מורה פרטי דובי רומן

מורה דובי רומן

מעל 15 שנות נסיון בהוראת צילום. סגנון אישי ייחודי - צילום אימפרסיוניסטי. "צילום טבע הוא סוג של תפילה..."

בן 63. מתל אביב -יפו. בוגר בית ספר - בית ספר בחו"ל.
(9 ביקורות) 3 שיעורים שהוזמנו דרך האתר
 
₪200 לשעה בבית התלמיד
₪200 לשעה בבית המורה
₪200

קצת עליי

אמן ומדריך לצילום-ציורי בטבע. משתתף בפרויקטים ובתערוכות צילום בארץ ובעולם. סגנון אישי ייחודי - צילום אימפרסיוניסטי. לשעבר עורך וידאו בטלוויזיה החינוכית (36 שנה). יקדם בשמחה תלמידי צילום במגוון נושאים כמו: צילומי מים, טבע ונוף, אורבני, צילומי לילה, פורטרטים, ועוד... במסגרת הלימוד נעסוק ביסודות הצילום, פיתוח הראייה הצילומית, טכניקות אישיות מתקדמות לצילום אמנותי בטבע, דרכי ביטוי אישיות, הכנת קבצים לתצוגה ולהדפסה, ועוד... הלימודים יתקיימו בבית התלמיד או באתרי טבע/אורבני, בתיאום מראש עם התלמיד.

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד

תחומי לימוד

הוספת תגובה

ביקורות

א
אורי

דובי מורה נהדר! מקצועי מאוד, מסביר ומדגים. ממליץ בחום!

03/04/2019
שתף:
א
אורלי

אני לומדת צילום אצל דובי כבר 15 שנים. השתתפתי באין ספור קורסים, סדנאות ומפגשי צילום פרטיים עם דובי. כל מפגש עם דובי הוא קודם כל חוויה אומנותית, כי בעיניי הוא קודם כל אמן בעל כישרון נדיר. דובי יודע להעביר את הידע העצום שלו בסבלנות ובנועם. הוא פיתח אצלי את הראייה הצילומית, את הגישה האומנותית לצילום ואת ההבנה איך להשתמש נכון בתאורה ובתנאי הסביבה וכל זאת מבלי לוותר על הנחייה טכנית מעולה. מומלץ בחום!

03/04/2019
שתף:
א
אמיר

למדתי עד עתה 3 פעמים אצל דובי רומן. לדובי יש ידע טכני וידע אומנותי רב והיכולת שלו להעביר הלאה את הידע היא הפלוס הגדול שלו. אני ממליץ על דובי בחום.

03/04/2019
שתף:
ע
עופר

קולגה יקר, מצלמים עשרות שנים "עדשה לצד עדשה". הראייה היחודית של דובי מעניקה לי תמיד מבט מרהיב על משהו שאיש לא היה מתעכב עליו. למתי ממנו המון על הסתכלות שמעבר לטכניקה. ממליץ בחום.

02/04/2019
שתף:
פ
פולי

דובי כמורה לצילום מציע גם מקצועיות, גם רגישות ואהבה לתחום וגם התלהבות מדבקת. בכל שיעור נהנתי מהידע העצום בשיטות צילום, בטכניקה ומהמעוף, הדמיון והיצירתיות. יציאה עם דובי לטבע זו חוויה מרתקת כשבסופה צילומים מדהימים. מומלץ בחום רב

02/04/2019
שתף:
ש
שלהבת

דובי אמן מוכשר יצירותיו מרגשות ורגישות למדתי מימנו את תכניקת הצילום תמונה על תמונה וזה ממש הרחיב לי את זוית הראיה הצילומית. ימי הצילום שהוא עושה ממש מרתקים ויוצאים מהם עם תמונות להגדלה. ממליצה בחום חוויה בלתי נשכחת.

01/04/2019
שתף:
ע
עודד

אני חובב צילום ותיק עם יכולת טכנית טובה להפעיל את המצלמה ואביזריה. דובי פתח לי את העיניים לצד האומנותי של הצילום. לראות דברים שלא רואים במבט ראשון. לשנות פרספקטיבה ומיסגור של סצנות טבעיות שמשתנות בכל זוית ובכל עדשה. בנוסף לאנושיות ונחמדות טיבעית שהפכה את המפגשים ביננו לחוויה

01/04/2019
שתף:
א
אריק

דובי רומן בעל יכולת צילום מדהימה, הוא לא רק מתעד מציאות, הוא בורא ממנה יצירה חדשה. בתור מוסיקאי ויוצר שעבד עם דובי לא פעם, אני ממליץ לכם ללמוד מכישוריו ומנסיונו הרב.

01/04/2019
שתף:
ג
גילית

דובי הוא שילוב של כשרון צילום ואהבה גדולה לצילום. כשהוא מלמד, הוא נותן את המקסימום. בטבע הוא פורח, ומצליח להראות אותו לגמרי אחרת. דובי מבין במצלמות, ויכול ללמד מהן האפשרויות הקיימות במצלמה שרכשתם. ממליצה בחום.

01/04/2019
שתף: