותית. אוהב ללמד, ותמיד זמין לשאלות ושמח לעזור, גם מחוץ לזמן השיעורים. *שיעור רגיל - 60 דקות.
פרטי השיעור הפרטי
תחומי לימוד: 
מורה פרטי למדעי המחשב תכנות - הכנה לבגרות 3 יח"ל, הכנה לבגרות 5 יח"ל, Java, Python
מורה פרטי למתמטיקה - יסודי, חטיבת ביניים, 3 יח"ל, 4 יח"ל, 5 יח"ל
מורה פרטי לשיעורי בית - אנגלית, חשבון, עברית
אזור לימוד: 
מושבים בשרון, נתניה והסביבה, רמת השרון - הרצליה, רעננה - כפר סבא, ירושלים והסביבה
ערי לימוד: 
הרצליה, נתניה, אודים, בית יהושע, כפר נטר, רשפון, אבן יהודה, יקום, שפיים, ירושלים
מקום השיעור: 
בית המורה או בית התלמיד
משך השיעור הפרטי: 
60 דקות
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
2 עד 3 תלמידים
תיאור הדרכת קבוצות: 
המחירים משתנים בהתאם למספר התלמידים בקבוצה.
מחירון מורה פרטי
120 - מחיר בבית המורה
100 - מחיר בבית התלמיד
תגובות: 
5
14/01/2017, תמר, 19
5
מורה פרטי מעולה , לא הגעתי אליו דרך האתר אבל אני חייבת לכתוב כאן:) כבר אחרי השיעור הראשון החומר היה ברור יותר וקל יותר. בזכותו קיבלתי ציון שלא חלמתי שאגיע אליו במתמטיקה... ממליצה בחום
5
18/11/2016, אופיר, 20
מעל 10
מורה מעולה, מלמד ביסודיות ובהשקעה. כשהתחלתי ללמוד אצלו לפני כחצי שנה ממש התקשתי במטמטיקה והציונים שלי היו על הפנים. מאז שאני לומד אצלו הרמה שלי עלתה באופן משמעותי, הציונים שלי עלו ובאופן כללי השתפרתי עד כדי רמה שאני עכשיו פותר תרגילים שלפני חצי שנה לא חלמתי על לפתור. בקיצור, מורה מצויין ואני ממליץ עליו בחום.
5
05/10/2016, מיכל, 44
מעל 10
הבן שלי למד אצלו מתמטיקה במשך שנה שלמה, הוא התחיל בכיתה ט' בהקבצה ב' והשנה התחיל את התיכון ברמה של 5 יחידות. יובל מלמד בצורה נעימה שמדברת לגובה העיניים של הילדים. מומלץ בחום רב. אנו כמובן נמשיך איתו השנה.
לילך מועלם
בני לומד אצל יובל מעל עשרה שיעורים. יכולה להעיד בלב שלם, שהוא מורה אדיב, מדבר בשקט, סבלני, מקצועי וטוטלי עם בני. יובל מסביר ללא הרף ואינו מרפה עד שבני מבין. יובל אינו מתעסק עם הנייד שלו, אינו מביט בשעון כל רגע ואינו עושה הפסקות. בקיצור, לא מורח את השיעור. יובל נטול גינונים ופטפטנות יתר. הוא מגיע, מתיישב והיישר מתחיל ללמד. לעיתים אף גולש מהזמן מתוך רצון. מורה שנותן תמורה מלאה וסיפוק רב. יישר כח!
05/10/2016
Eyal Ben-moshe
יובל יקר, אתה נכס לכל תלמיד. תמיד מקצועי, ענייני ומעניין. מעביר את התכנים הרלוונטיים בצירוף דוגמאות פרקטיות. מעניק יחס אישי לכל אחד מבניי ומביא אותם תמיד לציונים גבוהים של לא פחות מ90. תודה
11/11/2016
Shachar Mizrahi
לא הבנתי שום דבר במתמטיקה, הלכתי אל יובל וכבר אחרי השיעור הראשון התחלתי להבין. עכשיו אני אחרי בחינה ויכולה להגיד שסוף סוף הצלחתי לעבור אותה. הוא עזר לי גם מחוץ לשיעור ותמיד היה פנוי לענות על שאלות. ממליצה בחום:)
09/01/2017