מורה פרטי חנן הרמן

מורה פרטי חנן הרמן

בעל ניסיון בהוראה, בוגר הקונסרבטוריון "אדם" וסטודנט ברימון, מלמד באווירה כיפית ויסודית. שיעור ראשון בחצי מחיר!

בן 29. מירושלים. בוגר מכללה - רימון.
 
₪130 לשעה בבית המורה
₪130

קצת עליי

היי שמי חנן, מוזיקאי ומורה לפסנתר. סטודנט בשנה ב' ברימון במסלול ביצוע פסנתר ובמקביל מפיק אלבום בכורה. בשנה שעברה לימדתי "ברוק סקול" בהרצליה והשנה עברתי ללמד בירושלים. השיעורים יועברו באופן מעמיק החל מהבסיס התאורטי עד לשליטה מלאה בכלי בדגש על בניית רפרטואר שירים. במהלך השיעורים תבנה תכנית אישית בהתאם לכל תלמיד והרמה שלו, קצב התקדמותו והסגנון שמעניינת אותו. בנוסף אני מלמד שיעורי אנגלית לכל הרמות והגילאים נולדתי וגדלתי בארה"ב ואני בוגר קורס "TEFLI". ב2017 לימדתי בבית הספר "Ivy Academy" שממוקמת בדאלי יונאן, שבסין. במסגרת זו ייסדתי תוכנית של 'project based learning' שחולקה ל4 קטגוריות שכללו; איכות הסביבה, מנהיגי מופת במאה העשרים, ופרוייקטים אומנותיים אישיים של התלמידים בסוף השנה.

ערי לימוד

הוספת תגובה

ביקורות

מ
משה

יוצר קשר טוב עם התלמיד ונותן לו דרייב להתאמן ולהשקיע, מפתח את הבטחון העצמי של הילד וגורם לו להאמין ביכולות שלו.

04/11/2019
שתף:
נ
ניב

התחלתי את השיעורים עם ידע מועט מאד במוזיקה ובלי ניסיון בנגינה ומהר מאד חנן עזר לי לצבור ביטחון ולימד הרבה כלים שעזרו לי להתקדם מהר, תמיד באווירה טובה וקלילה. מאד ממליץ לכאלה שמחפשים מורה צעיר שיודע להעביר שיעורי פסנתר טובים ולא מעיקים ומלחיצים כמו שהם יכולים להיות.

04/11/2019
שתף:
מ
מירב

הבן שלי הגיע אל חנן כאשר בקושי ידע לכתוב ולדבר אנגלית (כיתה ה) תוך 3 חודשים הבן שלי עלה בכמה רמות והגיע לציונים גם של 98 באנגלית מה שתמיד היה 60 ומטה ממליצה עליו בחום חבל לי שעזב את האיזור שלנו אני בחיפושים אחר מורה ברמתו של חנן

04/11/2019
שתף: