מורה פרטי יואב גוטמן

מורה פרטי יואב גוטמן

מתרגל קורס סטטיסטיקה באוניברסיטת חיפה מעביר שיעורים פרטיים מקצועיים באווירה נעימה. שיעורים בשפה העברית או הערבית.

בן 30. מחיפה. בוגר אוניברסיטה - חיפה.
 
₪110 לשעה בבית התלמיד
₪100 לשעה בבית המורה
₪100-110

קצת עליי

יואב, בוגר תואר שני בפסיכולוגיה באוניברסיטת חיפה. מתרגל קורס סטטיסטיקה זו השנה השנייה. מעבר להוראה הקבוצתית בתרגול, העברתי שיעורים פרטיים בסטטיסטיקה במשך שלוש השנים האחרונות. השיעורים מותאמים לאופי ורמתו של כל תלמיד/ה, ומתנהלים באווירה נעימה שמפחיתה את החרדה הרבה שמתלווה ללימודי סטטיסטיקה. כמו כן, אני מעביר שיעורים גם בשפה הערבית. בשנים האחרונות העברתי קורסים בערבית מדוברת והעברתי שיעורים פרטיים בערבית ספרותית. את הערבית רכשתי בשירות ביחידת 8200. כעת מעביר שיעורים פרטיים בערבית מדוברת ו/או ספרותית.

הוספת תגובה

ביקורות

ל
לאון

חייב להגיד שיואב הוא מורה מצויין: בשיעור אחד הוא גרם לי להבין דברים שסחבתי שבועות. הגישה מאוד טובה בפרט שמדובר באדם נעים הליכות וסבלני. שמח מאוד שמכל ההיצע באתר זכיתי להגיע דווקא אליו. מומלץ מאוד!!!

23/01/2019
שתף:
נ
נדב

יואב מורה מצוין שמבין סטטיסטיקה ברמות הכי גבוהות ועמוקות, ולכן מעבר לנוסחאות ולתיאוריות יכול לתת רקע חשוב ומעניין על רונלד פישר ותיאורטיקנים אחרים בתחום. מעבר לכך גם בולטת השליטה שלו בערבית, ומדי פעם בשיעורים הוא אוהב לתבל את החומר הנלמד בפתגמים מהשפה הערבית וזה מאד נחמד. ממש חוויה מהנה וחיובית!

18/12/2018
שתף:
ר
רוני

יואב עזר לי מאוד להתמודד עם לימודי הסטטיסטיקה באוניברסיטה. בעזרת הגישה החיובית, החיוך והיכולת להסביר דברים בגובה העיניים ובצורה פשוטה הוא עזר לי להצליח בקורס ואפילו לאהוב את התחום! ממליצה בחום!

08/11/2018
שתף:
ר
רותם

לא הייתי מסיימת סטטיסטיקה בלעדיו! יודע את החומר ברמה עצוקה ומסביר בצורה מובנת, ובעיקר עוצר ומרגיע. ממליצה בחום!!!!!

23/10/2018
שתף:
מ
מיקה

יצא לי ללמוד אצל יואב מס׳ רב של פעמים, הוא מלמד ברמה גבוהה. נותן מענה לכל שאלותיי. גמיש בלוחות הזמנים. הכין תוכנית עבודה אשר עזרה לי מאוד. ומגלה אכפתיות. הייתי ממליצה על יואב בתור מורה נפלא לכל אחד אשר זקוק לו.

23/10/2018
שתף: