מורה פרטי דניאל בהיר

מורה פרטי דניאל בהיר

סטודנט לרפואה שנה שישית. מכין תלמידים לפסיכומטרי, ומלמד את כל המקצועות הריאליים. בקיא בכל תחומי הלימוד מכתה א'-יב' .

בן 30. מכנרת (מושבה). בוגר אוניברסיטה - בר אילן.
 
₪120 לשעה בבית המורה
₪120

קצת עליי

דניאל בהיר. בן 29. במקור מקרית טבעון. כיום סטודנט לרפואה בפקולטה לרפואה בגליל ע"ש עזריאלי. בעל ניסיון בעבודה עם ילדים, גם בעלי קשיים רגשיים. מאמין שלכל תלמיד יש את היכולת להצליח באמצעות גישה והכוונה נכונה.

תחומי לימוד

הוספת תגובה

ביקורות

י
יובל

הגעתי אל דניאל המורה בעקבות המלצות שקיבלתי עליו. דניאל הינו אדם רציני ומשקיען, סבלני ובעל יכולות הדרכה גבוהות. דניאל עוזר להגיע להישגים יחד עם אווירה נעימה במספר תחומים שונים. מומלץ מאוד!

08/03/2020
שתף:
מ
מלאכי

אז אחרי 2 נסיונות לא מוצלחים של פסיכומטרי עם מכונים שונים החלטתי ללמוד למועד השלישי עם דניאל באופן פרטני. ללא ספק מורה מקצועי עם רצון לעזור ולסייע גם מעבר לשעות השיעור. הסביר את החומר בצורה ברורה ונתן לי מלא טריקים שעזרו לי במהלך המבחן. סביבת למידה מאד נוחה אשר עוזרת בתהליך הלמידה. מחירים הוגנים וללא ספק שווה את ההשקעה. הרבה בזכות דניאל הצלחתי לשפר את הציון שלי מ544 ל661 תוך פחות מחודשיים. ממליץ בחום!

05/03/2020
שתף:
ט
טוני

דניאל הוא מורה מצוין שראוי להערכה רבה. מקצועי מאוד!!!!! דואג להעביר את החומר בצורה רהוטה וברורה. הוכיח ידע נרחב בכל מקצוע בו נזקקתי לעזרה. רגיש, אכפתי ומאוד סבלני. בזכות דניאל עברתי מבחנים של שנה א׳ ברפואת שיניים. לא מובן מאליו. ממליצה בחום ובהמון הערכה והערצה!!!!

24/07/2018
שתף:
ע
ערן

רוצה לשבח את דניאל המורה הנהדר והחביב! בסבלנות ורגישות אינסופית נותן מענה תמיד. לדניאל שיטת לימוד ייחודית, בעל כושר עידוד והמון אופטימיות, שכן הוא יודע לדחוף קדימה לא רק במישור הלימודי אלא בצד המנטלי(החשוב בפסיכומטרי לא פחות). מומלץ בחום רב!

20/07/2018
שתף:
ע
עדן

מורה מעולה, קשוב איכפתי, בעל יכולת ללמד ברמה גבוהה, ברורה דניאל מורה מקצועי, מתחשב, סבלני מאוד ורמת המחויבות שלו לשיעור היא מעל ומעבר. הזמינות שלו לשיעורים היא גבוהה מאוד. בנוסף, מתעניין מה נעשה בבית ואם יש שאלות תמיד הוא עונה.

16/07/2018
שתף:
ש
שיר

מורה פרטי מאוד מומלץ! בעל יכולת הסברה וסבלנות גבוהה מאוד, מכיר את החומר מצויין ובזכותו קיבלתי את הציון הדרוש לי ללימודים באקדמיה. ממליצה בחום!

28/10/2017
שתף:
ר
רוני

המורה הפרטי הכי משקיע שיצא לי ללמוד איתו מסביר באופן רהוט וברור, ממש לימד אותי לפתור תרגילים שלא הייתי מצליחה לבד ולא עזב אותי עד שהבנתי. מומלץ בחום בזכותו קיבלתי מאה

27/10/2017
שתף: