מורה פרטי דריו  בוג'יו

מורה דריו בוג'יו

מרצה בכיר ממכללה ידועה בתל אביב,ובצפון. בעל נסיון עשיר באקדמיה ובתעשית ההייטק (שני תארים במדעי המחשב).

מתל אביב-יפו. בוגר אוניברסיטה - האוניברסיטה הפתוחה.
 
מלמד בבית המורה או בית התלמיד
 

קצת עליי

מרצה בכיר ממכללה ידועה בתל אביב,ובצפון. בעל נסיון עשיר באקדמיה ובתעשית ההייטק (שני תארים במדעי המחשב). מספק שיעורים פרטיים בתכנות, ייעוץ ועזרה בתכנון ומימוש פרויקטים ועבודות. מתן עזרה ממוקדת בהכנה לבחינות, הקניית אסטרטגיות למידה. ניסיון רב בהעברת שיעורים בכל הרמות.מסייע בהכנה לבחינות של מה"ט לטכנאים והנדסאים,ולבחינות במדעי המחשב 5 יח'. כמו כן סיוע בכתיבת עבודות ותרגילים לסטודנטים למדעי המחשב.

ביקורות

ר
רועי

מורה ממש מקסים, היה מאוד זמין וממוקד ועזר לי להבין את הטעויות שלי ממש מהר, ממליץ למי שצריך עזרה בנושא רואים שיש למורה המון ניסיון וידע שמאוד חשובים בתחום הזה

08/08/2019
שתף:
ר
רי

פניתי לדריו לעזרה בנושא אחרי שהתקשיתי במבחן בקורס. ואני מודה על כך שהגעתי אליו. דריו ומיכאל סייעו לי מאוד ועזרו לי להבין נקודות שלא היו ברורות אצלי עד הסוף. בהחלט ממליצה! תודה רבה!

23/07/2019
שתף:
ש
שיר

כל הסמסטר לא הייתי בהרצאות ותרגולים.. לפני המבחן פניתי לדריו שעזר לי להבין את החומר ולהיות בקיאה בכולו. דריו מסביר את החומר בסבלנות ובצורה ברורה. עזר לי להבין חומר של סמסטר שלם בזמן ככ קצר!! ממליצה בחום לכל מי שרוצה להצליח.

21/02/2018
שתף:
ע
עודד

אל דריו הגעתי דרך אתר זה כדי להתכונן למבחן ממיין לקורס. דריו היה מאוד סבלני והפגין ידע רחב עוד בשיחת הטלפון הראשונה ולכן בחרתי בו. ניתן לי חומר ללמידה לקראת המבחן, ודריו ידע בדיוק להכווין אותי לחומרי הלימוד המתאימים, ולבנות לי תכנית לימוד מסודרת ומפורטת שמאוד עזרה לי להתמקד ובסופו של דבר גם לעבור את מבחני המיון. דריו היה זמין לשאלות גם אחרי זמן השיעור ותמיד נתן מענה.

06/09/2017
שתף:
א
אלעד

מורה סבלני, מסביר את החומר בצורה ברורה ומופשטת עם דוגמאות שפשוט להבין. עזר לי מאוד בהבנת חומר שלא הצלחתי להבין מתחילת הסמסטר. מומלץ!!

18/08/2017
שתף:
ג
גל

מורה נהדר, סבלני וממוקד. ממליץ בחום.

17/08/2017
שתף:
Y
Yuval

אני הגעתי בלי שום ידע למדעי המחשב לאחר שעברתי למגמה באמצע השנה. פניתי לדריו והוא עזר לי מאוד עשינו בסך הכל 5 שיעורים ובמבחן מעבר קיבלתי 93 שזה ציון מעולה. הוא מורה מצוין ונחמד מאוד ממליץ עליו בחום!

22/07/2017
שתף:
ק
קרן

מורה ממש טוב!! בזכותו הצלחתי בפרויקט באסמבלי בכיתה י וקיבלתי 98 תודה!

09/07/2017
שתף:
ג
גור

דריו לימד את בני אסמבלר למגמה בתיכון. דריו א-ל-ו-ף האלופים!!!! שולט בחומר ברמה גבוהה מאוד, יודע ללמד מעולה!!! מנוסה, יצירתי, גמיש, ידידותי. אין מה להתלבט, אחרי שיעור אחד תבינו גם אתם כמה הוא מקצוען אמיתי!!!

08/06/2017
שתף:
נ
נועה

מורה נהדר, יודע ללמד ולהעביר את החומר בצורה ברורה וסימפטית וגם דואג לוודא שהחומר נקלט וברור. כיף ללמוד איתו, ממליצה מאוד.

05/06/2017
שתף: