מורה פרטי פרופיל  לדוגמא

מורה פרטית טובל וסרשטיין

בואו ללמוד סלסה ממדריכה מקצועית, מהנה שתדאג שתתכמרו לקצב! לשאלות רצוי להתקשר ואשמח לעזור :)

מחולון - בת ים. בוגרת בית ספר - בית ספר בארץ.
 

קצת עליי

מורה לסלסה וריקודים לטיניים, מלמדת קבוצות בכל הגילאים ושיעורים פרטיים בעיקר לצעירים. אני מלמדת: סלסה קובנית | סלסה LA | בצ'אטה איפה הדרכתי? ב:"סלסה פלורנטין - פלורנטינוס", מדיה נוצ'ה, ביה"ס "נירוונה טרייבל", סטודיו "מיכל ומחול" + סטודיו B,

הוספת תגובה

ביקורות

א
אורן

למדתי אצל טובל לרקוד 11 שיעורים על רגע הראשון הבנתי שמדובר במקצוענית. בתור אחד שלא בא מעולם הריקוד ,היא גרמה לאהוב את הריקוד ולהבין מהו קצב ואיך להשתלב . יצאתי משיעורים שלה תמיד מחיוך ועם תובנות ,עכשיו אני יודע להנות מריקוד. בקיצור המלצה שלי אם רוצים מורה עם סבלנות וחביבות אז זאת טובל !!!!

14/02/2018
שתף:
ג
גלעד

מדריכה מצוינת ורקדנית מעולה. שולטת בחומר ויודעת להעביר אותו בצורה פשוטה ומהנה. מומלץ בחום.

24/09/2017
שתף:
א
אביטל

התחלתי ללמוד עם טובל לפני כשנתיים, בין שיעורים פתוחים לשיעורים פרטיים למדתי איתה סלסה קובנית, בצאטה ובסיס של ריקוד באופן כללי. לטובל יש את היכולת לקחת בנאדם ללא חוש קצב ועם קצת תרגול ונחישות להוציא ממנו רקדן תותח. ממליצה בחום!

23/09/2017
שתף:
A
Alex

היינו בשיעור ראשון,היה פשוט מהמם. יחס ,צורת הלימוד באווירה כיפית ושמחה) נהננו ומאוד מאוד מומלץ.

17/09/2017
שתף:
ל
ליאור

טובל מורה מעולה היא יודעת איך לחזק בדיוק מה שצריך ועל ידי כך גורמת לריקוד להיות יותר מעניין וכיפי . השיעורים מאוד מעניינים ומוצלחים

16/11/2016
שתף:
ש
שיר

טובל מורה מדהימה מלאה בסבלנות עם יכולת להבין את החיזוקים שצריך כל אחד בריקוד. מעבר לתרגילים הריקוד הופך לברור יותר, מעניין יותר והחוויה בשיעור תמיד כיפית ומרעננת. מומלץ!

08/11/2016
שתף: