דלג על הניווט
מורה פרטית דניאל מלה  מלה
מורה פרטי - פרטים אישיים
שנת לידה: 
1971
אזור מגורים: 
חיפה וחוף הכרמל
הצג טלפון
מורה פרטי - תאור כללי
מוסד לימודים: 
אחר - מוסד אקדמי בחו"ל
משפט מפתח: 
מורה פרטית ומנוסה ללימודי השפה הגרמנית ומשתמשת בטכניקות מתקדמות לקליטת השפה בצורה מהירה ויעילה.
תיאור המורה הפרטי: 
נולדתי בעיר זרזדן, מזרח גרמניה שנים רבות לימדתי גרמנית בבית-ספר לשפות בחוץ לארץ. בגיל 25 עזבתי את גרמניה ועברתי לישראל בעקבות נישואים. התחלתי לתת שיעורים פרטיים וצברתי ניסיון רב. בשל ניסיון ארוך השנים פיתחתי שיטה יעילה לדוברי עברית אשר מאפשרת ללמוד גרמנית בצורה מהירה ואפקטיבית.
פרטי השיעור הפרטי
תחומי לימוד: 
מורה פרטי לגרמנית - מתחילים, מתקדמים
מורה פרטי לספרדית - מתחילים, מתקדמים
מורה פרטי לשפות נוספות - צ'כית
אזור לימוד: 
חיפה וחוף הכרמל
ערי לימוד: 
חיפה, קריית ביאליק
מקום השיעור: 
בית המורה או בית התלמיד
משך השיעור הפרטי: 
60 דקות
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
עד 5 תלמידים
מחירון מורה פרטי
100 - מחיר בבית המורה
150 - מחיר בבית התלמיד
תגובות: 
5
10/07/2019, מארק, 45
מעל 10
דניאלה מורה מקצועית, סובלנית ומסבירה כל פרט ופרט. פשוט מדהימה. בני למד גרמנית מאפס כהכנה לבית הספר גרמני, רכש יידע רב בדקדוק. השיעורים התקיימו באווירה נוחה. ממליץ בחום.
5
24/06/2019, אדגר, 31
מעל 10
למדתי עם דניאלה גרמנית למתחילים במשך כשנה. דניאלה היא מורה נהדרת, סובלנית ויודעת להסביר את החומר עם כל המורכבות שבו בצורה נפלאה. עצם ההכרות שלה עם שפות נוספות גם כן תורמת לקלות שבה היא יכולה להסביר קשיים בהבנה של שפה מסוימת עם דוגמאות משפה אחרת כאשר זה רלוונטי. ממליץ לכל אחד ללמוד גרמנית ושפות אחרות עם דניאלה, השליטה שלכם בשפה תשתפר פלאים בזמן קצר ביותר. תודה רבה דניאלה :)
5
19/06/2019, איוון, 34
מעל 10
בן שלי שהוא בן 9 הלך לשיעורים לפני מעבר לגרמניה. אנו מאוד מרוצים מהמורה.
5
24/03/2019, דורית, 60
מעל 10
בנוסף להיותה נחמדה ונעימה, דניאלה מלה היא מורה מצוינת ומקצועית. למדתי קצת גרמנית לפני שנים, ודניאלה הצליחה במספר שיעורים לרענן את זכרוני ולהחזיר אותי למסלול. אני לומדת אצלה כבר למעלה משנה ומרגישה שהתקדמתי מאד - גם בדקדוק וגם בשיחה חופשית - מה שהיה לי חשוב ביותר ובקשתי ממנה לשים דגש עליו. השיעורים בנויים היטב - לכל שיעור היא מביאה קטעים עם מילים חדשות וביטויים שימושיים בשפה הגרמנית. ממליצה בחום!
5
11/09/2018, יותם, 24
3
למדתי אצל דניאלה לפני מרתון ברלין. עברנו על מושגים שקשורים למרתון, וכמו כן גם על מושגים שקשורים בטבעונות בגרמנית. אומנם למדתי מעט שיעורים אבל יצאתי מהשיעורים עם דניאלה מחוזק בהרבה מהרמה הדי בסיסית שבאתי איתה, ואני יכול לומר שעכשיו אני ממוקד הרבה יותר במה שרציתי לדעת. מעבר לזה, השיעורים אצל דניאלה באמת טסו. היא ידעה להעביר את השיעורים בצורה מרתקת, ונכונה למטרה שהצבתי לעצמי.
5
12/02/2018, שי, 38
מעל 10
למדתי אצל דניאלה לפני מעבר לגרמניה. מורה מקצועית שמתאימה את עצמה לקצב הלמידה שלך ולנושאי הלימוד הרלוונטים. חווית הלימוד היתה נעימה ונהנתי מהתהליך. השיעורים כללו אוצר מילים, דיקדוק, משפטים וביטויים ודיבור בשפת יום יום כמו גם שיחה מנומסת. היתרון בללמוד מאדם שנולד בגרמניה ודובר את השפה מבית הוא עצום במיוחד לאור ההבדלים שיש בין הניבים של השפה במדינות אחרות.
5
23/08/2017, ענבל, 41
10
למדתי עם דניאלה כ-3 חודשים לפני מעבר לגרמניה. דניאלה מאוד נעימה והעבירה את השיעורים בצורה ברורה, מובנית ומעניינת. היא מאוד השתדלה להתאים את התכנים של החומר שלמדנו לתחומי הענין ולחיים שלנו ולשלב מילים ומשפטים שיהיו לנו שימושיים בגרמניה. בקיצור - אני מאוד ממליצה!