דלג על הניווט
מורה פרטית ורד שנקר
מורה פרטי - פרטים אישיים
אזור מגורים: 
תל אביב-יפו
הצג טלפון
מורה פרטי - תאור כללי
מוסד לימודים: 
אוניברסיטה - תל אביב
משפט מפתח: 
-בוגרת האקדמיה למוזיקה בוכמן-מהטה באוניברסיטת תל אביב, בוגרת תלמה ילין - מוזיקאית פסנתרנית ויוצרת
תיאור המורה הפרטי: 
בוגרת תלמה ילין במגמה הקלאסית, ובוגרת האקדמיה למוסיקה בוכמן-מהטה באוניברסיטת תל אביב ,בעלת נסיון רב בהוראה ובעלת תעודת הוראה. * השלמת השכלה מוזיקלית והכנה לבחינות כניסה לרימון לאקדמיה למוזיקה בתל אביב וירושלים ולתיכונים עם מגמה למוזיקה. *לימוד פסנתר והשלמת השכלה מוזיקלית למוזיקאים נגנים זמרים ולעוסקים במוזיקה על כל תחומיה. *התאמה לצרכים ויכולות בהבחנה שבין נגינה מקריאת תווים אל מול נגינה משמיעה והתבטאות ספונטנית בנגינה. ** פסנתר ומוזיקה למבוגרים ללא נסיון קודם ! *רפרטואר מגוון בסגנונות שונים בלימוד נגינה בפסנתר : מוסיקה קלאסית, מוסיקה קלה, שירים עבריים ולועזיים על פי דרישה, תאוריה הרמוניה הלחנה יצירת שירים וכתיבת מילים. *לימוד לגיל 4 *לימוד לילדים אוטיסטים
פרטי השיעור הפרטי
תחומי לימוד: 
מורה פרטי למוסיקה - הלחנה, פסנתר, תאוריה
אזור לימוד: 
תל אביב-יפו, רמת גן - גבעתיים
ערי לימוד: 
תל אביב -יפו, גבעתיים, רמת גן
מקום השיעור: 
בית המורה
משך השיעור הפרטי: 
גמיש
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
לא
תיאור הדרכת קבוצות: 
https://www.facebook.com/v.shenkar בית ספר לפסנתר של ורד שנקר מוזיקאית ויוצרת בוגרת האקדמיה למוזיקה 03-7524415
תגובות: 
5
31/01/2016, רעות-אומן, 33
מעל 10
ורד האהובה, שינתה את כל תפיסתי והתייחסותי אל מוזיקה. ממקום של תחביב אהוב >דרך לימודים בביה"ס רימון במגמת כתיבה והלחנת שירים במשך 3 שנים> ועד כתיבה והלחנה ספר עם דיסק לילדים ולמשפחה. הגעתי אל ורד ללמוד טכניקות ליווי, ובתוך שני שיעורים פתחתי את הפה והתחלתי לשיר. בכל מחוז ביקרנו: מוסיקה קלה, ג'אז והרמוניות מרגשות, כתיבה הלחנה ועיבוד, פסנתר קלאסי, ובמחוז הלב והרגש- כי מוזיקה מגיעה רק משם!
Yarden Dolev Studnitz
אני לומד פסנתר עם ורד כבר שנתיים. קודם כל - מדובר במוסיקאית מקצועית ובעלת ידע עצום בעולם המוסיקה, אשר המוסיקה היא מפעל חייה. כמו כן, מדובר במורה קשובה, ברורה ומרתקת שמלמדת באופן מעמיק, איכותי וחווייתי. אני מרגיש שורד מאוד משקיעה בשיעורים שלנו וניכר שחשוב לה שאצליח. ורד היא אישה מקסימה, מעניינת ומצחיקה שכיף להיות במחצתה. חוויית הלימוד שלי עם ורד מעשירה אותי בידע מעולם המוסיקה, בטכניקות נגינה מגוונות ובסגנונות מתקופות שונות, ומאידך - חוויית הלימוד מהנה וחווייתית במיוחד. אני מעוניין לשתף שאני מנגן בפסנתר כבר 14 שנים, אך בשנתיים האחרונות שבהן אני לומד עם ורד - הצלחתי להתפתח באופן יוצא מן הכלל בתחום הנגינה. בשורה התחתונה - מדובר במורה מקצועית ברמה הגבוהה ביותר, שמספקת חוויית לימוד מרתקת ומהנה. ממליץ בחום!
15/08/2015
Yoav Chaikin
מאד רציתי ללמוד פסנתר והגעתי לורד, בהמלצה של חברה, אחרי שלא נגעתי בו מאז כיתה ד'. ככל שעבר הזמן היה לי חשוב לקבל גם ידע תיאורטי על מוזיקה וגם ידע על הפסנתר. ורד השקיעה בי ולימדה אותי המון. מגוון גדול של סגנונות, לימוד בסיסי וגם מתקדם, תיאוריה ואפילו שירה. הרגשתי שורד עשתה התאמה מלאה למי שאני ולצרכים הספציפיים שלי. ורד מלמדת עם תשוקה ענקית למוזיקה ומעוררת את התשוקה הזו בי כתלמיד ומהווה השראה להמשיך לנגן, ולהתקדם. ממליץ על ורד לכל מי שרוצה ללמוד פסנתר, בכל גיל!
15/09/2015
Helga Chen
ורד מורה מקסימה, מלמדת את כל האוכלוסיות. למדתי אצלה מגיל 7 עד גיל 17 בערך. והיא קידמה אותי המון, גם רגישה, גם צוחקת עם כולם, והשיטה שלה מדהימה.
29/01/2016
Bat-El Bergman
ורד מורה מדהימה! למדתי איתה 5 שנים ונהינתי מכל רגע! מגוונת וקשובה לתלמידים. יודעת להוציא מכל אחד את המוצרט הפרטי שבו. ללא ספק ממליצה על ורד לכל אחד שרוצה לנגן!
30/01/2016