דלג על הניווט

מורה פרטי יואב גוטמן

מורה פרטי יואב גוטמן
מורה פרטי - פרטים אישיים
שנת לידה: 
1990
אזור מגורים: 
חיפה
מורה פרטי - תאור כללי
מוסד לימודים: 
אוניברסיטה - חיפה
משפט מפתח: 
מתרגל קורס סטטיסטיקה באוניברסיטת חיפה מעביר שיעורים פרטיים מקצועיים באווירה נעימה. שיעורים בשפה העברית או הערבית.
תיאור המורה הפרטי: 
יואב, בוגר תואר שני בפסיכולוגיה באוניברסיטת חיפה. מתרגל קורס סטטיסטיקה זו השנה השנייה. מעבר להוראה הקבוצתית בתרגול, העברתי שיעורים פרטיים בסטטיסטיקה במשך שלוש השנים האחרונות. השיעורים מותאמים לאופי ורמתו של כל תלמיד/ה, ומתנהלים באווירה נעימה שמפחיתה את החרדה הרבה שמתלווה ללימודי סטטיסטיקה. כמו כן, אני מעביר שיעורים גם בשפה הערבית. בשנים האחרונות העברתי קורסים בערבית מדוברת והעברתי שיעורים פרטיים בערבית ספרותית. את הערבית רכשתי בשירות ביחידת 8200. כעת מעביר שיעורים פרטיים בערבית מדוברת ו/או ספרותית.
פרטי השיעור הפרטי
תחומי לימוד: 
מורה פרטי לסטטיסטיקה - תיכון, אקדמיה, סטטיסטיקה א, סטטיסטיקה ב, spss, הסקה סטטיסטית, רגרסיה לינארית, מבוא לסטטיסטיקה, שיטות מחקר
מורה פרטי לערבית - 3 יח"ל, 5 יח"ל, אקדמיה, ערבית מדוברת
אזור לימוד: 
חיפה וחוף הכרמל, קריות
ערי לימוד: 
חיפה, נשר, קריית אתא, קריית ביאליק, קריית מוצקין
מקום השיעור: 
בית המורה או בית התלמיד
משך השיעור הפרטי: 
60 דקות
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
עד 10 תלמידים
תיאור הדרכת קבוצות: 
ניתן לקבוע קבוצות לימוד של עד 10 תלמידים, בהם יועבר חומר ממוקד, לפי הדרישות שיעלו מחברי הקבוצה ובעזרת חומר לימוד הנמצא ברשותי. המחיר לאדם בלימוד קבוצתי יהיה נמוך מלימוד פרטני.
מחירון מורה פרטי
100 - מחיר בבית המורה
110 - מחיר בבית התלמיד
תגובות: 
5
23/01/2019, לאון
1
חייב להגיד שיואב הוא מורה מצויין: בשיעור אחד הוא גרם לי להבין דברים שסחבתי שבועות. הגישה מאוד טובה בפרט שמדובר באדם נעים הליכות וסבלני. שמח מאוד שמכל ההיצע באתר זכיתי להגיע דווקא אליו. מומלץ מאוד!!!
5
18/12/2018, נדב, 31
3
יואב מורה מצוין שמבין סטטיסטיקה ברמות הכי גבוהות ועמוקות, ולכן מעבר לנוסחאות ולתיאוריות יכול לתת רקע חשוב ומעניין על רונלד פישר ותיאורטיקנים אחרים בתחום. מעבר לכך גם בולטת השליטה שלו בערבית, ומדי פעם בשיעורים הוא אוהב לתבל את החומר הנלמד בפתגמים מהשפה הערבית וזה מאד נחמד. ממש חוויה מהנה וחיובית!
5
08/11/2018, רוני, 28
8
יואב עזר לי מאוד להתמודד עם לימודי הסטטיסטיקה באוניברסיטה. בעזרת הגישה החיובית, החיוך והיכולת להסביר דברים בגובה העיניים ובצורה פשוטה הוא עזר לי להצליח בקורס ואפילו לאהוב את התחום! ממליצה בחום!
5
23/10/2018, רותם, 28
מעל 10
לא הייתי מסיימת סטטיסטיקה בלעדיו! יודע את החומר ברמה עצוקה ומסביר בצורה מובנת, ובעיקר עוצר ומרגיע. ממליצה בחום!!!!!
5
23/10/2018, מיקה, 19
מעל 10
יצא לי ללמוד אצל יואב מס׳ רב של פעמים, הוא מלמד ברמה גבוהה. נותן מענה לכל שאלותיי. גמיש בלוחות הזמנים. הכין תוכנית עבודה אשר עזרה לי מאוד. ומגלה אכפתיות. הייתי ממליצה על יואב בתור מורה נפלא לכל אחד אשר זקוק לו.