מורה פרטי דניאל גל

מורה פרטי דניאל גל

פסנתרן, קלידן, מלחין ומפיק מוסיקלי. מזמין אתכם ללמוד מוסיקה באווירה כיפית, מקצועית וקלילה. גם אונליין!

בן 27. מתל אביב -יפו. מכללה - רימון.
 
₪130 לשעה בבית התלמיד
₪100 לשעה בבית המורה
₪100-130

קצת עליי

אני כאן בשבילכם. כל מה שתרצו ללמוד - מפסנתר קלאסי כולל קריאת תווים, ועד נגינת מוסיקה קלה. מללמוד אקורדים על אורגן עד לעבודה מקצועית ומתקדמת עם סינתיסייזרים. איך נכון לבנות ולגשת להופעה. הפקה מוסיקלית - מה זה, איך להתחיל ואיך לרכוש כלים מקצועיים להיות מפיק מן המניין. תאוריה, הרמוניה, פיתוח שמיעה. *עדכון - מעביר שיעורים אונליין!

הוספת תגובה

ביקורות

ג
גל

חבר הכיר לי את דניאל, תודה! כל כך הרבה זמן שאני מנסה, לומד מהאינטרנט, לוקח פה כמה שיעורים, שם כמה שיעורים עד שסופסוף מצאתי אדם כל כך קשוב ורגיש ועם זאת עם ניסיון מפתיע וחריג לגילו. מי היה מאמין שהוא גדול ממני רק בשנתיים?! כל כך הרבה ידע! וגרוב! הבחור מיוחד וכל רגע איתו שווה שעות לימוד. לא להתלבט! לכו לשיעור אחד ותבינו על מה אני מדבר, לא תתחרט! דניאל - תודה.

15/10/2019
שתף:
נ
ניצן

מורה מעולה ! הייתי אצל מספר מורים לפני ולא התחברתי, יש לי קשיי לימוד ובכל זאת הצלחתי ללמוד תווים כמעט מאפס. דניאל סבלני ורציני ומצד שני מצחיק ומעניין ולכן נהנתי מאוד להגיע לשיעורים. קיבלתי מענה לכל שאלה ולעיתים חזר אלי לאחר כמה שיעורים עם עדכונים מקצועיים בנושא. בקיצור, מומלץ מאוד!

15/10/2019
שתף:
ב
בני

מודה שחששתי בהתחלה. אף פעם לא הרגשתי מוזיקלי מדי אבל מצד שני תמיד חלמתי לנגן בלהקה. מהרגע הראשון שהגעתי לדניאל הבנתי שמה שחששתי זה שטויות ומה שחלמתי נמצא בהישג יד. הוא לימד אותי הכל - מהבסיס של הבסיס, בסבלנות נדירה ובמקצועיות יוצאת דופן. היום, שנה אחרי שהתחלנו, אני ועוד שלושה חברים הקמנו להקה ואפילו ניגנו במסיבת סיום של השכבה! איזה כיף

12/10/2019
שתף: