מורה פרטית דור בית הלחמי

מורה פרטית דור בית הלחמי

סטודנטית מצטיינת באנגלית, יודעת להסביר ולתרום רבות להצלחת התלמיד.

בת 27. מאזור המרכז. בוגרת אוניברסיטה - תל אביב.
 
₪110 לשעה בבית התלמיד
₪110

קצת עליי

בעלת תואר במדעי המדינה, ספרות אנגלית וסטודנטית למשפטים באוניברסיטת תל אביב. בעלת פטור באנגלית בפסיכומטרי ובגרות 5 יחי', ניסיון רב בתחומי הדרכה ומורה פרטית בעלת ניסיון של 4 שנים. גישתי שהאנגלית היא כלי חשוב לחיים המודרניים ומטרתה לשמש את הילד גם בעתיד. יודעת לזהות פערים ומוקדי כישלון, לבנות מערכי שיעור לתלמיד ולתרום רבות לתלמיד. בעיניי הצלחה בתחום האנגלית דורשת תרגול, על כן אני מקפידה על נושא שיעורי הבית והעברת השיעור בשפה האנגלית מתחילתו ועד סופו. עם זאת, מתאימה כל שיעור ליכולות התלמיד ולשיפורן. זמינה למתן מענה על שאלות מחוץ לזמן השיעור, על מנת למקד את השיעור בלימוד תכנים והתגברות על קשיים.

הוספת תגובה

ביקורות

ח
חמוטל

דור המדהימה מלווה אותנו כבר שנתיים. שתי בנותי (בנות 14 ו-12) הצליחו לשפר את רמת האנגלית שלהן במידה כזאת, ששתיהן הגיעו לרמת דוברי אנגלית. דור התאימה לכל אחת מהן שיטת לימוד ותכנים המתאימים לה וכך הצליחה לעורר בהן עניין ואף תשוקה לשלוט בשפה. הן מחכות בקוצר רוח לשיעור הבא. תודה דור, אין עליך!

14/05/2019
שתף:
ר
רז

דור מורה מעולה, מלמדת באווירה נעימה וקלילה. הציונים של ביתי עלו- סיימה סי סטר אחרון עם ציון 97. בנוסף מאז שלומדת עם דור רכשה ביטחון בדיבור ו דברת אנגלית חופשי. תודה דור. ממליצה על דור בחום רב.

13/05/2019
שתף:
ד
דניאל

מורה מעולה! אני לומד עם דור כבר 5 חודשים , השלמנו פערים ומאז השתפרתי מאוד והציונים שלי עלו משמעותית. דור מאוד אכפתית וחשובה לה ההצלחה של התלמידים. חשוב לי לציין שהיא גם עוזרת בזמנה הפנוי , תמיד. תודה דור :)

18/03/2017
שתף: