מורה פרטי דן  זוילי

מורה דן זוילי

פסנתרן ומורה לפסנתר מהמובילים בארץ, ניסיון רב שנים בנגינה והוראה, מלמד בנעימות ובכייף :)

בן 40. מחדרה. בוגר אוניברסיטה - תל אביב.
(13 ביקורות) 4 שיעורים שהוזמנו דרך האתר
 
₪120 לשעה בבית המורה
₪120

קצת עליי

בס"ד מורה מוביל בקונסרבטוריון הרצליה ובאר שבע, מלמד בנעימות ובכייף :) בטכניקה שפיתח לנגינה ממושכת. סולן בתזמורות מובילות, הופיע והקליט באירופה, זוכה תחרויות. בעל תואר שני בביצוע פסנתר (בהצטיינות) מאונ' ת"א, תואר ראשון באומנות הביצוע פסנתר ותואר ראשון בתורת המוסיקה-קומפוזיציה מאקדמיה למוסיקה ומחול ירושלים, ביה"ס הגבוה למוסיקה בפריס ותעודת הוראה. השיעורים מתקיימים בחדרה.

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד
הוספת תגובה

ביקורות

i
irmiyahu‏Y

Dan has taught my son to play piano, and he is such an amazing teacher.‏

07/10/2019
שתף:
ג
גל

בתור סטודנט להוראה... אומנות ההוראה אינה פשוטה, היא מורכבת מיכולת הכלה, מקצועיות וראיית החומר הנלמד דרך עיניו של התלמיד. דן , מצליח להכיל ולהסביר בנועם את דרכה של המוזיקה! והכל בפשטות אשר אופיינית לו, ובמחיר אשר שווה לכל כיס! דן תודה! מקווה שעוד תלמידים יזכו בך!

02/10/2019
שתף:
ע
עומר

דן מורה מקצועי, מוכשר ובעל ידע רב. מלמד את החומר בצורה מעניינת וברמה גבוהה. מומלץ!

20/09/2019
שתף:
נ
נדב

אני לומד אצל דן כבר מעל לשנה ומאד מרוצה. דן מביא איתו ניסיון רב של פסנתרן מקצועי שמבין ואוהב את הפסנתר, ושל מורה רגיש ומיומן היודע לקדם את התלמיד בכל רמה שבה הוא נמצא. דן שם דגש על מוזיקליות והבעה מצד אחד, ועל חיזוק היסודות הטכניים מצד שני, מבלי לוותר על תנועה נכונה ובריאה של הגוף מול הכלי. השיעורים מתקיימים באוירה נעימה ותומכת ומותאמים ליכולות ולאילוצים של התלמיד. מומלץ בחום!

20/08/2019
שתף:
נ
נועה

לדן היקר! תודה על למידה מעמיקה ונגינה מדהימה! אני מאחלת לך בהצלחה בהמשך הדרך. נועה

21/05/2019
שתף:
ט
טליה

דן היקר! רצינו להודות לך מכל הלב על המקצועיות, על האהבה והקבלה, על הסבלנות והבנה! מעריכים אותך מאד! טליה ומשפחתה

21/05/2019
שתף:
ג
גנית

בני בן ה 10 לומד פסנתר אצל דן זוילי מזה כמה שנים. דן הוא מקצוען אמיתי בפסנתר, שלא סתם מלמד תוים ונגינה אלא מקנה מיומנויות וידע נרחב במוסיקה. אני בעצמי נהנית מאד להגיע לשיעורים ולהקשיב לידע שלו. דן הוא בעל אישיות כובשת בצניעותו, רוחב ליבו ויכולת ההכלה שלו ובזכות כל זה הוא מצליח לדרבן (אפילו) את בני! בני מאד מאד אוהב אותו ולא מוכן לעזוב אותו בעד שום הון שבעולם. הלוואי שכל המורים היו מורים כמו דן!

30/03/2019
שתף:
א
אירן

דן הוא מורה מקצועי ברמה הגבוהה ביותר,מלמד כל תלמיד בהתאמה אישית ליכולתיו ולכישוריו,משקיען מאד,מסור לתלמידים ולעבודתו,מעביר את השיעורים באווירה מאד כיפית ונעימה,ממליצה שיהיה מורה כזה לכל אחד,מודה לו מאד על השיעורים שהוא מעביר לי ונהנית מהשיעורים ומהנגינה שאני לומדת בעזרתו.

18/03/2019
שתף:
ע
עמית

מורה מצוין

17/03/2019
שתף:
ש
שיינה

ממליצים בחום! שלושה מילדינו נהנים ללמוד נגינה בפסנתר אצל דן,מתוך נועם,רגישות,התאמה לגיל ואחריות מקצועית. אנו שמחים לראות איך הילדים מחכים במהלך השבוע לשיעורי הנגינה ומייקרים מאד את החוויה הלימודית המוסיקלית.

09/02/2019
שתף: