מורה פרטי דניאל רטוש

מורה דניאל רטוש

שיעורים פרטיים בכינור/ויולה בהתאם לרצונותיו וצרכיו של התלמיד - בקלילות, כיפיות והרבה סבלנות.

בן 31. מרמת גן. בוגר אוניברסיטה - תל אביב.
(3 ביקורות) 38 שיעורים שהוזמנו דרך האתר
 
₪170 לשעה בבית התלמיד
₪150 לשעה בבית המורה
₪150-170

קצת עליי

כינור הוא אחד הכלים הכי אוניברסליים והכי וורסטיליים. העומק והקסם שלו לא מפסיקים להפתיע. לאורך העשור בו לימדתי מילדים עד למבוגרים, פיתחתי שיטה ייחודית שמשיגה תוצאות מהירות, ובו בזמן איכותיות. בשיטתי באים לידי ביטוי: • דגש על גישה טבעית ושיחרור בנגינה. • העשרת הידע וההשכלה המוזיקלית. • הרבה אהבה ומסירות למקצוע - ההצלחה בכל צעד לאורך התהליך של התלמיד היא ההשתקפות הישירה של ההצלחה שלי כמורה. קצת על עצמי: בוגר האקדמיה למוזיקה באוניברסיטת ת"א - בעל תואר ראשון, המשכתי ללמוד גם בחו''ל, וצברתי ניסיון רב בהוראה בקונסרבטוריונים ובתי ספר בארץ. הופעתי עם מגוון גדול של אמנים ידועים מהארץ ומחו"ל במוזיקה הקלאסית ובמוזיקה הקלה, ביניהם - אברהם טל, שלמה גרוניך, יהונתן רזאל, אמיר דדון, LORD OF THE DANCE.

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד
הוספת תגובה

ביקורות

ו
ויוי

לפני כ-10 חודשים הגעתי לדניאל ללא כל רקע בלימודי כינור בפרט ובלימודי מוסיקה בכלל. אבל רציתי מאוד ללמוד. ביד בוטחת, במסירות ובסבלנות, מתוך ידע מקצועי רב ומתוך אהבת המוסיקה וההוראה - ליווה אותי דניאל בצעדיי הראשונים בעולם לא מוכר. כיום אני כבר במקום אחר - גם מגשימה את החלום ומנגנת על כינור וגם נהנית הנאה עצומה מן התהליך. זכיתי במורה נהדר ואני ממליצה עליו לכל אחד ואחת.

28/09/2019
שתף:
י
יפעת

דניאל הוא מורה יוצא דופן, המשלב מקצועיות עם קלילות, רצינות עם גישה מדהימה וסובלנית לילדים/ נוער שסוחף בלימודו עד למימוש הפוטנציאל של התלמיד. דניאל מורה ששולט בכל גווני הסגנונות מקלאסי הרד-קור ועד מוסיקה עכשווית . דניאל הצליח להגשים לנו חלום בת מצווה, בו הילי נכנסה לאולם עם כינור בצלילי השיר מהפכה של שמחה, מה שהיה מאתגר מלכתחילה - זכינו בהופעת שוס שהלהיבה את הקהל מהקטן עד הגדול מצב קישור- תודה אלוף

29/10/2018
שתף:
ע
עדן

דניאל הוא מורה מצויין, עם המון סבלנות וידע, ומנגן נפלא! הוא לימד אותי קריאת תווים, פיתוח חוש קצב, והדגים במהלך השיעורים. בזכותו למדתי די מהר לנגן יצירות קלאסיות, מנגינות איריות, ומנגינות פופולריות. ממליצה בחום!

05/02/2017
שתף: