מורה פרטי ד"ר מוטי אדלר

מורה פרטי ד"ר מוטי אדלר

מורה מנוסה ומקצועי לפסנתר. בוגר האקדמיה למוזיקה בת"א. מלמד בחיוך ורגישות מתחילים ומתקדמים, מבוגרים, בני נוער וילדים.

בן 51. מקריית טבעון. בוגר אוניברסיטה - תל אביב.
 
₪150 לשעה בבית התלמיד
₪150 לשעה בבית המורה
₪150

קצת עליי

אני ד"ר מוטי אדלר, מורה לפסנתר, בוגר החוג למוזיקולוגיה באקדמיה למוזיקה באוניברסיטת תל-אביב. אם אתם ילדים, בני נוער או מבוגרים שחולמים לנגן, תוכלו ללמוד אצלי נגינה בפסנתר מן ההתחלה ועד לרמה מתקדמת מאוד. תרכשו במהירות את עקרונות הנגינה הנכונה במוזיקה קלאסית או מוזיקה קלה. בנוסף תוכלו לפתח את השמיעה וההשכלה המוזיקאלית שלכם. תזכו לאווירת לימוד תומכת, חייכנית ויסודית ברמה הגבוהה ביותר. אתם מוזמנים לשיעור נסיון בחינם! אם אתם תושבי טבעון, יקנעם, רמת ישי והסביבה, אתם מוזמנים. לתושבי טבעון אפשרי שיעור בביתכם.

הוספת תגובה

ביקורות

D
Dina

התחלתי ללמוד עם מוטי לפני למעלה משנתיים, בגיל 63. מאז ועד היום, אני נהנית מכל שיעור וגם מהתרגול בבית. מוטי הוא מורה מקצועי, סבלני, מכיל ויסודי. יודע ומבין מה נכון לכל תלמיד, ומתאים את שיטת הלימוד באופן אישי ביותר. הוא נותן אפשרות לתקשורת פתוחה עם התלמיד במשך כל השבוע , על ידי מענה רציף במייל ובווטסאפ. הוא שולח משוב על השיעור, מצרף קטעי תרגול ונגינה, וגם מוסיף יצירות הקשורות לשיעור. מורה מעולה , מומלץ בחום!!! דינה מרחבי, קרית טבעון

02/04/2020
שתף:
ש
שושי

בני לומד אצל מוטי כחצי שנה, הוא גרם לו להתאהב במוסיקה בכלל ובנגינה בפרט ולראות בהן עולם מסקרן, מעצים ומפתח. למוטי יכולות אדירות להגיע ללב ליבו של התלמיד ולטעת בו מוטיבציה מרגשת, אמונה ביכולותיו וכמובן לקדם אותו ברמה המקצועית. הוא לא מוותר, מתמיד בעבודתו ועושה זאת תוך אנושיות רבה ובהתאמה לצרכיו של הלומד. מוטי הוא מורה בחסד ואדם במלוא מובן המילה. כתושבים חדשים בטבעון זכינו למצוא מהר מאוד את האדם הנכון בזמן הנכון. אלפי תודות!

02/04/2020
שתף:
Y
Yair

לומד אצל מוטי כשנה וחצי, שיעור אחד בשבוע שהוא שעת האיכות השבועית שלי. מוטי מורה מצוין, מעניין, מסביר הרבה מעבר לנגינה עצמה, בעל ידע עצום והשיעורים עוברים על הצד הטוב ביותר. ממליץ בחום.

02/04/2020
שתף:
J
Jacob

אני לומד אצל מוטי כ-5 שנים. למעשה., מוטי גרם לי לחזור לנגן בחשק רב כי לפני כן ממש לא רציתי לנגן וביכולותיו הצליח לגרום לי ממש לרצות לנגן ומאז אותו היום אני מנגן כל יום ומחכה בכליון עיניים לשעור עם מוטי. ממליץ בחום לכל תלמיד שיתחבר למורה כזה.

02/04/2020
שתף:
J
Jonathan

השיעורים עם מוטי מאד טובים. יחס אישי לכל תלמיד, רמה גבוהה ומקצועית.

02/04/2020
שתף:
R
Ronit

אני לומדת אצל מוטי כמעט 3 שנים, נגינה בפסנתר ותאוריה. שני שיעורים בשבוע. גם בתקופה זו אנו ממשיכים בנגינה, כאשר מוטי מכיר היטב כל תנועה שלי על פני הקלידים. לא מוותר על כך שאבצע את הנגינה בדיוק רב, תוך כדי עידוד והתאמה מושלמת לקצב שלי, בסבלנות רבה וברוגע.

02/04/2020
שתף: