דלג על הניווט
מורה פרטי טל סוסובר
מורה פרטי - פרטים אישיים
שנת לידה: 
1991
אזור מגורים: 
תל אביב-יפו
מורה פרטי - תאור כללי
מוסד לימודים: 
אוניברסיטה - תל אביב
משפט מפתח: 
סטודנט מצטיין ומתרגל במסלול ישיר לתואר שני, מומחה בExcel, מימון, חשבונאות ועוד. צריכים שיעור פרטי או קבוצתי? שלחו הודעה!
תיאור המורה הפרטי: 
סטודנט לחשבונאות במסלול ישיר לתואר שני, באוניברסיטת תל אביב, בעל ניסיון עשיר בהדרכה ולימוד, ידע רחב בExcel, מימון,סטטיסטיקה, חשבונאות ועוד תחומים נרחבים. מלמד גם לתואר ראשון וגם לתואר שני! אני מאמין שלפעמים נושאים מאד מסובכים יכולים להיות פשוטים ומובנים בשיעור קצר, והניסיון שלי תמיד הוכיח זאת. את כל הדברים המפחידים שאתם רואים בשאלות אפשר להסביר בפשטות :) צריכים רק סיוע בExcel בלי שיעור פרטי ובלי לבזבז זמן? שלחו לי את הקובץ, אסדר לכם הכל ואשלח לכם אותו עובד עם כל הנוסחאות המסובכות ;) פשוט, מהיר וקל!
פרטי השיעור הפרטי
תחומי לימוד: 
מורה פרטי לאזרחות - תיכון
מורה פרטי לאנגלית - יסודי, חטיבת ביניים, 3 יח"ל, 4 יח"ל, 5 יח"ל, אקדמיה, אנגלית מדוברת, העשרה, מבחן אמיר, אנגלית לילדים, אנגלית למבוגרים
מורה פרטי לביולוגיה - חטיבת ביניים, תיכון
מורה פרטי להיסטוריה - יסודי, חטיבת ביניים, תיכון, אקדמיה
מורה פרטי לחשבונאות - חטיבת ביניים, תיכון, אקדמיה, בעיות מדידה א, בעיות מדידה ב, דוחות כספיים, הנהלת חשבונות, חשבונאות ניהולית, חשבונאות פיננסית, יסודות החשבונאות, יסודות החשבונאות א, יסודות החשבונאות ב, מאזנים מאוחדים, מימון הפירמה א, מימון הפירמה ב, מימון הפירמה ושווקי הון, מתמטיקה לחשבונאים, שווי חברות, מיסים
מורה פרטי לכלכלה - תיכון 3 יח"ל, תיכון 5 יח"ל, יסודות הכלכלה
מורה פרטי לסטטיסטיקה - תיכון, אקדמיה, הסקה סטטיסטית, מבוא לסטטיסטיקה, סטטיסטיקה א, סטטיסטיקה ב, רגרסיה לינארית, שיטות מחקר, spss
מורה פרטי למנהל עסקים - חקר ביצועים, משאבי אנוש, מודלים כמותיים בניהול, ניהול הייצור, ניהול המימון, ניהול מערכות מידע
מורה פרטי למסחר מקוון - איביי EBAY
מורה פרטי למשפטים - תיכון, דיני מיסים, דיני תאגידים
מורה פרטי למתמטיקה - יסודי, חטיבת ביניים
מורה פרטי לפסיכומטרי - חיבור, כמותי, מילולי, פרק אנגלית
מורה פרטי לשיעורי בית - אנגלית, חשבון, עברית, אחר
מורה פרטי לתוכנות Office - Excel, Outlook, Power Point, Word
אזור לימוד: 
רמת גן - גבעתיים, תל אביב-יפו
ערי לימוד: 
תל אביב -יפו, רמת גן
מקום השיעור: 
בית המורה או בית התלמיד
משך השיעור הפרטי: 
60 דקות
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
הכל כולל קבוצות גדולות
תיאור הדרכת קבוצות: 
בעל ניסיון הדרכתי לקבוצות החל מ2 תלמידים ועד לעשרות.
מחירון מורה פרטי
100 - תיקון, סידור, עריכה+ עבודות להגשה באקסל
70 - כל אחד, לקבוצה של 3 תלמידים
80 - כל אחד, לקבוצה של 2 תלמידים
125 - לתלמיד אחד בבית המורה
150 - לתלמיד אחד בבית התלמיד
מבצעים למועדון החברים של לימוד נעיםרוצה לקבל הנחה? לחץ כאן!
תגובות: 
5
26/05/2018, אביב, 27
2
עשיתי עם טל שיעור אחד בן שעתיים לפני המבחן ביסודות החשבונאות. טל הסביר לי את החומר בצורה מעולה והיה ממש מעולה! למדתי הרבה והצלחתי לעבור את המבחן בהצלחה. טל מסביר את החומר ממש טוב ואני ממליץ לכם להיעזר בו אם אתם צריכים עזרה בחשבונאות.
5
12/05/2018, סתיו, 26
1
טל עזר לי להכין עבודה להגשה שהייתה לי בקורס מערכות מידע- באקסל. טל הכין את העבודה מעולה, הציג את הכל כמו שצריך וזה חסך לי הרבה זמן! ממליצה בחום.
5
04/05/2018, נעם, 27
1
טל עזר לי עם עבודה להגשה באקסל. בהתחלה סגרנו על מחיר על העבודה, אבל בסיום העבוד העליה הוא ביקש רק חצי מהסכום כי הוא הספיק את זה מהר יותר. פשוט איש זהב... אין ספק שאם יהיה לי עוד דברים באקסל, אפנה אליו שוב!
5
03/05/2018, טל, 25
4
עשיתי 4 שיעורים עם טל (שניים באקסל ושניים בחשבונאות), לקראת שני מבחנים שהיו לי בתואר. טל לימד אותי ממש טוב את שניהם, הבנתי הכל והצלחתי לעבור את המבחנים בהצלחה. מעבר להיותו מורה מדהים, הוא פשוט בן אדם נפלא ומסביר את החומר ממש מדהים!! ממליץ לכולם :) מורה מעולה ואחלה בן אדם
5
01/05/2018, דניאל, 24
4
לקחתי עם טל מספר שיעורים קצרים לצורך סיוע בהבנת מספר נושאים בחשבונאות ובמימון. טל הסביר את הכל בצורה מעולה!! היה ממש טוב, מורה מדהים.
5
28/03/2018, עדי, 23
1
טל עזר לי בהכנת עבודה להגשה באקסל לאוניברסיטה (עבודת סיכום לקורס). טל תותח, עשה הכל מהר ובצורה חדה וזריזה. אחלה תותח אקסל!
5
13/03/2018, נעם, 26
8
למדתי עם טל לקראת מבחן במכינה שאני עושה ללימודים אקדמאיים. במהלך המכינה אני נבחנת על יסודות המחשב, ובעיקר על אקסל... אני לא יודעת כלום על אקסל, אבל טל עזר לי עם העבודות שלי ולימד אותי למבחן, והיום עברתי אותו בהצלחה!!! טל מורה מדהים, מסביר את החומר מעולה ובצורה מובנת. ממליצה לכם גם! אם יש לכם משהו באקסל- הוא ממש גאון ומסביר הכל בכיף :)
5
24/02/2018, בני, 25
2
אני לומד באוניברסיטת תל אביב לתואר ראשון. טל סייע לי בהכנת 2 עבודות הגשה במסגרת קורס "מבוא למערכות מידע" באקסל. על שתי העבודות קיבלתי 100. מומלץ להיעזר בו, היה מהיר, יעיל ומוצלח.
5
01/02/2018, אבי, 63
4
עשיתי עם טל שני שיעורים בני שעתיים. טל לימד אותי בצורה נעימה ונוחה את רזי המחשב- כיצד לעבוד בתוכנות הexcel והpowerpoint, אשר עוזרות לי בעבודתי כעצמאי. טל הסביר לי הכל בצורה נוחה ונעימה, והוא עזר לי לעשות סדר בנתוני העסק שלי. כעת המידה הרבה יותר זמין ונוח, ואני שמח על ההזדמנות שהייתה לי להסתייע בטל ללמידה. אני ממליץ גם לכם ללמוד מחשבים עם טל.
5
27/01/2018, אביב, 41
4
טל לימד את הבן שלי 4 שיעורי תגבור בחשבון ובהיסטוריה, עקב שיעורים שהוא הפסיד בגלל שהייה שלנו בחו"ל. טל לימד את החומר בצורה מעמיקה, פשוטה, זריזה ובהירה, ואני בטוח שהוא יהיה נכס גם עבורכם כמו שהיה עבורי. בסך הכל בשני מפגשים בני שעתיים, בני הדביק את כל החומר שהפסיד במשך כשבועיים. מורה חד, מהיר ובעיקר נעים ויודע להעביר את החומר בצורה נוחה ונעימה.
5
25/01/2018, שלי, 31
4
אני לומדת לתואר שני (MBA) באונ' תל אביב. ישבתי עם טל לשתי פגישות של שעתיים- אחת על אקסל ואחת על מימון וחשבונאות. טל לימד אותי חשבונאות ומימון לקראת המבחנים שלי בתואר השני, וכן לימד אותי אקסל, שמבחינתי זהו כלי שעוזר לי מאד במימון וחשבונאות, ובכלל בלימודי התואר השני ובחיים. טל מורה מקסים! לימד אותי הכל בצורה נעימה, פשוטה וקלה! שווה בהחלט :) היה כיף גדול ואין ספק שאחזור לשיעורים נוספים!!
5
22/01/2018, ליאת, 43
4
במסגרת לימודיי לתואר שני במנהל עסקים, לקחתי על עצמי "תיק" של קורס במימון, שכולל גם יישומים מעשיים של הנושאים הנלמדים באקסל. לא היה לי שום ניסיון במימון ובטח שלא בשימוש באקסל לצרכים כאלו. הגעתי לטל שבוע לפני המבחן כשאני לחוצה מאוד וחסרת ביטחון. טל הסביר לי את כל הנושאים המימוניים ואת יישומם באקסל בצורה פשוטה, אינטואיטיבית ובעזרת דוגמאות כך שהידע שרכשתי "נשאר בראש" ולא שכחתי אותו. מומלץ!!
5
19/01/2018, נגה, 25
8
למדתי עם טל אקסל למבחן שהיה לי ואז גם חשבונאות ומימון במסגרת תואר במנהל עסקים וכלכלה. טל מורה ממש טוב ונחמד והוא הכין אותי למבחנים ממש טוב!! קיבלתי 100 באקסל ווגם 90 בחשבונאות וזה רק בזכות טל שהוא מורה מדהיםםםםםם :)
5
06/01/2018, ניר, 37
5
במסגרת התואר השני שאני עושה, ביקשתי מטל סיוע בעריכת מספר קבצי אקסל. טל עזר לי ועילא ולעילא, והציון אשר קיבלתי על העבודה (100!) מעיד עד כמה טל השקיע ודאג לכל הפרטים הקטנים שיעבדו. בנוסף, הוא הסביר לי את כל הדברים שהפונקציות עושות, ככה שלא רק קיבלתי 100 בעבודה אלא גם למדתי בעצמי על האקסל!! מורה מומלץ מאד מאד מאד
5
30/12/2017, ספיר, 20
מעל 10
עשיתי עם טל הכנה לבגרות בהיסטוריה, כלכלה מנהל עסקים ובחשבונאות. טל עזר לי המון והסביר לי בכל אחד מהמקצועות את החומר בצורה ממש נוחה ופשוטה. הצלחתי לקבל ציונים מאד גבוהים בבגרות בזכות זה, ואני ממש שמחה שטל עזר לי!!! מורה מעולה!!!!
5
28/12/2017, רוני, 23
1
טל עזר לי עם עבודה באקסל. לא ידעתי כלום על אקסל, אבל אחרי שטל ישב איתי הצלחתי להבין והגשתי את העבודה לאוניברסיטה, וקיבלתה עליה 100. אני ממש שמחה שפניתי לטל ואני ממליצה גם לכם!
5
26/12/2017, עדי, 25
8
טל מדהים!! לימד אותי בהתחלה היסטוריה לבגרות (השלמה), והיה מעולה! אחרי זה המשכתי עם טל לעוד שיעורים פרטיים באקסל, שהוא המליץ לי עליה בשביל לנהל את הדברים שלי. למדתי ממנו Vlookup, pivot ועוד ועוד, אשר עזר לי מאד לאחר מכן בדברים שאני עושה באוניברסיטה. מורה מלךךךך
5
23/12/2017, דוד, 38
4
טל עזר לי עם מספר עבודות שהיו לי באקסל כעצמאי. טל עזר לי לעשות סדר בנתונים שלי ולהצליח לסדר את ההכנסות וההוצאות שלי באופן מסודר, וכן לערוך את הנתונים שלי לצורך הסקת מסקנות לגבי המשך העבודה שלי. טל עשה את הכל בצורה נעימה ולימד אותי המון! אם אתםצריכים סיוע באקסל- זה האיש שלכם!
5
20/12/2017, יהונתן , 26
8
אני ממליץ בחום על טל בתור מורה ל-EXCEL. טל סייע לי להבין כיצד לתפעל פונקציות שונות ב-EXCEL שנחוצות לי הן עבור עבודתי בהייטק והן עבור משימות שונות בלימודיי האקדמיים. טל יודע להסביר דברים שנראים מסובכים יחסית (למשל פונקציות כמו vlookup) בצורה פשוטה וידידותית. בנוסף, יש לו יחסי אנוש מעולים וכל שיעור איתו הוא חוויה!
5
19/12/2017, נתנאל, 26
5
נעזרתי בשירותיו של טל עקב התקשות בעבודות הגשה בקורס מערכות מידע. טל עזר לי להבין את הפונקציות השונות של אקסל במקצועיות רבה ובהסברים שהיו מובנים מהרגע הראשון. עשיתי יחד איתו 5 שיעורים פרונטליים ולאחר מכן הוא גם ערך תיקונים בעבודה שלי לפני ההגשה על זמנו החופשי וללא תשלום. מורה שנותן את הנשמה לתלמידים שלו!! מומלץ!!
5
17/12/2017, חן, 22
5
טל מורה אלוףףף מאוד מאוד עזר לי לסיים בהצלחה את הקורס בחשבונאות בהצלחה לימד אותי את החומר בצורה הטובה ביותר , יש לו ידע נרחב בתחום וכלים להסביר ולהציג את החומר בצורה הטובה ביותר , בנוסף עזר לי לסיים בהצלחה את הקורס שלי באקסל , יש לו ידע והבנה מצויינת בחומר !! ממליצה בחום מורה תותחחחח!!!!!
5
17/12/2017, תום, 30
מעל 10
במהלך השנה האחרונה, טל עזר לי רבות בהכנת קבצי אקסל תקציביים מסובכים והגשת דו"חות דיווח שונים בעבודתי. טל מתמצא ומצטיין בשימוש בתוכנת האקסל, תוך התייחסות בעבודתו לנתונים רבים ול"פרטים הקטנים". טל מפשט את הידע הרב שלו בצורה המותאמת ביותר לאדם שנמצא מולו, ועל כן אני ממליצה עליו לכל אדם שזקוק לסיוע ולימוד, בין אם מדובר בתלמיד בביה"ס, סטודנט בלימודים אקדמיים או מבוגר שצריך עזרה בעבודתו.
5
17/12/2017, אנאל, 27
8
במהלך החודשים האחרונים נדרשתי להגיש עבודה סמינריונית במסגרת התואר שלי במשפטים. טל סייע לי בהעברת הנתונים לתוכנת האקסל, גרפים, נוסחאות, ניתוח סטטיסטי , גזירת נתונים ובניית טבלאות אוטומטיות המסתנכרנות עם תוכנות אחרות. טל פשוט מורה מדהים! אין לי מילים סידר הכל בצורה מדהימה, סייע לי להבין וללמוד את המהות מאחורי כלל הנוסחאות והפונקציות שנבנו ועוד... מומלץ בחום :)
5
15/12/2017, דור, 26
5
טל הוא פשוט מדהים!! הייתה לי עבודה להגשה באקסל והוא הסביר לי הכל בפשטות ובקלות. כיף גדול ללמוד איתו! מורה ענק עם ידע עצום. מומלץ בחום.