דלג על הניווט

מורה פרטי יאיר טולדנו

מורה פרטי יאיר טולדנו
מורה פרטי - פרטים אישיים
שנת לידה: 
1992
אזור מגורים: 
ירושלים והסביבה
מורה פרטי - תאור כללי
מוסד לימודים: 
אוניברסיטה - הטכניון
משפט מפתח: 
סטודנט מצטיין שנה רביעית בטכניון להנדסת ביוטכנולוגיה. רציני ובעל ניסיון רב בהעברת שיעורים פרטיים באופן פרונטלי/אונליין.
תיאור המורה הפרטי: 
מורה פרטי כבר כ-5 שנים בהם הספקתי ללמד מאות תלמידים מכיתה א' ועד תואר שני במגוון תחומים, מהדרכת קבוצות לקראת תקופת מבחנים, הדרכות אישיות ואינטסיביות לבגרות ועד עזרה בהבנה והפנמת החומר במשך השנה. התוצאות המצוינות מדברות בעד עצמן. בקיאות מלאה בהוראת מקצועות הכימיה, מתמטיקה, ביולוגיה וכמובן בכל הנוגע להנדסת ביוטכנולוגיה. בנוסף, דובר אנגלית וצרפתית ובעל ידע נרחב במגוון תחומים. בעל יכולת הוראה, קשוב, סבלני והכי חשוב נחוש להעביר את החומר בצורה הטובה ביותר. מעביר שיעורים פרטיים באופן פרונטלי ליחידים ולקבוצות או לחלופין באונליין. במידה ואיני זמין בנייד, אנא שלחו לי הודעת וואצפ ואשתדל לחזור אליכם בהקדם.
פרטי השיעור הפרטי
תחומי לימוד: 
מורה פרטי לאנגלית - יסודי, חטיבת ביניים, 3 יח"ל, 4 יח"ל, 5 יח"ל, אנגלית מדוברת, העשרה, מבחן אמיר
מורה פרטי לביולוגיה - חטיבת ביניים, תיכון, אקדמיה, ביולוגיה של התא, ביולוגיה מולקולרית, ביוכימיה א, ביוכימיה ב, הנדסה גנטית, יסודות הגנטיקה, מגן לחלבון
מורה פרטי להכנה לכיתה א - חשבון, קריאה וכתיבה
מורה פרטי להנדסת ביוטכנולוגיה - תיכון, אקדמיה
מורה פרטי להנדסה כימית - התא, תרמודינמיקה
מורה פרטי לכימיה - חטיבת ביניים, 3 יח"ל, 5 יח"ל, אקדמיה, מכינה, כימיה אורגנית 1, כימיה אנליטית, כימיה כללית, כימיה פיסיקלית 1, כימיה פיסיקלית 2, קינטיקה כימית, מבוא לכימיה, קשר כימי
מורה פרטי למתמטיקה - יסודי, חטיבת ביניים, 3 יח"ל, 4 יח"ל, 5 יח"ל, מכינה, אקדמיה, חדו"א, חדו"א 2
מורה פרטי לצרפתית - מתחילים
מורה פרטי לפיסיקה - יסודי, חטיבת ביניים, 3 יח"ל, מכינה, מכניקת זורמים, פיסיקה 1
מורה פרטי לשיעורי בית - אנגלית, חשבון, עברית, אחר
מורה פרטי לתנ"ך - יסודי, חטיבת ביניים, תיכון
אזור לימוד: 
חיפה וחוף הכרמל, ירושלים והסביבה, מודיעין והסביבה, מושבים באזור ירושלים
ערי לימוד: 
חיפה, נשר, ירושלים, מודיעין-מכבים-רעות
מקום השיעור: 
בית המורה או בית התלמיד
משך השיעור הפרטי: 
60 דקות
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
הכל כולל קבוצות גדולות
תיאור הדרכת קבוצות: 
אפשרות להכנת תלמידים במקצועות כגון מתמטיקה כימיה ואנגלית לקראת שנת הלימודים החדשה
מחירון מורה פרטי
120 - בבית המורה
120 - אונליין
מבצעים למועדון החברים של לימוד נעיםרוצה לקבל הנחה? לחץ כאן!
תגובות: 
5
21/10/2018, Yoel, 24
מעל 10
יאיר הכין אותי ברמה הכי טובה שיכולתי להגיע.למדנו מתמטיקה ואחר כך המשכנו גם לפיזיקה וביולוגיה שיפור אדיר מנכשל במועד א ל93 במועד ב! סובלני מאוד מארח נהדר אווירה לימודית וחברית. במשפט אחד על יאיר? מקצוענות באווירה ביתית
5
01/01/2018, אידה
2
יאיר מעביר שיעורים ברמה מאוד גבוהה, משקיע מאוד בהכנה לשיעור ודואג שלא יהיו פערים,ענייני וסבלני וכיף ללמוד איתו !
5
25/10/2017, שחף
2
יאיר מקסים, תודה רבה על שיעור יסודי ומאוד מקצועי, שיעור אינטנסיבי של שעתיים, נפעמתי מסבלנותך, הסברייך, ידיעותייך וחביבותך, אני מאוד-מאוד מרוצה, עזרתך הייתה מועילה וסופר אייכותית. אנחנו עוד נהיה בקשר, בנוגע למקצועות נוספים, ובוודאות אמליץ עלייך בחום ואמסור את פרטייך לכל מי שזקוק ללימוד אייכותי ואפקטיבי, גם אם זה לילה לפני מבחן, משום שאני הרגשתי שהגעתי מוכנה, כמו שצריך !!
5
02/10/2017, Adi, 25
6
יאיר לימד אותי לקראת תחילת שנת הלימודים. הוא הבין את התכנים אותם עליי ללמוד כדי לרכוש בסיס טוב לקראת הלימודים, היה נגיש וזמין לשאלות שלי והקדיש סבלנות רבה במהלך כל שיעור. ממליצה בחום:) תודה יאיר!
5
28/09/2017, בן, 25
8
מורה פשוט תותח. ממליץ בחום! אין על יאיר! ישר הבין את הצרכים שלי והתאים לי שיטת לימוד מהנה ומועילה! המורה הזה יקח אתכם כמה רמות קדימה! למדתי איתו כמה נושאים ובכולם הצלחתי ובגדול! תודה רבה יאיר!
5
23/08/2017, ברכה
מעל 10
למרות הסמיכות למועד המבחן, ולמרות חוסר הידע המוחלט שלי, יאיר הצליח לעשות את הלא יאומן - להביא אותי לציון 95 במבחן בכימיה!!!! זה לא היה פשוט, אבל יאיר הגיע ממש מוכן לכל שיעור, עם הרבה מרץ והרבה מוטיבציה והדביק גם אותי. אמנם דחסנו המון חומר בזמן קצר, אבל עם התכנון, ההסברים הברורים שלו ובעיקר האמון שלו, השיעורים זרמו והיו אפקטיביים במיוחד. אין מילים!!!!
5
23/08/2017, יעלה, 27
8
יאיר, מורה מקצועי. מעביר את החומר על הצד הטוב ביותר. לשמחתי הגעתי ליאיר לפני מבחן גדול שהיה לי, נלחצתי מאוד והרגשתי לא מוכנה בכלל,אך יאיר דאג שארגיש בטוחה ושאדע את החומר מהבסיס. הוא לימד אותי שלב אחר שלב, עד שהרגשתי שהמילה ״כימיה״ כלל לא מפחידה כמו שחשבתי. במשך תקופה עברתי בין הרבה מורים פרטיים, אך מאז שהכרתי אותו, אין סיבה שאמשיך לחפש עוד.
5
13/08/2017, יוסי, 25
4
יאיר מורה פרטי מעולה, בזכותו הצלחתי לעבור את התקופת מבחנים בלי צורך במועד ב' אחד! לפני שהתחלתי ללמוד אצלו הרגשתי חוסר ביטחון בחומר אבל תוך ארבע שיעורים בלבד לא רק שידעתי את החומר בצורה שלא האמנתי שאפשרית אבל גם כן כל היחס שלי ללימודים השתנה לחלוטין. תודה רבה על כל העזרה! בהצלחה בהמשך הדרך!