מורה פרטי דורון ברודר

מורה פרטי דורון ברודר

בעל נסיון בהכנה לבחינות בגרות הן בקבוצות ("מתמטיקס חיפה") והן במתן שיעורים פרטיים,סטודנט למדעי המחשב באוניברסיטה העברית

בן 24. מעפולה. בוגר אוניברסיטה - האוניברסיטה העברית.
 
₪70 לשעה בבית התלמיד
₪70 לשעה בבית המורה
₪70
 

קצת עליי

ידע מקצועי ומעודכן בחומר הנדרש לבחינות הבגרות החדשות (נבחנתי בעצמי בהצלחה מרובה בהן) בעל נסיון מוכח בהכנת תלמידים מכל הרמות(3,4,5 יח''ל) להצלחה בבחינות הבגרות במתמטיקה . צעיר ומסתדר עם תלמידי תיכון , זמינות הן במקום מגוריי והן בבית התלמיד.

הוספת תגובה

ביקורות

ד
דניאל

אחרי הצבא הייתי צריך לשפר את ציון הבגרות במתמטיקה כדי להתקבל ללימודי הנדסת חשמל בטכניון, קיבלתי המון המלצות על דורון מחברים שונים ובאתי אליו לשיעור ניסיון, אחרי השיעור הזה ידעתי שעם דורון אני נשאר. תוך 3 שבועות כיסינו את כל החומר של 5 יח לימוד (אחרי שלא נגעתי במתמטיקה במהלך כל השירות), גם כשהתקשתי הוא הסביר בסבלנות ובסוף עברתי את הבחינה בהצלחה מרובה. תודה רבה דורון בזכותך התקבלתי ללימודים

15/08/2018
שתף:
ע
עידו

לאחר הצבא החלטתי להירשם ללימודי הנדסה והייתי צריך להשלים 5 יחידות מתמטיקה. דורון היה מורה מצוין ויעיל, לימד את החומר ביסודיות ולא וויתר לי. גם כשהתקשיתי בנושאים כמו וקטורים ומספרים מרוכבים, דורון מצא שיטות נוספות על מנת להקנות לי את החומר. כמובן שדורון סיפק תרגולים לבית והיה זמין לשאלות גם לאחר השיעור. אין ספק שהוא בין המורים הטובים ביותר שלמדתי אצלם!

22/07/2018
שתף:
ט
טל

במהלך השנה הראשונה של התואר שלי התקשתי ממש להבין את החומר הנלמד, חיפשתי מורה לאלגברה לינארית ואז נתנו לי את המס של דורון, אחרי השיעור הראשון הבנתי שאת הקורס הזה אני יעבור בהצלחה וכך באמת קרה. דורון הוא מורה מעולה,סובלני,מקצועי ובעיקר קשוב לכל!

21/07/2018
שתף:
י
יבגני

לא הצלחתי בקורס שלי חיפשתי מורה פרטי טוב קיבלתי את המספר של דורון. עברתי בגרות ב5 יח מתמטיקה בציון 85 רבות בזכותו מעבר למורה זה גם חבר שאפשר לדבר איתו בגובה עיניים תודה

21/07/2018
שתף:
י
יאיר

במהלך לימודיי לתואר ראשון בכלכלה וניהול נתקלתי בהמון חישובים מתמטים ובהם התקשתי. המורה דורון בורדר עזר לי בלי סוף גם מחוץ לשיעור הפרטי. בזכותו יש לי תואר ראשון!!!

21/07/2018
שתף: