מורה פרטי זיו שוורץ

מורה זיו שוורץ

סטודנט מצטיין להנדסאי אדריכלות. מאמין בלימוד דרך הקניית שיטת עבודה המראה תוצאות לאורך זמן. ימי לימוד: ב+ד+ו+ש

בן 31. מתל אביב-יפו. בוגר מכללה - שנקר.
 
מלמד בבית המורה
 

קצת עליי

בוגר קורס שרטוט וPhotoshop בשנקר וסטודנט מצטיין להנדסאי אדריכלות במכללת סינגלובסקי בת"א. לינק לאתר שלי למידול/שעורים: TheStudntModelAssist.wixsite.com/website * מעבר למקצועיות ברמה גבוהה - אני מאמין ביחס אישי כתנאי להצלחה. זמין במייל ובWhatsapp לשאלות גם מעבר לזמן השיעור. * במסגרת שיעורי Autocad - מלמד דרך הקנית שיטת עבודה יעילה ויצירת בסיס לימודי חזק אשר מניבים תוצאות לאורך זמן. * בעל ניסיון מוכח בהקניית רמת שליטה גבוהה בתוכנה. * מלמד מידול תלת מימד ברמה בסיסית + מתקדמת - Revit + Rhino - לצורך ויזואליזציה של רעיונות לקראת הגשות, עבור מצגות ללקוחות ולעבודה ושליטה מלאה בתוכנה * מלמד עריכה בסיסית + מתקדמת בPhotoshop - לפרזנטציות, עבודות ללימודים ועבודות עבור לקוחות

ביקורות

ג
גיל

זיו הוא מורה מעולה, הוא עזר לי עם פרוייקט הגמר מבחינת ליווי והדמיות, בזכותו הספקתי להגיש את הפרוייקט בזמן ובצורה הטובה ביותר. תודה זיו!

29/08/2019
שתף:
ס
ספיר

התחלתי ללמוד עם זיו שעורי אוטוקד, ולאחר מכן הוא עזר לי בהכנה למבחן שרטוט של מה"ט, ובהמשך גם בשעורי ריינו. אני חייבת לציין לחיוב את מידת ההבנה העמוקה והמקצועיות, ובפן האישי פשוט נעים ובעל סבלנות אינסופית.

20/02/2019
שתף:
ד
דינה

חייבת לציין שבדר”כ אני לא נכנסת במיוחד כדי לפרגן, אבל כשמגיע - מגיע. זיו מעבר למקצועיות מקסים ברמה האישית, הסבלנות והאכפתיות שלו הם אלו שגורמים לי לחזור לשיעורים נוספים. תודה!

31/12/2018
שתף:
ר
רונה

מקצועי, מלמד שיטות מעולות לעבודה עם התוכנה והכל באווירה הכי נעימה שיש. בזכות זיו הצלחתי ללמוד לשלוט באוטוקד ברמה שאפשרה לי להגיש הגשות בתכנון אדריכלי ברמה הכי גבוהה שאפשר. תודה על ההשקעה, ועל הליווי לקראת ההגשה רונה

07/10/2017
שתף: