דלג על הניווט
מורה פרטי דובי רומן
מורה פרטי - פרטים אישיים
שנת לידה: 
1957
אזור מגורים: 
תל אביב-יפו
מורה פרטי - תאור כללי
מוסד לימודים: 
בית ספר - בית ספר בחו"ל
משפט מפתח: 
15 שנות נסיון בהוראת צילום. סגנון אישי ייחודי - צילום אימפרסיוניסטי. "צילום טבע הוא סוג של תפילה..."
תיאור המורה הפרטי: 
אמן ומדריך לצילום-ציורי בטבע. משתתף בפרויקטים ובתערוכות צילום בארץ ובעולם. סגנון אישי ייחודי - צילום אימפרסיוניסטי. לשעבר עורך וידאו בטלוויזיה החינוכית (36 שנה). יקדם בשמחה תלמידי צילום במגוון נושאים כמו: צילומי מים, טבע ונוף, אורבני, צילומי לילה, פורטרטים, ועוד... במסגרת הלימוד נעסוק ביסודות הצילום, פיתוח הראייה הצילומית, טכניקות אישיות מתקדמות לצילום אמנותי בטבע, דרכי ביטוי אישיות, הכנת קבצים לתצוגה ולהדפסה, ועוד...
פרטי השיעור הפרטי
תחומי לימוד: 
מורה פרטי לצילום - אומנותי, חוץ
אזור לימוד: 
הוד השרון והסביבה, רמת השרון - הרצליה, רעננה - כפר סבא, חולון - בת ים, רמת גן - גבעתיים, תל אביב-יפו
ערי לימוד: 
הרצליה, רמת השרון, תל אביב -יפו, גבעתיים, רמת גן
מקום השיעור: 
בית המורה או בית התלמיד
משך השיעור הפרטי: 
גמיש
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
עד 10 תלמידים
תיאור הדרכת קבוצות: 
אשמח להדריך קבוצות קטנות של עד 10 תלמידים, בצילום נוף אמנותי וטבע יצירתי. פיתוח הראיה הצילומית, יסודות הצילום, פיענוח הביטוי הצילומי, וטכניקות מתקדמות בטבע - ההדרכה ביחס אישי, סבלני, מקצועי ומעמיק.
מחירון מורה פרטי
200 - מחיר בבית התלמיד
תגובות: 
5
03/04/2019, אורי, 26
1
דובי מורה נהדר! מקצועי מאוד, מסביר ומדגים. ממליץ בחום!
5
03/04/2019, אורלי, 66
מעל 10
אני לומדת צילום אצל דובי כבר 15 שנים. השתתפתי באין ספור קורסים, סדנאות ומפגשי צילום פרטיים עם דובי. כל מפגש עם דובי הוא קודם כל חוויה אומנותית, כי בעיניי הוא קודם כל אמן בעל כישרון נדיר. דובי יודע להעביר את הידע העצום שלו בסבלנות ובנועם. הוא פיתח אצלי את הראייה הצילומית, את הגישה האומנותית לצילום ואת ההבנה איך להשתמש נכון בתאורה ובתנאי הסביבה וכל זאת מבלי לוותר על הנחייה טכנית מעולה. מומלץ בחום!
5
03/04/2019, אמיר, 48
3
למדתי עד עתה 3 פעמים אצל דובי רומן. לדובי יש ידע טכני וידע אומנותי רב והיכולת שלו להעביר הלאה את הידע היא הפלוס הגדול שלו. אני ממליץ על דובי בחום.
5
02/04/2019, עופר, 62
1
קולגה יקר, מצלמים עשרות שנים "עדשה לצד עדשה". הראייה היחודית של דובי מעניקה לי תמיד מבט מרהיב על משהו שאיש לא היה מתעכב עליו. למתי ממנו המון על הסתכלות שמעבר לטכניקה. ממליץ בחום.
5
02/04/2019, פולי, 62
5
דובי כמורה לצילום מציע גם מקצועיות, גם רגישות ואהבה לתחום וגם התלהבות מדבקת. בכל שיעור נהנתי מהידע העצום בשיטות צילום, בטכניקה ומהמעוף, הדמיון והיצירתיות. יציאה עם דובי לטבע זו חוויה מרתקת כשבסופה צילומים מדהימים. מומלץ בחום רב
5
01/04/2019, שלהבת, 40
מעל 10
דובי אמן מוכשר יצירותיו מרגשות ורגישות למדתי מימנו את תכניקת הצילום תמונה על תמונה וזה ממש הרחיב לי את זוית הראיה הצילומית. ימי הצילום שהוא עושה ממש מרתקים ויוצאים מהם עם תמונות להגדלה. ממליצה בחום חוויה בלתי נשכחת.
5
01/04/2019, עודד, 71
מעל 10
אני חובב צילום ותיק עם יכולת טכנית טובה להפעיל את המצלמה ואביזריה. דובי פתח לי את העיניים לצד האומנותי של הצילום. לראות דברים שלא רואים במבט ראשון. לשנות פרספקטיבה ומיסגור של סצנות טבעיות שמשתנות בכל זוית ובכל עדשה. בנוסף לאנושיות ונחמדות טיבעית שהפכה את המפגשים ביננו לחוויה
5
01/04/2019, אריק, 49
מעל 10
דובי רומן בעל יכולת צילום מדהימה, הוא לא רק מתעד מציאות, הוא בורא ממנה יצירה חדשה. בתור מוסיקאי ויוצר שעבד עם דובי לא פעם, אני ממליץ לכם ללמוד מכישוריו ומנסיונו הרב.
5
01/04/2019, גילית, 61
1
דובי הוא שילוב של כשרון צילום ואהבה גדולה לצילום. כשהוא מלמד, הוא נותן את המקסימום. בטבע הוא פורח, ומצליח להראות אותו לגמרי אחרת. דובי מבין במצלמות, ויכול ללמד מהן האפשרויות הקיימות במצלמה שרכשתם. ממליצה בחום.