דלג על הניווט
מורה פרטית חן סופר
מורה פרטי - פרטים אישיים
שנת לידה: 
1987
אזור מגורים: 
תל אביב-יפו
מורה פרטי - תאור כללי
מוסד לימודים: 
אוניברסיטה - תל אביב
משפט מפתח: 
מורה מנוסה בפיזיקה ומתמטיקה
תיאור המורה הפרטי: 
מנוסה מאוד בשיעורים פרטיים בפיזיקה ומתמטיקה. - לכל הגילאים. בעלת תואר ראשון בפיזיקה וספרות מאונ' ת"א. אוהבת מאוד ללמד, סבלנית.
פרטי השיעור הפרטי
תחומי לימוד: 
מורה פרטי להכנה למיצ"ב - מתמטיקה
מורה פרטי למתמטיקה - יסודי, חטיבת ביניים, 3 יח"ל, 4 יח"ל, 5 יח"ל, מכינה
מורה פרטי לפיסיקה - חטיבת ביניים, 3 יח"ל, 4 יח"ל, 5 יח"ל, מכינה, פיסיקה 1, פיסיקה 2, פיסיקה קלאסית, שיטות מתמטיות בפיסיקה
אזור לימוד: 
תל אביב-יפו
ערי לימוד: 
תל אביב -יפו
מקום השיעור: 
בית המורה או בית התלמיד
משך השיעור הפרטי: 
60 דקות
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
2 עד 3 תלמידים
מחירון מורה פרטי
120 - בבית המורה
תגובות: 
5
12/11/2017, יעל
5
הגעתי לחן במטרה שתחזק אותי בפיזיקה. חן מורה סבלנית, מסבירה מעולה וברור ויודעת לכוון את הדרך לפתירת תרגילים. גורמת לי להאמין שההצלחה בבגרות בפיסיקה היא אפשרית!
5
15/08/2017, רועי
10
הגעתי לחן לאחר שלא עברתי בשנה ראשונה לתואר את קורס פיסיקה (מכניקה+חשמל) הגעתי מיואש. לא הבנתי איך ניגשים לפתור תרגילי בחינה בפיסיקה ואיך לחשוב בגדול ... חן הסבירה לי בצורה ברורה ומובנת את החומר והתרגילים. ומעבר לכך את ההיגיון והתיאוריה של הפיסיקה. השיעורים אתה נתנו לי ביטחון לענות על שאלות. ממליץ עליה מאוד, מאוד סבלנית וקשובה.
5
03/08/2017, נועה
4
לקחתי שיעורים פרטיים עם חן לפני המבחן בפיזיקה 1 מכניקה. קיבלתי 87 ויש לה חלק משמעותי בציון. היא עזרה לי עם תרגילים שהסתבכתי איתם וענתה לי על כל השאלות. חן מורה מעולה, סבלנית ומסבירה את החומר בצורה ברורה.
5
30/07/2017, רעות , 27
4
חן מורה מעולה, סבלנית ונעימה. מסבירה בצורה ברורה ומובנת את החומר והתרגילים. הגעתי לחן מיואשת לפני מועד ב', השיעורים איתה סידרו לי את החומר בראש ונתנו לי ביטחון לענות על שאלות. ממליצה עליה מאוד, תודה רבה חן על ההקשבה והעזרה!
5
24/07/2017, תמיר, 26
4
מורה טובה וסבלנית. מסבירה את החומר ופותרת יחד איתך כדי להבין ולא כדי לסמן וי. קיבלתי ציון מעולה ביחס לשאר חברי בכיתה 83 . המועד היה קשה אבל עם העזרה של חן הצלחתי בצורה טובה.ממליץ בחום למי שמעוניין להצליח.תודה חן.